Автор Тема: Откраднат герои !!!!  (Прочетена 3669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bronx

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 215
  • EVO Karma: -6
Откраднат герои !!!!
« -: Юни 26, 2009, 09:35:14 am »
Alien откраднаха ми друида (Bornx) ацц:bronx ... Крадеца са казва Mechy. Е-маила сас които е регнат ацц-то е [email protected] моля да ми пратите е-маил сас нов пасс ...
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 09:44:51 am от bronx »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #1 -: Юни 26, 2009, 10:53:27 am »
Откраднаха ти го или си ги "разменихте"?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен bronx

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 215
  • EVO Karma: -6
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #2 -: Юни 26, 2009, 11:08:42 am »
Откраднаха ми го .... за2ри пат даже и все тоя Mechy .... ся му писах във wow-a и като му писах жарни ми Bronx ма игнорна .....

Неактивен bronx

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 215
  • EVO Karma: -6
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #3 -: Юни 26, 2009, 11:22:39 am »
Ще ми върнете ли Bronx ???? И ще има ли наказание за Mechy? A освен Mechy има и още 1 маи са партниори  :blink: кам 9:40 тази сутрин ми пише:iskash li guild az:ne az sam vav Jolly Roger тои ми пише:sled malko nqma da si ... и тогава Mechy излезе оффлаин и ма дисконектна и като са пробвах да вляза пасса ми беше сменен ...

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #4 -: Юни 26, 2009, 04:30:26 pm »
Давал си паролата си на някой. Или ще ме накараш да ровя в логовете за да видя от колко места си влизал с acc-то си.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #5 -: Юни 26, 2009, 08:32:45 pm »
Бронкс не можеш ли с тайните въпроси да си върнеш паролата? Ако не може , алейн прати му нова, според мен няма да повтори грешката да си даде акаунта на който и да е след това  :confused:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #6 -: Юни 26, 2009, 09:27:31 pm »
акаунтът не е негов от около 4-5 месеца по мои сметки
"Бронкс" я си припомни за 15те кинта с които си прецакал новия собственик
да не говорим че малко след като дигна 70ти и ти зеха героя започна да спамиш с герои 50то ниво
според мен си прецакал някои
и мен се опита да ме преметнеш но не всеки е толкова ТЪП да размени друид за друид като този който иска да разменя е МАКС облечен а другия е зелен
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 09:30:07 pm от N0MAD »

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #7 -: Юни 27, 2009, 08:25:25 am »
Ще ви изложа историята на кратко че този наистина ме дразни
1во Бронкс започна да си рекламира героя че го продава.
Новия собственик се нави да му плати
Стария му поиска да прати СМС-и които били по 60 стотинки а всъщност по 2.40лв на импулс
след това заявил че СМС-ите не са пристигнали да прати още и така взел около 15 лева
и след това започнало голямото църкане
после продължи разменяйки 70ки в друг сървър(фънка разбира се) за 70кас в ЕВО
и след това започна голямото пискане да му се върне героя

Неактивен bronx

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 215
  • EVO Karma: -6
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #8 -: Юни 29, 2009, 06:04:46 pm »
Не, не сам аз ! Даодх Bronx на 1 приятел когато бях 67лвл. Тои го дигн до 70лвл и почнал да мсабира СМС-и както сас херото във Dragonfire ... Когато ми каза аз си смених пасса и нз защо са сагласих за размяна ... а героя 50лжл е на брат ми тои ми го даде да са опитам да си го върна.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #9 -: Юни 29, 2009, 07:44:07 pm »
И пак в крайна сметка си виновен ти  :doh:
Съвет: Прави си акаунт и си дигай ако ти се играе, да ти го върнат при тези обстоятелства надажеда няма  :clover:

Неактивен bronx

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 215
  • EVO Karma: -6
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #10 -: Юни 30, 2009, 12:46:27 am »
Аиде де Alein върни ми Bronx ...... правил съм си труда да дигам лвл-и и ся някяв ще ми го взема .....а и има 1 човек които 100% ще потвърди че аз съм истинският собственик на Bornx ... когато тои беше 70лвл му направих 1 малко услуга. Ако Alein иска домазателства да ми пише тук да жляза сас йнякои хорде герои да пиша на този човек ...

milan1989

  • Гост
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #11 -: Юни 30, 2009, 06:33:59 am »
Върни ми героя, върни ми героя... Добре де не четеш ли във форум правилата, че е забранена размяната на герои. Ти точно това си правил и сега най-много можеш да обвиниш приятеля ти, че ти е взел героя. А и не мога да ти разбера оплакванията, като герой 70ка се дига за една седмица максимум.А доколкото разбирам даже не си бил и облечен... и това всичкото мрънкане като ти си си виновен сам.

Неактивен bronx

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 215
  • EVO Karma: -6
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #12 -: Юни 30, 2009, 09:02:00 am »
Не ми го е взел приятелят ми ... и мранкам щото Bronx ми е единствения герои които сам сам го дигал ......

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #13 -: Юни 30, 2009, 09:57:59 am »
Не, не сам аз ! Даодх Bronx на 1 приятел когато бях 67лвл. Тои го дигн до 70лвл и почнал да мсабира СМС-и както сас херото във Dragonfire ... Когато ми каза аз си смених пасса и нз защо са сагласих за размяна ... а героя 50лжл е на брат ми тои ми го даде да са опитам да си го върна.
Е не мога да ВИ разбера понякога. Вярно, пазарна икономика е, ама с SMS-и далаверки да правите някак не звучи добре. Не вземам страна по въпроса, но по default си вече си кривнал от правилата. Много теми се изписаха, много оплаквания за откраднати герои има. Как не се научихте, че е най-вероятно да ви излъжат. Не е ли по-лесно да си вдигнеш нов герой с който желаеш да играеш, отколкото да си рискуваш стария. Последната дума имат админите.  :clover:
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 10:01:27 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Откраднат герои !!!!
« Отговор #14 -: Юни 30, 2009, 10:23:48 am »
Ако пак ме занимавате с подобни глупости просто ще затрия и на двама ви героите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database