Автор Тема: Много често пада сървъра!  (Прочетена 2161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Amev

  • Гост
Много често пада сървъра!
« -: Юни 16, 2007, 07:20:36 pm »
днез за 30 мин игра около 4 пати падна сървара ...

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Много често пада сървъра!
« Отговор #1 -: Юни 17, 2007, 09:51:07 pm »
Мен ме дропна даже 7 и на 8 станах от компа. Аз разбрах че това става защото сървъра е нов и го обновяват почти всеки ден (оправят куестовете в новите зони и някои таланти до колкото разбрах :) ).

Но все пак ако искате перфектен сървър 54 лв за 2 месеца в близз и първите 10 дена са безплатни :).

Аз искам да играя на тоя много ме кефи а пък и е 3х ако в близз прайш 70 за 3 месеца тука ше е за 1 :).

Неактивен Gomes

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 461
  • EVO Karma: 7
  • hentai ftw
Re: Много често пада сървъра!
« Отговор #2 -: Юни 19, 2007, 03:47:42 pm »
Мен ме дропна даже 7 и на 8 станах от компа. Аз разбрах че това става защото сървъра е нов и го обновяват почти всеки ден (оправят куестовете в новите зони и някои таланти до колкото разбрах :) ).

Но все пак ако искате перфектен сървър 54 лв за 2 месеца в близз и първите 10 дена са безплатни :).

Аз искам да играя на тоя много ме кефи а пък и е 3х ако в близз прайш 70 за 3 месеца тука ше е за 1 :).
единственото нещо което би накарало човек да се върне от Близард да играе на пиратски сървъри ... ще е само недостига на пари за да си купи game card ... до сега не съм чул и видял някой да спре по други причини .. е разбира се винаги има хора които им се струва малко рейта 1х ... но това си е техен проблем .. това да не крашва ... да не се чудиш .. * ех сега дали ми бачка този и този таланит * .. дали ако цъкна тука ще ми даде добре познатата на всички грешка 132 .. и т.н. ... такива привилегии немогат да се сравнят и с 2 000 000х на пиратски сървър .. но и за това близард е платен .. защото ти си плащаш за да играеш и се очаква игарта да спре само когато ти решиш!
« Последна редакция: Юни 19, 2007, 03:49:21 pm от Gomes »

Smiley

  • Гост
Re: Много често пада сървъра!
« Отговор #3 -: Юни 19, 2007, 08:11:39 pm »
 :up: :up: :up:

compaq

  • Гост
Re: Много често пада сървъра!
« Отговор #4 -: Юни 19, 2007, 08:16:55 pm »
Пейчо се е заел сериозно с тези падания :) Имайте търпение,вярвам че ще направи всичко по силите си да отстрани проблемите.