Автор Тема: Evocation  (Прочетена 9461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Evocation
« Отговор #45 -: Март 22, 2010, 12:06:57 pm »
Лотус ако на другите не им стиска да го кажат мен не ми пука ама си жалък с тези изпълнения хванат си не спори и си понеси наказанието
Поредния хорист. Очаквам включване от всички яли бой по БГтата.
Ама ти четеш ли ? Къде виждаш да си е пуснал невидимост като маг ? Пуснал си е магия, с която вижда невидими.
Аз чета. Просто показвам на всички как се фабрикува снимка за 3 мин. И как после трябва да доказваш, че нямаш сестра, като всички викат че имаш сестра курва. За точно 3 минути всеки маг може да бъде изхвърлен от сървъра с малко Photoshop.
« Последна редакция: Март 22, 2010, 12:13:12 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Evocation
« Отговор #46 -: Март 22, 2010, 12:15:15 pm »
Поредния хорист. Очаквам включване от всички яли бой по БГтата. Аз чета. Просто показвам на всички как се фабрикува снимка за 3 мин. И как после трябва да доказваш, че нямаш сестра, като всички викат че имаш сестра курва. За точно 3 минути всеки маг може да бъде изхвърлен от сървъра с малко Photoshop.

Ти си ебахти "тузара" . Направил гаф и има наглостта да отрича ..... Ако ти не си получиш наказанието след като си направил съответното нарушение , което в този случай е наказуемо,  значи просто някои хора са нещо повече от нас - обикновените играчи .

Неактивен luxe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #47 -: Март 22, 2010, 12:15:49 pm »
То няма човек, който да не е ял бой на бг-тата освен тези който не влизат:) Просто хората се озлобиха с тези репортвания за щяло и нещяло, някой играч не те кефи и дай да намерим начин да го бан. Не визирам твоя случай!

Дай ни ако обичаш логично обяснение, за това което се вижда на снимката след като твърдиш че не си ползвал инвиз+evocation :)  Изключвам това че Lakich е преправил снимката. Познавам го малко или много, не е на 12 години да се занимава с глупости :)

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Evocation
« Отговор #48 -: Март 22, 2010, 12:28:00 pm »
Приемете го .. Nerd Rage+Някой маг който не прави нищо= Shopped photo of teh mage evocating in Invisibility... FAKE AND GAY !  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Evocation
« Отговор #49 -: Март 22, 2010, 12:34:44 pm »
Аз ще ти покажа всички бъфове, които имаш по теб, пък ти после си обяснявай дали е преправяна снимката или оня си е пуснал хак и си е сложил невидимост и така нататък.Почвам ги отляво надясно и ще ти ги изредя:

http://www.wowhead.com/?spell=43015 - Dampen Magic
http://www.wowhead.com/?spell=61316 - Dalaran Brilliance
http://www.wowhead.com/?spell=43024 - Mage Armor
http://www.wowhead.com/?spell=61024 - Dalaran Intellect
http://www.wowhead.com/?spell=53902#taught-by-npc - Flask of Stoneblood
http://www.wowhead.com/?spell=43020 - Mana Shield
http://www.wowhead.com/?spell=66 - Invisibility
http://www.wowhead.com/?spell=12051 - Evocation

 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #50 -: Март 22, 2010, 12:43:58 pm »
Мале... хванал под всеки мой ред да пише някакви неща, пък дали са свързани с това, което аз съм написал - няма значение явно. Нищо не разбрах какво искаше да кажеш с тези.. тези... - дори не знам как да ги нарека
(доводи ?!?! оправдания ?!?! квакания ?!?! wtf ...)

Фотошоп... класика на оправданията... И blessed можеше да се оправдае като го банаха, абе всички банати за спам ( то не е спам даже, а е flood) можеше да кажат - " С фотошоп става за 3 минути ! "

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Evocation
« Отговор #51 -: Март 22, 2010, 01:01:45 pm »
Просто показвам на всички как се фабрикува снимка за 3 мин. И как после трябва да доказваш, че нямаш сестра, като всички викат че имаш сестра курва. За точно 3 минути всеки маг може да бъде изхвърлен от сървъра с малко Photoshop.

Не знам кой крив, кой прав, но по твоята логика трябва да се махнат бановете на много играчи (при това добри), защото видиш ли някой си е играл с Photoshop ...

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Evocation
« Отговор #52 -: Март 22, 2010, 01:15:58 pm »
То няма човек, който да не е ял бой на бг-тата освен тези който не влизат:) Просто хората се озлобиха с тези репортвания за щяло и нещяло, някой играч не те кефи и дай да намерим начин да го бан. Не визирам твоя случай!

Дай ни ако обичаш логично обяснение, за това което се вижда на снимката след като твърдиш че не си ползвал инвиз+evocation :)  Изключвам това че Lakich е преправил снимката. Познавам го малко или много, не е на 12 години да се занимава с глупости :)
Казах ви вече. С подобни щуротии не се занимавам. С 53000 honorable kills мислите ли че има значение един, два...пет кила. Аз също не съм на 12, не съм и на 3х12. Зная какво съм правил снощи и какво не. По темата това е последния ми пост. Имах един лаг снощи от доставчика ми, но тогава не съм гледал кой бъф е пуснат, а стартирах форума за да видя дали проблема е при мен. Виждам че нещо ви е яд на мен, но не е това начина да си решите проблема.
« Последна редакция: Март 22, 2010, 01:17:47 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #53 -: Март 22, 2010, 01:48:48 pm »
Нали уж беше фотошоп ... сега лаг. Последно ?

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Evocation
« Отговор #54 -: Март 22, 2010, 01:51:30 pm »
Казах ви вече. С подобни щуротии не се занимавам. С 53000 honorable kills мислите ли че има значение един, два...пет кила. Аз също не съм на 12, не съм и на 3х12. Зная какво съм правил снощи и какво не. По темата това е последния ми пост. Имах един лаг снощи от доставчика ми, но тогава не съм гледал кой бъф е пуснат, а стартирах форума за да видя дали проблема е при мен. Виждам че нещо ви е яд на мен, но не е това начина да си решите проблема.

За какво да ни е яд на теб ? Че незнаеш собстените си спелове ли ? Да не говоря за спеловете на останалите герои , които за теб са "хакове" или пък за завидните ти "умения" в PVP играта ... ( поне си схванал да седиш с лице към меле герой ) . Никви ама абсолютно никакви умения нямаш , за да имаме повод за каквато и да е било доза завист ... ( поне аз не намирам нищо ) .

Бъгвал си и това е ! Стой спокойно и понеси няколко дневното си наказание вместо да оборваш своята собствена теза за годините :excl:

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Evocation
« Отговор #55 -: Март 22, 2010, 02:48:44 pm »
За какво да ни е яд на теб ? Че незнаеш собстените си спелове ли ? Да не говоря за спеловете на останалите герои , които за теб са "хакове" или пък за завидните ти "умения" в PVP играта ... ( поне си схванал да седиш с лице към меле герой ) . Никви ама абсолютно никакви умения нямаш , за да имаме повод за каквато и да е било доза завист ... ( поне аз не намирам нищо ) .

Бъгвал си и това е ! Стой спокойно и понеси няколко дневното си наказание вместо да оборваш своята собствена теза за годините :excl:
Живото свидетелство за западащото образование. Ти не можеш да пишеш правилно, а си седнал да даваш акъл.
Давам ви възможните обяснения на събитието. Показвам ви как всеки маг за 3 минути може да бъде изгонен от играта само с copy/paste. Накрая остава моята дума срещу тази на Lakich и 2 снимки. Моята и неговата. Вие си поствате(основно орди, с които се сблъсквам на BGтата), защото си има причина да не ме долюбвате. И тя е WSG. И с теб е същото малчуган. Злобееш. Много лаеш и гледаш по всякакъв начин да ме няма на BGтата, защото иначе няма хонор за тебе. Не е това начина обаче. И не подкокоросвай за няколко дни. Няма да ме има около месец в сървъра. Но не ми вменявай бъгове, защото ще се чуе че сестра ти е курва, а после върви и обеснявай че нямаш сестра.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Freakazoid

  • Гост
Re:Evocation
« Отговор #56 -: Март 22, 2010, 03:32:42 pm »
E то всеки го знае, че на woll сестра му е курва  :freak: че и той самият е :freak: Lotus

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Evocation
« Отговор #57 -: Март 22, 2010, 03:49:39 pm »
Живото свидетелство за западащото образование. Ти не можеш да пишеш правилно, а си седнал да даваш акъл.
Давам ви възможните обяснения на събитието. Показвам ви как всеки маг за 3 минути може да бъде изгонен от играта само с copy/paste. Накрая остава моята дума срещу тази на Lakich и 2 снимки. Моята и неговата. Вие си поствате(основно орди, с които се сблъсквам на BGтата), защото си има причина да не ме долюбвате. И тя е WSG. И с теб е същото малчуган. Злобееш. Много лаеш и гледаш по всякакъв начин да ме няма на BGтата, защото иначе няма хонор за тебе. Не е това начина обаче. И не подкокоросвай за няколко дни. Няма да ме има около месец в сървъра. Но не ми вменявай бъгове, защото ще се чуе че сестра ти е курва, а после върви и обеснявай че нямаш сестра.
Начи аз се дрaзна като не мога да удария някои , но не заради това искам да те бан...Просто защото другите ги бан,а никoй не е над закона,било то в ево или в България!   :clover:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Evocation
« Отговор #58 -: Март 22, 2010, 03:54:11 pm »
Живото свидетелство за западащото образование. Ти не можеш да пишеш правилно, а си седнал да даваш акъл.
Давам ви възможните обяснения на събитието. Показвам ви как всеки маг за 3 минути може да бъде изгонен от играта само с copy/paste. Накрая остава моята дума срещу тази на Lakich и 2 снимки. Моята и неговата. Вие си поствате(основно орди, с които се сблъсквам на BGтата), защото си има причина да не ме долюбвате. И тя е WSG. И с теб е същото малчуган. Злобееш. Много лаеш и гледаш по всякакъв начин да ме няма на BGтата, защото иначе няма хонор за тебе. Не е това начина обаче. И не подкокоросвай за няколко дни. Няма да ме има около месец в сървъра. Но не ми вменявай бъгове, защото ще се чуе че сестра ти е курва, а после върви и обеснявай че нямаш сестра.

Бъга си е факт . Какви тапотии относно образование ми приказваш не съм седнал да гледам за правописни грешчици а сам седнал да напиша едно коментарче . На мене със шамана твойто мизерно рингче не ми влияе а от колкот до друида щи спамя cyclone и няма да те бия и ми е през .... Просто това , че си робот няма нищо общо с това , че си бъгвал . Пожелавам ти приятно изтърпяване на наказанието ( ЗАСЛУЖЕНО И ТО !!! ) и лек ден . ;-D

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Evocation
« Отговор #59 -: Март 22, 2010, 04:43:01 pm »
Не знам само половината от вас като какви изказват мнение по темата, освен, че виждам лични нападки друго не виждам?Нямам спомен до сега Lotus да е влизал в конфликт, че е ползвал бъг, а вие го изкарвате за най-големия бъгер в сървъра. При положение, че 50% от вас са ползвали бъг в играта нямате основание да критикувате останалите, освен ако не репортвате. Lotus, ще бъде ограничен за 7 дена от сървъра, само за да спрете с итригите и диариите, които сипете по форума. Продължавайте в същия дух и ще има нова чистка на акаунти.  :clover: