Автор Тема: Fute  (Прочетена 2321 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен creativee

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Fute
« -: Юни 08, 2009, 01:24:34 pm »
Значи героят ми беше откраднат от Garfield. Беше ми приятел и ме помоли за пасса на героя. Аз му го дадох в знак на приятелство да  поиграе малко. Обаче, той ме излъга, смени пасса и сега нямам достъп до героя. Моля Alein или Meketa да пратят нова парола на Acc: Fute Email: [email protected] това е Емайла на който е регистриран акаунтал Благодаря предварително  :clover: :confused:
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 11:10:40 am от creativee »

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Fute
« Отговор #1 -: Юни 08, 2009, 03:12:40 pm »
Аплодисменти!  :-?
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Fute
« Отговор #2 -: Юни 08, 2009, 03:15:00 pm »
Само да уточня Гарфилд от половин година си сменя собственика.То не беше Волкарион,Таурена и там подобни
че даже и аз по едно време го имах но палата по ме кефеше и си върнах паладина
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 09:48:51 pm от N0MAD »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Fute
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 07:02:04 pm »
My GOD ! Футе, знаех че не си от най-сериозните играчи ама да си дадеш баса в знак на приятелство без препазним мерки ... аз примерно, ако мисля да давам акаунт си слагам Въпросите слагам активен Имейл  :fun: Ако реши пък да ги изтрие ходя и го изтривам от света  ;-)

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Fute
« Отговор #4 -: Юни 09, 2009, 09:31:02 pm »
My GOD ! Футе, знаех че не си от най-сериозните играчи ама да си дадеш баса в знак на приятелство без препазним мерки ... аз примерно, ако мисля да давам акаунт си слагам Въпросите слагам активен Имейл  :fun: Ако реши пък да ги изтрие ходя и го изтривам от света  ;-)
Така е... Как може да си даваш героя без предпазни мерки. Използвайте презервативи! ПОЛЗВАЙТЕ DUREX!
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Fute
« Отговор #5 -: Юни 09, 2009, 10:56:31 pm »
или друго
например играем няколко от моя клас.
и ако се усъмним че някой ни играе с героите питаме какво е станало днес на даскало.
сложи си въпросите поне ако ти го върнат

Неактивен creativee

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Fute
« Отговор #6 -: Юни 10, 2009, 08:30:42 am »
Ми хора, играехме от много време заедно и наистина ми стана много добър приятел, почнах да му имам доверие а то какво се получи. Подмазвал ми се е 2 месеца за да му дам героя, а накрая смени паса и вече незнам какво да правя.  :confused: Дано Alein или Meketa огледат какво съм написъл и да ми върнат героя  :confused: :clover:
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 08:32:49 am от creativee »

Неактивен misteria

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Fute
« Отговор #7 -: Август 02, 2009, 03:52:46 am »
creativee я кажи от каде го имаш героя Fute ????

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Fute
« Отговор #8 -: Август 06, 2009, 05:34:07 pm »
Това за тоя герой дълга история...И сега незнам кой играе с него дали Theacehigh истинския Fute или някой друг...Знам, че Нито алеин нито мекета щи окаже някаква помощ, защото не 1 са казвали, че ако си дадеш паса и бъдеп излъган си е тфой проблем  :freak: :freak: :doh:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Fute
« Отговор #9 -: Август 07, 2009, 11:19:57 am »
Футе сега е един от моя град, уш  :cool: Туй футе наистина е к*рвата на сървъра, някой знае ли през колко ръце е минал  :woot:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Fute
« Отговор #10 -: Август 09, 2009, 10:53:52 pm »
Футе сега е един от моя град, уш  :cool: Туй футе наистина е к*рвата на сървъра, някой знае ли през колко ръце е минал  :woot:
garfild беше по голяма от fute-то вярвай ми познавах втория собственик на акаунта( и на 2та акаунта да сме точни след случката станаха и 2та негови)
мине не мине време размени героя за друг и след 2 дена си го върне.