Автор Тема: Spam  (Прочетена 4080 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Suffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -2
Re: Spam
« Отговор #15 -: Ноември 15, 2010, 08:28:14 pm »
Няма нужда да ви чета коментарите и следващите които ще погледнат темата да го правят.
Старата песен.. на нов глас

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re: Spam
« Отговор #16 -: Ноември 15, 2010, 10:25:59 pm »
Да приемем, че сме го наказали с 1 час бан. Ако се случи отново ,за този потребител ще има 1 ден бан.  :clover:
http://prikachi.com/images/651/2670651W.jpg
http://prikachi.com/images/670/2670670l.jpg
Дали ще е за ден, два.....пет, няма значение. Перифразирайки Цървула в друг смисъл нека да не се чувства по-специален.
"Майстор" Lotus се е стегнал в кръста. Цървулане, ти вземи се стегни малко в гъза, че "стария трактор най-дълбоко оре". И престани да спамиш по темата. Остави Venomanser да каже нещо, а не да мълчи като кокоша трътка.
Такива отрепки много бързо се лекуват с няколко смъртни случая и двоен спам. Но Venomanser е тъпо парче и не схваща намека. :clover:
« Последна редакция: Ноември 16, 2010, 12:39:17 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re: Spam
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2010, 12:50:41 am »
моя съвет е да си питате уя и да не се занимавате с глупости , оти оня пич кат' излезе от стелт мре винаги  :clover: :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Spam
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2010, 12:44:41 pm »
След един Update,мисля че вече може да се игнорва човек от другата фракция.... Моят съвет - Защо не му теглиш игнора щом те дразни толкова, вместо да занимаваш администраторите с детински глупости.

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re: Spam
« Отговор #19 -: Ноември 16, 2010, 08:20:54 pm »
Осъзнайте се малко,заради такива глупости останахме 200 човека,дали в Близард  ще баннат всеки написал 10 пъти /rude?
За spam имаш официално предупреждение, след това лок на акаунта за известно време и бан  :clover:
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Spam
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2010, 08:33:13 pm »
За spam имаш официално предупреждение, след това лок на акаунта за известно време и бан  :clover:

Надали се разбира като спам 5 пъти написано /rude...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен bindkiller

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -12
  • Chicken !!
Re: Spam
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2010, 12:34:53 am »
А бе вие, като изпаднали Германци...Какъв ви е проблема ?
Дойде Пенчо роуга и ме садна, вече не съм "най - добрият", дай да го репортна ?!
Амии, я забележете кой точно направи темата, и кой я подпомогна ?
ДобЛичкият и приличен Лотус, с 13к Аrcane Barrage [без стакове на Arcane Blast] крит през Ice Barrier + Glyph of Ice Barrier
Или белит, който ме 1 хитна на ЕОТS ?
Айде, стига сте садвали, ами се научете, че каквото и да става , това е пиратски сървър.
Има бъгове и грешки, и админите едвам смогват тях да оправят, па вие ги набутвате с още безсмислени глупости..
"Някой ти пречи - Пречи му и ти.."
Бъгър репортва Спамър...какво е това..Крадецът казал : "Дръжте престъпника"..
Научете се вече ! :clover:
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 12:36:49 am от bindkiller »
Mayne - Blood elf Mage <Downfall> Deleted.
Zakh - Tauren Druid - забравена парола

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Spam
« Отговор #22 -: Ноември 23, 2010, 12:18:55 pm »
Ако нещо не ти допада bindkiller, пускай тема в нарушения. Темата e за спамa в сървъра, не за друго. И не ми казвай бъгер ... смотаняк!!!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Spam
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2010, 04:30:48 pm »
ехехехе ти пак си си повярвал,че можеш с маг(без байндове без макрота ама СЪС 1000 деф) Ботусчо чудно ми е на Cata като не се махаш от спирита кви ще са ти коментарите
Ако нещо не ти допада bindkiller, пускай тема в нарушения. Темата e за спамa в сървъра, не за друго. И не ми казвай бъгер ... смотаняк!!!

абе ти тъп ли си или много?пак те питам дай ми линк към правилото в което пише "не спамете" ако venom те бие на дуел бъди спокоен не е защото е някое голямо про ами просто ЩОТО ТОЛКОВА СИ МОЖЕШ

Много често някой спами по подобен начин и някък си, да си затвориш очите не е проблем. Проблема е, че други го правят системно. Всички сте наясно, че още от едно време се докладваше за спам и хората получаваха наказания. В момента е изтървана работа защото много от спамерите ги бие комплекса, а и трябва да ги забележат другите иначе няма как.
Venomancer-а понеже през по-голямата част от времето в играта е в стелт и явно има нужда да бъде забелязан и затова спам.

Не мисля, че е нужно накой да бъде баннат, просто малко повече етика. За мен подобни FLOOD глупости, са си тъпизъм, който е ужасно незначителен и ненужен. 99% от играчите биха се провокирали да пуснат подобна тема и само 1% да защитят тъпизма наречен spam/flood .

Да си призная темата ми е тъпа, но ме провокира изказването, кой колко пари бил дал и какъв бил и т.н. Само да пояна, че хората дали пари са подпомогнали всички ние да седим и да спамим по един или друг начин. В голяма част от случаите, хората са коректни, постоянни и грамотни. Престанете с тези аргоменти за пари, про-та, тинтири-минтири ...



1-дали са пари ОК няма лошо ама да ми седне тука и да се фука наляво надясно със 100к HK  при положение,че едвам играе е смешно и неуместно
2 от 99% процента се отчетоха само двама Lotus и автора на темата
3 никой не ми обясни КАКВО ВИ ДРАЗНИ В 5 РЕДА ТЕКСТ?!!!!
4 знаеш ли колко "фена" ще изгорят както каза venom не е самичък има още цяла банда които ще изгорят покрай него и след това ще спамите форума с теми

"Администрацията да се заеме с подпомагането на сървърът"(написано много неграмотно)


едно време и за псуване се даваха наказания и сървърът не прескачаше 200 души
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Spam
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2010, 04:50:30 pm »
Интересно ако темата не беше написана от day или lotus , какво щяхте да подхванете..... става въпрос за спам не за това кой как играи или с кви item-и .
На всеки що годе зрял човек не би му допаднало някфи лапетиии да ти спамят (rude).
Bindkiller ти пък си на светлинни години от темата, и няма дума саднал нито в български нито в някой чужд език ,а за бъгване сигурен съм ,че не знаиш кво значи ....
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 04:55:04 pm от HuckGoblin »
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Spam
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2010, 06:19:09 pm »
curvylan, само да те питам /след като сме подхванали личните дела/, на лоботомия ли си подлаган, или това ти е просто капацитета? Питам, понеже писането по форуми трудно ти се отдава, а мисленето съвсем.
И изобще не отваряй тема за донейт, тук обсъждаме друго нещо. Такива като теб играят малко по-добре заради такива като нас. Да ти го напиша ли още веднъж за да можеш да го схванеш с твоя коефициент на интелигентност?
Такива като теб играят малко по-добре заради такива като нас!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Spam
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2010, 06:52:51 pm »
Абе вие не се ли спряхте :doh: Нарушението си е нарушение. Преди за спам се банваше, дори еднократен, но тук не е еднократен, трябва малко наказание поне, защото по този начин не пречи само на тоя, на който спами, а на съотборниците си около него, около противниците около него и на себе си, ако някой има какво да му каже в този момент, той най-вероятно няма да го види. Дори знаете ли колко нерви са хвърлени по сървъра? И спрете да одумвате хората с пръстена и т.н. Като толкова ви е яд, изчакайте до 4.0.1, когато defence ще се махне и вече няма да имат малкото предимство, което с минимална доза мозък се преодулява, което явно вие нямате :freak:

П.П. вено си изтърпя наказанието, така че ако може някой да локне темата и да я закачи като предупреждение :cap:
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 09:17:57 pm от Bl1zAlkA7a »

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Spam
« Отговор #27 -: Ноември 24, 2010, 08:57:51 pm »
Такива като теб играят малко по-добре заради такива като нас!

Много точно казано :clover:Ако нямаше donate нямаше да има по мощна машина и мрънкачите сега щяха да "копат" от яд, че им крашва!
Относно темата аз съм за наказание (може би не точно бан) за хора които spam/flood! Как едни не го праеят а други го праят :unsure:

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Spam
« Отговор #28 -: Ноември 24, 2010, 10:35:15 pm »
Искам да кажа две-три думи. Daylight или кавто си там не ме интересува кои си? що си? Ти си пален  no liver  виж кои е на парво място по игране и тогава ми говори след време и там ще е другия ти герои Белит или кавто бесхе там. По добре се стегни в краста излез и се отпусни не живей в ебаната игра.

За темата. No comment!!! кво се оплаквате спамнал ви няколко рудета еми ще ви спами има слаби нерви човека оставете го  :woot: :woot: :woot:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Spam
« Отговор #29 -: Ноември 24, 2010, 10:42:41 pm »
Pain, нищо лично, но знаеш ли какво ще стане, ако всички бъдат оставени да правят каквото си искат? До една седмица на Земята няма да има живот :freak: В сървъра всички сме равни, всички имаме еднакви права и привилегии, така че няма защо постъпката на едни спрямо други да се толерира различно от постъпките им към всички останали :cap: Темата отдавна е изчерпана, Requiem постави наказание на Veno, то изтече и за сега няма какво да се каже. Спрете да оспамвате, защото не е приятно. :clover: