Автор Тема: някои ми влиза в акаунта  (Прочетена 2215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

something

  • Гост
някои ми влиза в акаунта
« -: Януари 29, 2009, 02:46:50 pm »
може ли админа да ми премести героя ми в другото ми ацц за6тото някои влиза в това сменям паролата но пак ми я намират не знам как предварително благодаря  :cap: :cap: :cap: :cap:

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: някои ми влиза в акаунта
« Отговор #1 -: Януари 29, 2009, 02:59:49 pm »
Пич може би няма да е излишно да си провериш компа за spyware monitoring.
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: някои ми влиза в акаунта
« Отговор #2 -: Януари 29, 2009, 06:38:36 pm »
Като в допълнение няма да е лошо да си смениш и тайните отговори + паролата на e-mail адреса си.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен tnt

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
Re:някои ми влиза в акаунта
« Отговор #3 -: Юни 23, 2009, 12:13:36 am »
тази вечер обраха Xektop - ацц: axoixo.... предполагам ,че може да се разбере по IP адрес кой е. Прехвърлено е над 800 голд( 760 + продажбата на итемите му). И нека "тарикатчето" да си получи заслуженото, че едва ли ще му е за 1ви път.А що се отнася до играча, тои замина за работа в италия , и освен той и аз ,друг няма кой да знае ацц-то . Моля вижте кое IP е влизало освен моето 93.123.6.153

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:някои ми влиза в акаунта
« Отговор #4 -: Юни 23, 2009, 10:38:15 am »
Семейните ви кавги, не мисля че са наш проблем.

Даването на паролата ви на друг човек е най-голямата идиотщина която можете да направите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:някои ми влиза в акаунта
« Отговор #5 -: Юни 23, 2009, 12:04:13 pm »
Семейните ви кавги, не мисля че са наш проблем.

Даването на паролата ви на друг човек е най-голямата идиотщина която можете да направите.
паролата добре но да си дадеш и акаунта...

Неактивен tnt

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
Re:някои ми влиза в акаунта
« Отговор #6 -: Юни 23, 2009, 02:43:24 pm »
явно не сам се изразил правилно. аз сам на 35, а приятелчето е на 33 ,та ...едвали ще паднем толкова ниско за ЕДНА игра да прекарваме.Подадох ви сигнал за нарушаване на правилата, а се оказва, че няма на кого.Много жалко за сервера и за другите коректни играчи тогава.благодаря за вниманието  :no:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:някои ми влиза в акаунта
« Отговор #7 -: Юни 24, 2009, 10:47:21 am »
Не записвам кой какво си е разменил в играта и на кого го е дал. За съжаление няма подобна опция в сървъра.

Опита ти да ме засегнеш, че не си върша задачите е под нивото ми и няма да му обърна внимание.

Колкото до паролите ви. Дори аз и Мекета не виждаме реално паролите ви. Те се записват в MD5(Message-Digest algorithm 5) и не могат да се прочетат ей така.

В някоя от темите бях написал, че е важно да си пазите паролите и да не пишете 12345 за парола или 54321 или някаква подобна глупост.
Създайте си сложна парола, не е нужно да е дълга но не е и да е 1 дума. Ползвайте препинателни знаци+букви+цифри.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен tnt

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
Re:някои ми влиза в акаунта
« Отговор #8 -: Юни 24, 2009, 08:14:32 pm »
 Имаше такъв момент в горния ми цитат,но небеше умишлено,а с цел да обърнеш нужното внимание .Тук е момента да кажа едно голямо СЪЖАЛЯВАМ , ако сам те засегнал. Повече по темата няма какво да напиша.