Автор Тема: PvP Build-Warrior  (Прочетена 36170 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #60 -: Ноември 10, 2009, 10:58:47 pm »
То се изчерпа темата и само се чудим вече с кой да се сравняваме и караме  :freak:  :devil:
тук съм спокойно :cap:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #61 -: Ноември 11, 2009, 09:04:35 am »
То се изчерпа темата и само се чудим вече с кой да се сравняваме и караме  :freak:  :devil:
Да,нещо такова се получава... ;-D
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #62 -: Ноември 11, 2009, 01:32:39 pm »
Бахахахахаха,значи това ми бил билда а?
Амаааа мнооогоооо разбирате бееее ...нооо хммм да ви кажа истината за моя билд?
Така и така няма да спрете да пишете простоти...не съм се ресвал от версия 2.3 нещо си...защо не съм се реснал? Намирам го за по интересен този начин на игра..а ти bloodluck кой си?
Ето ВИ..приличен билд за тукашната реалност:
http://www.wowhead.com/?talent#LcrIbfIt00rR0Gziohxhs0d:sqLMzo

...а дам и дано някой от вас чатне за какво е 1та точка на Enrage, все пак нали сте все спецове.

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #63 -: Ноември 11, 2009, 01:50:16 pm »
Бахахахахаха,значи това ми бил билда а?
Амаааа мнооогоооо разбирате бееее ...нооо хммм да ви кажа истината за моя билд?
Така и така няма да спрете да пишете простоти...не съм се ресвал от версия 2.3 нещо си...защо не съм се реснал? Намирам го за по интересен този начин на игра..а ти bloodluck кой си?
Ето ВИ..приличен билд за тукашната реалност:
http://www.wowhead.com/?talent#LcrIbfIt00rR0Gziohxhs0d:sqLMzo

...а дам и дано някой от вас чатне за какво е 1та точка на Enrage, все пак нали сте все спецове.
Най-добър боец ли ти викаха?По-добре не се излагай  :cap: Нали се сещаш,че някак си не е удобно да играеш без Weapon Mаstery и да чакаш по 10сек disarm а?И какво си мислиш с тоя Enrage.. да има разлика едното е когато ти удариш и ти увеличава дмг другото е когато теб те ударят и пак ти увеличава така ще имаш така наречение "enrage" бъф през почти цялото време и това ще ти помогне да ползваш Enraged Regeneration винаги,НО кой да се сети(ти например най-добри боецо) че Bloodrage,Berseker Rage също са "enrage" бъфове,а тях може да активираш винаги. :doh:Акъл море глава шамандура..

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #64 -: Ноември 11, 2009, 01:58:35 pm »
Най-добър боец ли ти викаха?По-добре не се излагай  :cap: Нали се сещаш,че някак си не е удобно да играеш без Weapon Mаstery и да чакаш по 10сек disarm а?И какво си мислиш с тоя Enrage.. да има разлика едното е когато ти удариш и ти увеличава дмг другото е когато теб те ударят и пак ти увеличава така ще имаш така наречение "enrage" бъф през почти цялото време и това ще ти помогне да ползваш Enraged Regeneration винаги,НО кой да се сети(ти например най-добри боецо) че Bloodrage,Berseker Rage също са "enrage" бъфове,а тях може да активираш винаги. :doh:Акъл море глава шамандура..

ехехехехехе...драскачо..ти просто не разбираш wara има бая други начини да се отървеш от дисарм..да не говориме за съвсем случайното съвпадение с хит раита...а за Enraged ефекта...си толкова далече колкото си бил винаги от 1 смислен пост...ааа и да..като искаш...чакай си 10 секунди дисарм ехехехехехе..просто си смешен..и буилдовете които си постнал..тотална липса на дмг..тотална!...ноооо то се вижда в кое си най-добър...предполагам вестник шок набира нови драскачи...очаквам пост номер 1000 от теб..дооо 18:00 днес

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #65 -: Ноември 11, 2009, 02:01:08 pm »
Дам, и мене не ми удисва билда. Аз съм Sweeney

Дори не съм те виждал...а твоите буилдове са лишени от смисъл,не го приемай лично...само тях коментирам.

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #66 -: Ноември 11, 2009, 02:21:14 pm »
Даи некои конкретно да видим ко му е лишено е  :blink: Обясни малко

http://www.wowhead.com/?talent#LV0hZoxZVhtrgfzibIzsGo ...говориме за пвп нали?Бавен,муден без много дмг...все пак си war...няма да танкваш на арена или wsg..този билд е базиран на shield slama..като основно дмг ..прочети как се вдига това дмг...пвп итемите не ти дават подобни статистики.

http://www.wowhead.com/?talent#LVMIdfIzVZhxbsobZbIt0Lbz ...липса на дмг..просто смешно

За фури билдовете...не съм сигурен кое точно работи и кое не..по последни данни...за това не бих се наел да коментирам

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #67 -: Ноември 11, 2009, 02:33:23 pm »
:lol: Добре за 1рвия билд съм съгласен с теб( неам си хал хабер от прот) а 2рия си измислих некъв вариан за хибрид ( не съм го тествал). Виж ми другите

Линковете за :
http://wow.evo.bg/components/talents/warrior.php?tal=050230002330000000000000000000305040131525312050122011051000000000000000000000000000

http://wow.evo.bg/components/talents/warrior.php?tal=052230212333010503220220201251305020131020000000000000000000000000000000000000000000

не работят...останалите са на фури...както вече споменах..не съм сигурен кое работи и кое не

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #68 -: Ноември 11, 2009, 02:33:44 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#LV0hZoxZVhtrgfzibIzsGo ...говориме за пвп нали?Бавен,муден без много дмг...все пак си war...няма да танкваш на арена или wsg..този билд е базиран на shield slama..като основно дмг ..прочети как се вдига това дмг...пвп итемите не ти дават подобни статистики.

http://www.wowhead.com/?talent#LVMIdfIzVZhxbsobZbIt0Lbz ...липса на дмг..просто смешно

За фури билдовете...не съм сигурен кое точно работи и кое не..по последни данни...за това не бих се наел да коментирам
Абе момче не се закопавай ... какво коментираш хибридите,който просто споделихме не че играем с тях.Как може да кажеш че прот е базиран на Shield Slam при положение че 6 сек CD,това е билд за арени с който може лесно да предотвратиш тяхното дпс като контриш хиилара отстрани с хилядите силенси които имаш като си прот...ама айде моля ти се..

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #69 -: Ноември 11, 2009, 02:43:09 pm »
Абе момче не се закопавай ... какво коментираш хибридите,който просто споделихме не че играем с тях.Как може да кажеш че прот е базиран на Shield Slam при положение че 6 сек CD,това е билд за арени с който може лесно да предотвратиш тяхното дпс като контриш хиилара отстрани с хилядите силенси които имаш като си прот...ама айде моля ти се..

Поредния смешен пост от господин..жълта преса...ти ако на арени като war си седнал да парираш и контрираш удари...значи си много ама много зле,да не би било зле И да го правиш, но това да ти е главното с което си тръгнал си е бая зле...погледни в blizz...за арени какво се прави..елегантно нищо общо с това което си показал..амаааа нищо..е като дмг с какво ще правиш? С 1 handa? Този прот билд е доказано слаб..оооосоообееенооо за арени..имаме и добър пример в сервера,но може би...би било добре вместо да пишеш по 5 поста на ден..да се социализираш по друг начин......

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #70 -: Ноември 11, 2009, 03:19:08 pm »
Деца,само спокойно,това е форум,а предишното игра....
devistator1,щом си такъв разбирач дай някой друг билд,да се научим и ние - невежите...  :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #71 -: Ноември 11, 2009, 03:34:55 pm »
Деца,само спокойно,това е форум,а предишното игра....
devistator1,щом си такъв разбирач дай някой друг билд,да се научим и ние - невежите...  :doh:

Не съм разбирач,казвам очевидни неща...можеш и сам да ги провериш

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #72 -: Ноември 11, 2009, 03:42:41 pm »
Не съм разбирач,казвам очевидни неща...можеш и сам да ги провериш
Просто спрете да се карате за глупости,пускайте си билдовете,обсъждайте ги,но малко по-нормално.
Поздрави.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #73 -: Ноември 11, 2009, 03:46:43 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#LhrhbfIt0frR0GziohxhcZb

този мисля че върши работа за арена в Ево
при работещи таланти е съвсем друго

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:PvP Build-Warrior
« Отговор #74 -: Ноември 11, 2009, 03:52:42 pm »
Просто спрете да се карате за глупости,пускайте си билдовете,обсъждайте ги,но малко по-нормално.
Поздрави.

Нещо арбитражен съд ли се явяваш, обсъждат мен...и то по неправилно талкуван начин...не съм се карал с никой та да се мъчиш да внасяш ред