Автор Тема: Zadnik (с извинение)  (Прочетена 11996 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GODLIKE

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -4
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #45 -: Май 07, 2009, 08:35:55 pm »
Ооо... Умен как ще дига с бъга ооо не... Той за бъга разбра едва след като аз постнах. Това мога да го потвърдя. От много УоУ взехте да се дрогирате и не знаете кво пишете. Няма точки, запетаи.. кво да говорим.
Пак ще кажа из форуми негледам,а за бага разбрах по време на играта

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #46 -: Май 07, 2009, 09:53:58 pm »
имам предложение за админите

9. Забранява се използването на бъг от играта с цел вдигане на левели,правене на пари или събиране на итеми. При намирането на такъв бъг използвайте раздела Bug tracker. При неспазването на това правило ще Ви бъдат вземати всички предмети и пари.Също така и администратор или GM,по преценка,може да Ви смъкне левела. При повторно неспазване на правилото ще бъдете вкарани в "затвора" или баннати от сървъра!


Първо си прочетете правилата и тогава действаите по тях, това не съм го писал, а го копирах от раздел правила на wow.evo.bg, предполага се че вие сте го измислили и ще го спазвате, както и ние. Никаде не прочетох изтриване, или моментално блокиране.

Сега като се замисля ви сте виновни, а не ние!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #47 -: Май 07, 2009, 10:01:13 pm »
имам предложение за админите

9. Забранява се използването на бъг от играта с цел вдигане на левели,правене на пари или събиране на итеми. При намирането на такъв бъг използвайте раздела Bug tracker. При неспазването на това правило ще Ви бъдат вземати всички предмети и пари.Също така и администратор или GM,по преценка,може да Ви смъкне левела. При повторно неспазване на правилото ще бъдете вкарани в "затвора" или баннати от сървъра!


Първо си прочетете правилата и тогава действаите по тях, това не съм го писал, а го копирах от раздел правила на wow.evo.bg, предполага се че вие сте го измислили и ще го спазвате, както и ние. Никаде не прочетох изтриване, или моментално блокиране.

Сега като се замисля ви сте виновни, а не ние!

Я прочети пак правилата, но не отгоре отгоре ами добре ги прочети :) Загледай се и в изреченията след 12-тото правило.

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #48 -: Май 07, 2009, 10:19:26 pm »
аз ще ти кажя един закон

Не се дразни с маймуната, защото после тя почва да се дразни с тебе...

дано си извадиш поука от това, и да разбереш кои каде греши

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #49 -: Май 07, 2009, 11:32:47 pm »
Тука няма сгрешили май  :confused: 3ма човека ползваха този бъг от Actofwar и най-малко заслужаващия беше изтрит , лично мнение нямам доказателства преценка на алеин  :confused:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #50 -: Май 08, 2009, 12:36:25 am »
Цитат на: Правила за игра в wow.evo.bg
Моля спазвайте тези правила! Ако не ги спазвате може да бъдете баннати, акаунтa ви да бъде изтрит или заключен!

С което мисля, че коментарите ви кой е сгрешил са излишни. Как от средно 150 човека онлайн на ден, едно 120 могат да си играят като хората останалите се вкарват в някакви филми все едно сървъра е техен и всички в него са им длъжи или , че са над всеки останал. Айде осъзнайте се малко.
С което мисля да сложа край на тази тема.