Автор Тема: Conflagrate Bug Abuse  (Прочетена 11412 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #1 -: Април 11, 2010, 12:15:15 am »
доиде времето и лока да стане "боксова круша"  :down: :down: :down: :no: :no: :no:
Timewizard

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #2 -: Април 11, 2010, 12:26:27 am »
доиде времето и лока да стане "боксова круша"  :down: :down: :down: :no: :no: :no:

Ей карате човек да излезе извън релси!!! А ти, мойто момче, би ли ми казал защо като забраниха Titan`s Grip-а на уариора не видя нито един който да абюсва, а?! Не напразно всеки клас има 3 дърва таланти! Както при нас без Titans grip-а се обезмисли Fury дървото и реснахме всички уариори на Arms, така и уарлоците могат да реснат на Demonology или Affliction!!! И щом е забранен conflagrate, значи не трябва да се използва! Нямаш право да недоволстваш за това, че някой е снимал!!
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #3 -: Април 11, 2010, 12:49:14 am »
по никакъв начин не недоволствам и съм одовлетворен от това което получавам за без пари :) надявам се скоро да се пооправят нещата,няма да пиша друго,изглежда си със слаби нерви :) не изкам да споря:)) и по никакъв начин не ме интересува КОЙ бъгва и т.н.
.....
и все пак не забравяй 4е това е просто игра
зарибен:)
« Последна редакция: Април 11, 2010, 12:50:47 am от murito_kiten »
Timewizard

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #4 -: Април 11, 2010, 12:52:56 am »
Ей карате човек да излезе извън релси!!! А ти, мойто момче, би ли ми казал защо като забраниха Titan`s Grip-а на уариора не видя нито един който да абюсва, а?! Не напразно всеки клас има 3 дърва таланти! Както при нас без Titans grip-а се обезмисли Fury дървото и реснахме всички уариори на Arms, така и уарлоците могат да реснат на Demonology или Affliction!!! И щом е забранен conflagrate, значи не трябва да се използва! Нямаш право да недоволстваш за това, че някой е снимал!!
А ти млади господине разбираш ли изобщо или пишеш на изуст!!Ще ти го напиша с големи букви дано го разбереш!!!!
НА КАКВО ДА РЕСНАТ ЛОЦИТЕ БЕ БЪГЕР НА АФФЛ ЛИ КЪДЕТО ДМГ Е С 20 ПРОЦЕНТА ПО МАЛКО ИЛИ НА ДЕМОНОЛОГИ КОИТО ПОЧТИ НЕ РАБОТИ!!!!!!!Продължаваите да съсипвате хубавия сървар.Забранявайте банвайте 2 3 месеца и хора няма да останат!!!!
П.П а за бъгавия сакред шилд и за даш във всякаква форма какво да кажа :doh:
П.П2 а за това че админ най нагло ми се смее след забраната нямам думи-продължавайте в същия дух доволни ще останете
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #5 -: Април 11, 2010, 01:02:15 am »
http://img89.imageshack.us/i/wowscrnshot041010230254.jpg/  :clover:
 
В негова защита  ще кажа ,че той играе рядко и днес по късно разбрахме след като го бяха забранили . Мога да потвърдя с две ръце ,че не е от хората които биха се възползвали от бъг или каквото и да е ...по скоро е от тези които биха ползвали лол ранк на магията когато беше позволена :cap: дано ме разберете ;)
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #6 -: Април 11, 2010, 01:13:15 am »
 
В негова защита  ще кажа ,че той играе рядко и днес по късно разбрахме след като го бяха забранили . Мога да потвърдя с две ръце ,че не е от хората които биха се възползвали от бъг или каквото и да е ...по скоро е от тези които биха ползвали лол ранк на магията когато беше позволена :cap: дано ме разберете ;)
Това не го оправдава че не е гледал !!!  Да е погледнал, негов ПРОБЛЕМ !! ваобще не ме интересува. Ааа и беше яко^^ некаф смешен ретри паладин каде играе за 1-ви път да те бие 1в1... че викаш и ПОМОЩ.. много смешно ми беше.. ама ШАНС  ^^

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #7 -: Април 11, 2010, 01:13:36 am »
http://img89.imageshack.us/i/wowscrnshot041010230254.jpg/  :clover:
 

Какъв ти е проблема в 4к ?  Да се беше оплакал/а за 20к+ да ама за 4к не си струва...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #8 -: Април 11, 2010, 01:16:58 am »
 

Какъв ти е проблема в 4к ?  Да се беше оплакал/а за 20к+ да ама за 4к не си струва...  :clover:
Абе мене какво ме ИНТЕРЕСУВА колко ДМГ ми е ВКАРАЛ ?! Използвал е ЗАБРАНЕНА магия !!!! ии Поп не може да използва VT срещу КАКЪВТО и да е КЛАС. Така излиза че попа може да си пуска VT на Warr,Shaman,Rogue,DK,Mage,Warlock. ИЗПОЛЗВАЛ е магията и ТОЧКА. НИЩО НЕ ГО ОПРАВДАВА !! Да е ЧЕЛ ФОРУМА !! за ДМГ .. не ми ДРЕМИ колко ми е вкарал !  :clover:

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #9 -: Април 11, 2010, 01:24:06 am »
Това не го оправдава че не е гледал !!!  Да е погледнал, негов ПРОБЛЕМ !! ваобще не ме интересува. Ааа и беше яко^^ некаф смешен ретри паладин каде играе за 1-ви път да те бие 1в1... че викаш и ПОМОЩ.. много смешно ми беше.. ама ШАНС  ^^


Какво му е трудното на ретри паладина ше ме извиняваш  :doh: това което ти постигаш с няколко бутона аз го постигам с 20 ... , ако не ме беше сапнал да се хеалнеш  заминаваше  и без помощ но нямам trincket  -шанс .
а и няма6е да викам помо6т ако не седе6е да кампи6 малък лвл от guild-a  .. което е о6те по сме6но ... :cap:
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #10 -: Април 11, 2010, 01:28:35 am »


Какво му е трудното на ретри паладина ше ме извиняваш  :doh: това което ти постигаш с няколко бутона аз го постигам с 20 ... , ако не ме беше сапнал да се хеалнеш  заминаваше  и без помощ но нямам trincket  -шанс .
а и няма6е да викам помо6т ако не седе6е да кампи6 малък лвл от guild-a  .. което е о6те по сме6но ... :cap:

Аз не съм го кампил. Просто си обикалях там. Ии като го виждах го убивах. аа За тринкета? емм ЗЕМИ следващия ПЪТ си купи, за да няма оправдания "НЯМАХ ТРИНКЕТ" мене не ме интересува какво имаш и какво нямаш. Умираше от РЕТРИ паладин който за 1-ви път играе на РЕТРИ. АА лока .. ЗАЩО и той не ми дойде 1в1, да го видя за куф К** става ?! Така сте аллитата .. 1в1 неможе да се оправяте. Жалко ;(

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #11 -: Април 11, 2010, 01:31:14 am »
смешен си.много си смешен,стига толква.
""""АА лока .. ЗАЩО и той не ми дойде 1в1, да го видя за куф К** става ?! Така сте аллитата .. 1в1 неможе да се оправяте. Жалко ;("""""""
аз съм навит да те пръсна:)
Timewizard

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #12 -: Април 11, 2010, 01:32:21 am »
смешен си.много си смешен,стига толква.

И ти си смешен. Ама не си отварям УСТАТА. Замълчи моля те  :clover:

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #13 -: Април 11, 2010, 01:33:10 am »
Кажи кой ти е лока. Да отида да рессна ХОЛИ и да играем ? ^^

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #14 -: Април 11, 2010, 01:34:34 am »
Quen, ревлио такъв, магията е забранена от няколко часа и хората още не знаят, стига си се правил на умен. Другото, което е - Lakich е напълно прав: освен на дестро, лока в ево не струва, наистина няма на какво да ресна и да мога да бия друг клас, който има еквивалентен на моя gear... С аффликшана най-много да бия някой дето не знае къде се намира или някой без gear...
Освен това всеки клас си има някаква бъгня - особено холи паладина. И тъй като се намери някой, който да бие холи паладин (апропо дестро warlocka), сега се намери начин да се върне баланса в сървъра - паладина да бие всеки, а холи паладина да е безсмъртен. ГГ.
Поздрави, Blackthorn.

P.S. Може би малко преувеличавам, но все пак е малко.
Blackthorn lvl 80 Warlock