Автор Тема: Evocation  (Прочетена 9454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #30 -: Март 16, 2010, 02:19:23 pm »
pemmpty имаш допуски
1.Warlock може да вижда в Invisible с http://www.wowhead.com/?spell=132 и Mage също го вижда и като Warlock го удари го визважда от Invisible.
2.Ако има някой с Alchemy и си е направил http://www.wowhead.com/?item=3828 също го вижда ;)
За 1вото незнам , но последно като пробвах колбата не работеше  :confused:

Браво ве, а защо не каза, че го махнах веднага след 1 сек? А защо не каза, че докато ме биеха 5ма и пуснах инвисибъл вървях няколко сек пуснах моунта и след 2 3 сек го махнах?
Защо ли се чудиш да репортваш бъга докато самият ти го използваш.Не говоря за моунт-а, а в момента в който пуснеш инвисибъл почваш да спамиш мана шийлд, това не е отново бъг?
ПС: бъди сигурен,че когато ми изтече бана ще те деба по уарсонга да те видя тебе колко си невинен.
Стрес  :freak: :wink: ядосахте ся принца и край  :doh: :fun: ;-D :wink:
« Последна редакция: Март 16, 2010, 02:21:17 pm от ggbg »
I spit on the Horde!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Evocation
« Отговор #31 -: Март 16, 2010, 03:20:32 pm »
Тогава още не го бяха забранили, и маговете ходеха на моунт в инвизибилити да взимат флага преди другия отбор да го е занесъл  :doh: 
Bloodprince не виждам смисъл да ми се сърдиш, пуснал си моунт и това е. Нищо лично  :clover:

Пич ти си като папарак, само това чакаш, внимание ли търсиш или какво?
Искам да ми отговориш:
1. махнах ли моунт-а точно след снимката ти?
2.Ако си пуснал инвисибъл, когато пусках моунта не бях ли в/у него 2 3 сек? (ако да, смяташ ли че заради тези 2 3 секунди трябва да отнеса бан за 15 дена?)
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Evocation
« Отговор #32 -: Март 16, 2010, 03:25:42 pm »
Заради много спамене към мен и другите администратори както и в този форум наказанието ти няма да остане 15 дни.За последно ти го казвам - стар нов - за командата бан това няма значение.Ще си изтърпиш наказанието от 15 дни както всички останали.  :clover:  :cap:
Не мога да променям времето на бановете според "приятели " познати" " стари играчи"  :clover:

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Evocation
« Отговор #33 -: Март 22, 2010, 12:56:36 am »
http://prikachi.com/files/1451408v.jpg :arrowr:Играча спазващ правилата.
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re:Evocation
« Отговор #34 -: Март 22, 2010, 02:23:19 am »
http://prikachi.com/files/1451408v.jpg :arrowr:Играча спазващ правилата.

Че какво прави тои ?
Ползва евокатион но не е във инвизиблити  :doh:
Ако се баннва за това,сиг няма да има маге  :-?

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Evocation
« Отговор #35 -: Март 22, 2010, 05:37:45 am »
А бе lakich, а бе д....ьо, не зная какво си видял но да си кажа какво виждам аз. Огледай си рисунката, защото действително това е рисунка и виж колко нескопосано е направена. Забелязвяш ли омазването точно там до бъфовете. С коя програма го рисува?
http://prikachi.com/files/1451460V.jpg
Я се виж тук - и ти си с невидимост. Ама истинска ли е?
http://prikachi.com/files/1451462b.jpg
Някои хора не могат да приемат загубите. След като цяла вечер нямате една победа докъде може да стигнеш следващия път?
« Последна редакция: Март 22, 2010, 05:39:26 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #36 -: Март 22, 2010, 07:08:24 am »
Че той е донатор... защо си правиш труда да постваш ? Те са имюн към наказания...

Сега ще те изкарат, че си го нарисувал на ръка и после сканирал, мене ще ме банат, че съм се обадил и изведнъж се върнахме по Живково време ...

ПП: Нямам против хората да донейтват за итеми, с които има шанс да се сдобият всички, ама да ми донейтнеш ( и да ти дадат) GM итем ...

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Evocation
« Отговор #37 -: Март 22, 2010, 08:21:51 am »
Нямам против хората да донейтват за итеми, с които има шанс да се сдобият всички, ама да ми донейтнеш ( и да ти дадат) GM итем ...
Я къде го чукаш, а къде се пука. Донатор ви е виновен за това, че ядете бой на WSG. "Донатор" е мръсна дума за някои в този форум. Ама ви е гот да играете на готово, на аванта, а друг да ви оправя бакиите(кой реве за нова машина по форума, без да е дал и левче, не аз нали?) Дали са ми итем, а защо не са дали на вас? Не сте чели че има donate или не сте искали да дарите и да подпомогнете хората които ви правят възможен кефа?
И да ви кажа една тайна: - Админите ми дават списък с имена, които да тормозя. За това са ми "дали" ринга. Капиш?
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #38 -: Март 22, 2010, 08:41:58 am »
1. Дреме ми на гъза каква е машината и как се държи сървъра...
2. Имаш си пари- харчиш ги за каквито глупости искаш... не е моя работа, но да ми се правиш на играч с такъв пръстен.
3. Нямам нищо против донейтори, имам против GM итеми в игра ... Заради твоята нужда да си вдигнеш самочувствието на играч, се разваля удоволствието на 1/3 от сървъра, което е към 100 човека...
4. По принцип целта на всички private сървъри е да се доближи максимално до blizzard, а с такива итеми се отдалечава на светлинни години от оригинала... дай сега някой ретардин да донейтне за онзи sword дето дава по 1500 от всички статс...

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Evocation
« Отговор #39 -: Март 22, 2010, 10:30:11 am »
Че той е донатор... защо си правиш труда да постваш ? Те са имюн към наказания...

Сега ще те изкарат, че си го нарисувал на ръка и после сканирал, мене ще ме банат, че съм се обадил и изведнъж се върнахме по Живково време ...

ПП: Нямам против хората да донейтват за итеми, с които има шанс да се сдобият всички, ама да ми донейтнеш ( и да ти дадат) GM итем ...
Както много хора бяха баннати за този бъг нека и той да си понесе наказанието,какво като е донатор да не е нещо повече от нас!Само че горкия незнае че лока има магия,която вижда мага като е невидим и веднага ама това си го рисувал ама ви не можете да губите :doh:

П.П Искам маг да се изкаже тук,не ДК-та и самозащитаващи се обидени магове!
Лотус ли си карамфил ли си не те знам ама аз не гоня чест и слава играя единствено и само за удоволствие така че да не се обиждаме.И за последно ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ИГРАЕШ С МАГ !!! :-)
Nothing personal it's just a business :clover: 
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Evocation
« Отговор #40 -: Март 22, 2010, 10:44:25 am »
Магията до крусейдър аурата е http://www.wowhead.com/?spell=132 която позволява на локовете да виждат невидими единици.
Лотус не знам за какво размазване говори...ама на мен ми се струва, че е съвсем ясно.Лакич е маркирал героя ти и съвсем ясно се виждат бъфовете ти.Дампен меджик, брилянс за интелеkт, мейдж армора, фласка ( ако не се лъжа тази за живот ), мана шийлд, НЕВИДИМОСТ и евокатион...
 :clover:
« Последна редакция: Март 22, 2010, 10:48:51 am от valio_ »
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен luxe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #41 -: Март 22, 2010, 10:44:51 am »
Преди време Lotus обесняваше в една тема за годинките, а тук почва да обижда. Може да не се е усетил, или е цъкнал да махне инвиза, но не се  е получило. Понякога в бг-тата за секунди стават нещтата. И да спамите и не екипа ще реши какво да направи :)
P.S Lakich доста добре рисуваш  :freak:
« Последна редакция: Март 22, 2010, 10:46:42 am от luxe »

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Evocation
« Отговор #42 -: Март 22, 2010, 11:44:21 am »
1. Дреме ми на гъза каква е машината и как се държи сървъра... 
- Като не ти дреме какъв го дириш тука.
2. Имаш си пари- харчиш ги за каквито глупости искаш... не е моя работа, но да ми се правиш на играч с такъв пръстен.
- Имай си и ти, прави се като можеш.
3. Нямам нищо против донейтори, имам против GM итеми в игра ... Заради твоята нужда да си вдигнеш самочувствието на играч, се разваля удоволствието на 1/3 от сървъра, което е към 100 човека...
- Целта на 100 човека в тази игра е да намерят Lotus и да го  претрепят - поклон и аплодисменти!
4. По принцип целта на всички private сървъри е да се доближи максимално до blizzard, а с такива итеми се отдалечава на светлинни години от оригинала... дай сега някой ретардин да донейтне за онзи sword дето дава по 1500 от всички статс...
- Защо не ако е сложен в donate.
 
Лакич е маркирал героя ти и съвсем ясно се виждат бъфовете ти.Дампен меджик, брилянс за интелеkт, мейдж армора, фласка ( ако не се лъжа тази за живот ), мана шийлд, НЕВИДИМОСТ и евокатион... 
- Ами лъжеш се. И ако ми кажеш и последния бъф кой е че не знам....

Както много хора бяха баннати за този бъг нека и той да си понесе наказанието,какво като е донатор да не е нещо повече от нас!Само че горкия незнае че лока има магия,която вижда мага като е невидим и веднага ама това си го рисувал ама ви не можете да губите

П.П Искам маг да се изкаже тук,не ДК-та и самозащитаващи се обидени магове!
Лотус ли си карамфил ли си не те знам ама аз не гоня чест и слава играя единствено и само за удоволствие така че да не се обиждаме.И за последно ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ИГРАЕШ С МАГ !!! :-)
Споменаваш карамфилите защото снощи ги гушна доста пъти. Не ме интересува ти как, защо и за какво играеш.  Какво и колко знам зная само аз. Да не би да си въобразяваш, че само ти разбираш играта. Изтъпанчил си се във форума за да защитаваш тезата заедно с хора си, че донаторите за злото на сървъра. Като не мога да играя защо ревете от мен и сте нашарили форума с името ми? Я погледни тук:
http://prikachi.com/files/1451462b.jpg
По тази снимка може да се каже че си с хак и си си сложил невидимост като на маг. А май се вижда и бъгавия Conflagrate.
Определено не ви отърва да съм на WSG.
Може да не се е усетил, или е цъкнал да махне инвиза, но не се  е получило. 
Понякога се случва и това, особено при лагване. Но снощи Aлианса биеше на всички BGта. Не съм имал нужда да се крия от когото и да е било.
 
« Последна редакция: Март 22, 2010, 11:55:22 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Evocation
« Отговор #43 -: Март 22, 2010, 11:56:30 am »
Лотус ако на другите не им стиска да го кажат мен не ми пука ама си жалък с тези изпълнения хванат си не спори и си понеси наказанието

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Evocation
« Отговор #44 -: Март 22, 2010, 12:06:01 pm »
Я погледни тук:
http://prikachi.com/files/1451462b.jpg
По тази снимка може да се каже че си с хак и си си сложил невидимост като на маг. А май се вижда и бъгавия Conflagrate.

Ама ти четеш ли ? Къде виждаш да си е пуснал невидимост като маг ? Пуснал си е магия, с която вижда невидими.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell