Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256483 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Insulter

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #45 -: Май 01, 2007, 07:06:09 pm »
Ем и още едно въпросче след като има чужденци в сървъра поне така ми казаха, защо в "Bugtracker" не се направи една тема за тях, чужденците?

Snik4er

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #46 -: Май 03, 2007, 05:39:38 pm »
Имам един въпрос....

Значи като си вляза в акаунта и си избера героя, с който играя зарежда ми и след това се появява това:

This application has encountered a critical error:

ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception
Program:   D:\Program Files\New Folder (2)\BitComet\Downloads\World of Warcraft\WoW.exe
Exception:   0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0048AEE4

Брат ми играе със същия акаунт, обаче героят му си е наред т.е. включва се в играта...
Кажете какво да направя??

ПП.:Мисля, че имаше подобно мнение, но не го открих...
ЕДИТ.:Открих го...





Значи писах на МЕКЕТА, и той ми каза да сипреинсталирам играта. Направих го, обаче героя ми отново не работи.../Забравих за него/

Проблема е, че си направих и нов акаунт с нов герой отново Night elf Druid... И днес като опитах да играя с него ми се появава тая същатата грешка, само директорията на играта е друга...

Немога да разбера аз ли съм Карък, или просто като си направя елф друид прави проблеми...

Както и да е. Кажете от мен ли е или не...

Ето го. Излиза и на 2та героя:

« Последна редакция: Май 03, 2007, 05:43:55 pm от Snik4er »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #47 -: Май 03, 2007, 08:28:49 pm »
аз съм с друид елф, нямам такива проблеми. Изтрий всичко в директория WTF (изчезват ти Interface настройките и key bindings) , влез в играта и ... така. Пробвай, дано се оправи. Ако не стане потърси в някой сайт друг крак за exe-то на WoW.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Въпроси.
« Отговор #48 -: Май 08, 2007, 08:57:08 pm »
Здравеите имам малък проблем с играта.Искам да знам има ли сървър в момента или  проблема е в мен.Изписва ми нещо от родa на Unable to validate game version.This may be caused by file corruption or the interference of another program. Моля да ми кажете какъв е проблема и дали скоро ще бъде оправен.Ако е случайно проблема е в мен кажете как да го оправя.Благодаря ви :)))
Uno Sanctum

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #49 -: Май 08, 2007, 09:54:07 pm »
Здравеите имам малък проблем с играта.Искам да знам има ли сървър в момента или  проблема е в мен.Изписва ми нещо от родa на Unable to validate game version.This may be caused by file corruption or the interference of another program. Моля да ми кажете какъв е проблема и дали скоро ще бъде оправен.Ако е случайно проблема е в мен кажете как да го оправя.Благодаря ви :)))

http://forum.evo.bg/index.php?topic=10996.msg138592#msg138592
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Evgeni_pp

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #50 -: Май 11, 2007, 12:21:27 pm »
Здравейте,
Искам да попитам как то4но се използва умението на новата професия за извли4ане на камъни от рудите.Защото всеки път като натисна умението и кликна върху рудата ми казва 4е няма скъпоценни камъни и къде мога да развия умението Лоцк пит на роиг-а.Мерси предварително

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Въпроси.
« Отговор #51 -: Май 15, 2007, 10:28:37 pm »
Мекета имам проблем с героя на определено място от картите играта те изхвърля моя герой заби и не мога да вляза с него моляте телепортирай го някъде защото немога да вляза с него [ Oziris ].
Uno Sanctum

TheEspolimBoY

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #52 -: Май 15, 2007, 11:07:14 pm »
О и аз имам въпрос каде и с какви локбоксове да си развия скилла на пик лока, защото не мога да изпълня куеста за поизоните !!!

bim

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #53 -: Май 15, 2007, 11:38:18 pm »
Добър вечер. Понеже наистина съм нов /и във форума и във "семейството на Ево.бг/ искам само да попитам едно едничко нещо ....
самата игра ... докато я играя ... отчита ли ми трафик и съответно за да си изтегля пачовете ще ми отчете ли трафик ?!

compaq

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #54 -: Май 15, 2007, 11:59:22 pm »
EVO.BG няма тарифи при които да зависи трафика.Всичко е неограничено!
Ограничението е само откъм скорост,но не и откъм трафик.
За справка - www.evo.bg

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Въпроси.
« Отговор #55 -: Май 16, 2007, 02:12:33 am »
Отново имам същия проблем с героя моля ви пак да ме телепорт до местност която не е дропи постоянно.   [ Oziris ]
Uno Sanctum

kokolino14

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #56 -: Май 16, 2007, 07:59:01 pm »
имам въпрос защто играта ми забива на retreaving character list, и евентуално как мога да си го оправиа ?


Snik4er

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #57 -: Май 16, 2007, 08:28:39 pm »
И при мен излиза същия проблем... Най вероятно е станал големия краш :blink:

После може и да метна картинка :smart: /ама няма смисъл/

stoeca

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #58 -: Май 16, 2007, 08:33:36 pm »
!!!!ПРОБЛЕМ !!!!  Защто играта ми забива на retreaving character list и как да го опрая ??!!?? :no: :no: :no:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #59 -: Май 16, 2007, 08:48:33 pm »
!!!!ПРОБЛЕМ !!!!  Защто играта ми забива на retreaving character list и как да го опрая ??!!?? :no: :no: :no:


Ти не можеш но аз го оправих вече.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database