Автор Тема: Conflagrate  (Прочетена 15003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Conflagrate
« Отговор #30 -: Юни 10, 2010, 09:57:05 pm »
Има нещо дефектно в 1 от двете:
Или Резила не работи (Което аз мисля, че е)
Или Конфа е имбав.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Conflagrate
« Отговор #31 -: Юни 10, 2010, 10:11:06 pm »
Има нещо дефектно в 1 от двете:
Или Резила не работи (Което аз мисля, че е)
Или Конфа е имбав.

ако резила не работи тогава защо други "звески" спелове не бият подобен дмг? :freak: ама как ви прая контра примери не е истина трябва се пробвам като адвокат :freak:
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Conflagrate
« Отговор #32 -: Юни 10, 2010, 10:15:07 pm »
ако резила не работи тогава защо други "звески" спелове не бият подобен дмг? :freak: ама как ви прая контра примери не е истина трябва се пробвам като адвокат :freak:
влезнах снощи в WSG с герой с нула резиленс, с т9 сет.повече от 8 к не ми направиха и то беше от паладин.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:Conflagrate
« Отговор #33 -: Юни 10, 2010, 10:53:27 pm »
Ей, като ми мине изпита в събота ще ви напиша един обстоен коментар за положението с магията, защото хал хабер си нямате за какво говорите и въпреки това всеки си мисли, че знае.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Conflagrate
« Отговор #34 -: Юни 11, 2010, 01:12:29 am »
Съвсем скоро 70 % от популацията на сървара ще е от лоци,20% шамани ,8% рандъм,и 5 паладина,от който 4 холи.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Conflagrate
« Отговор #35 -: Юни 11, 2010, 01:43:11 am »
Съвсем скоро 70 % от популацията на сървара ще е от лоци,20% шамани ,8% рандъм,и 5 паладина,от който 4 холи.
Добре казано  :lol: :lol: :lol: :freak:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен brumbrum

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: -29
  • evo fan
Re:Conflagrate
« Отговор #36 -: Юни 11, 2010, 08:51:12 am »
Добре казано  :lol: :lol: :lol: :freak:
според мен ще са така 40% паладини 30% локове 10% шамани war 6-7 % други класове 12-13% И ДКТА 0 % :clover:
Ais/Unholy Death Knight/
Dzvera/Retoration Druid/


Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Timewizard

Неактивен bullet93

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 136
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Conflagrate
« Отговор #39 -: Юни 11, 2010, 01:24:51 pm »
Съвсем скоро 70 % от популацията на сървара ще е от лоци,20% шамани ,8% рандъм,и 5 паладина,от който 4 холи.
Хахаха ти се изказа... то 75-80% са само паладини  :doh:

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Conflagrate
« Отговор #40 -: Юни 11, 2010, 02:20:33 pm »
Хахаха ти се изказа... то 75-80% са само паладини  :doh:

80% чак пък не, ама поне 45% са паладините, а това е едно не малко число. Броят им продължава да нараства и това е напълно естествено, защото те са най-работещият class, а освен това, с тях се играе най - лесно. С paladin на holy се играе с всичко на всичко 3 копчета, а на retradina са му нужни само 2. Другите работещи class-ове, които съставят останалата част от популацията са arcane mage и elemental shaman.

П.П. А сега да се изкажа и по темата. В сървъра има точно 3-ма играещи лоци, които са и доста активни и разнообразяват играта, правейки я по - интересна, но за съжаление, или поне само мое (най - вероятно и тяхно), в скоро време и тях няма да ги има :clover:.
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Conflagrate
« Отговор #41 -: Юни 11, 2010, 03:05:55 pm »
80% чак пък не, ама поне 45% са паладините, а това е едно не малко число. Броят им продължава да нараства и това е напълно естествено, защото те са най-работещият class, а освен това, с тях се играе най - лесно. С paladin на holy се играе с всичко на всичко 3 копчета, а на retradina са му нужни само 2. Другите работещи class-ове, които съставят останалата част от популацията са arcane mage и elemental shaman.

П.П. А сега да се изкажа и по темата. В сървъра има точно 3-ма играещи лоци, които са и доста активни и разнообразяват играта, правейки я по - интересна, но за съжаление, или поне само мое (най - вероятно и тяхно), в скоро време и тях няма да ги има :clover:.
ahahahah мой човек от части си прав ама т'ва за 3те копчета ме разби. :dohh:
Т'ва че някои хора толкова умеят класа си не означава , че е лесен. :clover:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Conflagrate
« Отговор #42 -: Юни 11, 2010, 03:49:39 pm »
стига с тва умение на класа :evilmad: я ми кажете тогава с колко спела играете? война е същата работа-charge mortal strike/bloodlust bladestorm/whirlwind и ако още диша execute ако е наблъскан с арп и както винаги отклонихме вниманието на темата  :freak: "играещ лок" има в близз тук както и за 90% от другите класове има "гиърнат лок" щото никой не може да ме убеди че тея "майстори" с лока ще са същите ако са с 2000 гиърскор назад
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Conflagrate
« Отговор #43 -: Юни 11, 2010, 04:03:40 pm »
ahahahah мой човек от части си прав ама т'ва за 3те копчета ме разби. :dohh:
Т'ва че някои хора толкова умеят класа си не означава , че е лесен. :clover:

Не знам за "някои хора", но ще ти дам пример със себе си и с факта, че не си давам никакъв зор по battlegruond-ите, а и не ми е нужен, защото classa e достатъчно лесен за целта. Skill-oвете с които боравя са http://www.wowhead.com/spell=33072 и http://www.wowhead.com/spell=19750, като преди това само съм сложил Sacred Shield на мишената която хеалвам, а когато правя арени, добавям и третото копче http://www.wowhead.com/spell=57767. Не мисля, че натискането на 2-3 копчета е чак толкова сложно (останалите може и с click, тъй като са cd-та) или пък, че останалите паладини играят кой знае колко по-различно. Като цяло класът е лесен (в Ево е и OP (Over Powered)) и най-вече скучен за игра :down:.
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Conflagrate
« Отговор #44 -: Юни 11, 2010, 10:15:17 pm »
Не знам за "някои хора", но ще ти дам пример със себе си и с факта, че не си давам никакъв зор по battlegruond-ите, а и не ми е нужен, защото classa e достатъчно лесен за целта. Skill-oвете с които боравя са http://www.wowhead.com/spell=33072 и http://www.wowhead.com/spell=19750, като преди това само съм сложил Sacred Shield на мишената която хеалвам, а когато правя арени, добавям и третото копче http://www.wowhead.com/spell=57767. Не мисля, че натискането на 2-3 копчета е чак толкова сложно (останалите може и с click, тъй като са cd-та) или пък, че останалите паладини играят кой знае колко по-различно. Като цяло класът е лесен (в Ево е и OP (Over Powered)) и най-вече скучен за игра :down:.
haha мерси за разяснението на понятията , но ги знам.И аз малко или много приспадам към геймърите. :blush:
Не мисля да споря може би за ЕВО си прав , но в другите сървъри доста трудно ще постигнеш успех с 3 копчета.  :clover:
Anarch... rogue powah ;)