Автор Тема: Devistator  (Прочетена 3136 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Freakazoid

  • Гост
Devistator
« -: Юни 25, 2009, 08:14:49 pm »
Не ме интересува тоз къв е, няма да ме обижда ей така, защото съм казал "begi" имам и снимка как ме обижда, а и имам свидетели. Искам БАНН за него !!!! Ако трябва и снимката ще кача.


Пратил съм снимакта на пощата на аlein. Той да каже дали трябва да му бъде сложен бан!
« Последна редакция: Юни 25, 2009, 08:20:13 pm от Freakazoid »

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Devistator
« Отговор #1 -: Юни 25, 2009, 08:20:05 pm »
нищо ново и аз мога ти покажа снимки..

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Devistator
« Отговор #2 -: Юни 25, 2009, 08:22:34 pm »
И аз имам снимка как се наливат с Thehuneb, още от когато правилата бяха други... Постнах я, но никой не беше наказан. Знам, че девистатор много си позволява откъм това да командва и да обижда, когато нещо не му се нрави. И въпреки че във повечето случаи, той излиза виновния, пак не си взема поука.
« Последна редакция: Юни 25, 2009, 08:40:46 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Freakazoid

  • Гост
Re:Devistator
« Отговор #3 -: Юни 25, 2009, 08:31:50 pm »
Хахаха и после МеКеТа търсел хора за GM и да няма "шуробаджанаштина", ами тогава да махнат на Shaun и на другите бановете задето са използвали Bug с Q-ta, това го пише в правилата ама не се спазва. OMG  :doh:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Devistator
« Отговор #4 -: Юни 25, 2009, 08:55:31 pm »
Доста хора е обиждал,включително и мен,но не е бил наказван. :-?

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Devistator
« Отговор #5 -: Юни 25, 2009, 09:01:27 pm »
Айде да не вадя от архива снимки, че половината сървър ще излети, ако за псувни пак почне да се банва.Игнор и точка.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:Devistator
« Отговор #6 -: Юни 25, 2009, 09:02:36 pm »
разликата е,че в сравнение с вас не лицемерствам.
Ти приятелио азума си пълен лицемер,а не е като да не си видял добро от мен.
блинки няма да го коментирам...още от бъговете с бомбата,но той яяяяяяявно е забравил що за стока е.
frekazoid,каквото повикало.............

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Devistator
« Отговор #7 -: Юни 25, 2009, 09:10:59 pm »
Айде да не вадя от архива снимки, че половината сървър ще излети, ако за псувни пак почне да се банва.Игнор и точка.
Който прекалява със псувните и обидите, отнася бана. Така каза алеин.
разликата е,че в сравнение с вас не лицемерствам.
Ти приятелио азума си пълен лицемер,а не е като да не си видял добро от мен.
блинки няма да го коментирам...още от бъговете с бомбата,но той яяяяяяявно е забравил що за стока е.
frekazoid,каквото повикало.............
Какво общо има лицемерството с обидите? Можеш спокойно да засегнеш човек само като му кажеш, че не е нищо в твоите очи, а мисля, че ти беше влиятелен човек в сървъра и това би означавало нещо за него. Азума е лицемер, така е :freak:, лицемер е да помага на хората, които мрази, лицемер е да съветва хора, които го обиждат и е лицемер да се опитва да оправи сървъра. Блинки няма какво да го коментираш, аз също, защото не го познавам. Бъговете с бомбата далеч не засягат него, а един много страничен от него човек, но няма да споменавам имена. Freakazoid прави това, което и ти. Като лаеш кучето и то няма да те гледа.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:Devistator
« Отговор #8 -: Юни 25, 2009, 09:50:54 pm »
елверина,не ми говори за лаене....ти самоооооо товааааа можеш и самооо това правиш,да не почна да говоря за керливите ти ризи...ГМ-ма който влезна с ГМ героя си да убива друг играч,защотото по друг начин не можел....ами като беше в гилдиата....помниш ли?
За 1 година помогна 1 път и си го написа в ноте на героя....жалка картинка...азума помага ..дам
цитирам:и на тоя боклук Лее трябва да аддна куеста...
но какво да ти обяснявам..то това за теб не е лицемерие...то е ежедневие...
аааа елверина би ли ми припомнил ти беше ли банвам някога или бъркам? и бяха ли ти иззети правата като гм заради издънки?...а дам за бомбата пич не говори грам...просто не знаеш нищо...ок..щото каквито сте ми моралисти...си траехте всичките и я ползвахте..а аз казах на Мекета да я оправи...

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Devistator
« Отговор #9 -: Юни 26, 2009, 09:02:59 am »
хаха ти доста добре познаваш хората да разкажа малко за теб ?ммм например как си направи нов герой адднаха го в гилда и започна се заяждаш с човек за да можеш да го кикнеш ? или пак как  стоеше по цял ден и говориш зад гърба на хората в гилда ко стана зако си извикал стормбрингър и сшаграт преди само зад гърба им говореше и не ги искаше ма явно ти трябва бройка а колкото да коментираш мен няма ко да ми коментираш нищо не сам напраил че да ме обвениш...а да не говорим че когато наказах тебе и друг играч понеже и 2мата бяхте виновни ти ко напраи ? забранини ми достъпа до всичко в гилда и написа на гилд съобщението тука нямаш права после кой как се държал айде пак помисли

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Devistator
« Отговор #10 -: Юни 26, 2009, 10:26:32 am »
Спрете да се нападате взаимно :no: Всеки има "керливи ризи", но не е причина да се карат пред всички.Когато някой те псува или обижда можеш да го игнорнеш, когато псува в гилд , ГМ може да го понижи и да му забрани да пише в Г чата, а ако псува в World вече заслужава .mute , или ако е прекалил БАН. Нека GM-ите решат какво да правят с Devistator, не бъдете толкова злобни един към друг, все пак сте съюз я, For the horde  :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Devistator
« Отговор #11 -: Юни 26, 2009, 10:51:00 am »
Devistator въздържай се от псувни към останалите играчи. Прекаляваш с глупостите си и ми се набиваш на очи, а когато това стане, картинката за теб става грозна.

Ако смяташ че някой GM е нарушил правомощията си има категория за Нарушения.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database