Автор Тема: Бъгване в IOC  (Прочетена 4913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Re: Бъгване в IOC
« Отговор #15 -: Ноември 28, 2011, 04:07:38 pm »
ооооо Ози е стабиляга  :freak:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Бъгване в IOC
« Отговор #16 -: Ноември 28, 2011, 05:58:15 pm »
Дайте ми права да наблюдавам вечер рбг-тата и с радост ще скъся живота на някой пубер като му банвам херотата за по 1 седмица.
Ми то това си е крайното решение!Не спазваш правилата , една седмица бан на героя ти.Пак те хващат в нарушение , още една седмица.
Не е нужно да се слага по-голямо наказание , просто временно лишаване.
След 2-3 бъга и две три седмици банн , може и да се замисли дали ще бъгва пак.
Без да се трият герои или да се банват ИП-та или  пък затриване на акаунти.
Между другото , игнорирайте първия ред от поста ми,нямам ни най-малко желание да ставам админ.От другата страна по-ми харесва , но съм сигурен ,че освен хората , които до момента изпълняват длъжността ГМ в играта , има и други адекватни персони , които могат да спомогнат за реализирането на идеята за банн по една седмица.
Идеята не е да има 20 ГМ а поне още един , двама , които да се занимават точно с бъгавите "ламугери".

п.п.Пейчо , можеш да съгласуваш и събереш мнения от Цецо и Иво и да вземете още един човек , който прекарва повече време в играта и е достатъчно интелигентен за да взима адекватни и навременни мерки срещу дразнителите.
В крайна сметка си написал правила и те трябва да се спазват от нас потребителите.
Uno Sanctum

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Бъгване в IOC
« Отговор #17 -: Ноември 28, 2011, 08:00:31 pm »
Мой от теб ще излезне читав ГМ.
Малко си  добряк и ще ти се катерят по главата,но като изключим това си точно за длъжноста.
ПП. Пейчо найстина това е един от малкото зрели и трезво мислещи хора в сървъра.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid