Автор Тема: [Alliance] Blades Of Glory  (Прочетена 13305 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
[Alliance] Blades Of Glory
« -: Юни 08, 2009, 06:37:56 pm »
Blades Of Glory

Гилдията е нова и е в развитието си.Набираме сериозни играчи.Основна насоченост на гилдията е PVP което ще рече стабилна организация, изучаване на способности от всички класове и расови , включително обмяна на личен опит.Разбира се PVE не остава по-назад, без инстанции неможе :-) .Не търсете колко 80ти левела имаме, целта не е да ни използвате само за да се "навлечете".Повтарям...търсим сериозни хора, които знаят какво е работа в екип.Останалото ще видите в гилдията.За покана пишете на Neitiri или Desper.Както сте влезли така може и да излезете.В гилдията редовно присъства Guild Master.

Рангове

Trial Member
Brave Amateur
Knight
Knight Champion
Inquisitor
Grand Inquisitor
The Avenger
Guild Master

Trial Member:
Всеки новодошъл получва ранг "Trial Member".От името се подразбира, че това са временни "потребители" на гилдията.Те ще бъдат подложени на кръстосан разпит (изпит)  :blink: което ще покаже дали са одобрени.Не се стряскайте почти всеки бива одобрен, разбира се със съгласието на Grand Iquisitor-ите :clover:

Brave Amateur:
Това са вече одобрените Trial Members, които вече могат да се чувстват като част от гилдията :cap: Също така имат своите права и задължения към нея :clover:

Knight:
Рицарите са проспериращите в насока подкрепа на гилдията, които биват възнаграждавани с този ранг.Печелят повече предмети за теглене от банката както и отпуснат голд от банката.

Knight Champion:
Рицари Шампиони са отдадените на гилдията хора, които помагат с каквото могат.Шампионите показват скил и тактичност.Knight Champions получават повече предмети от банката.

Inquisitor
Това са хора лоялни на гилдията които са били в нея за по-дълъг период от време и са наясно как работи схемата, отзовават се на по-малките левели и прочие.Техните предложения за развитие на гилдията ще бъдат вземани под внимание от Guild Masters и Grand Inquisitors.Могат както да дават така и да отнемат рангове.Получават повече стакове от гилд банката.

Grand Inquisitor
Или още познати като клас мастъри (Class Masters) е последния от ранговете който може да се спечели.Те са запознати от-до със своя герой.Доказани както в PvЕ така и в PvP.Запознати с правилата на гилдията, тяхната задача е да изпитват (всеки според класа си) Trial Members и по своя преценка да ги допускат в гилдията.Те са райд лидери както на PvP така и на PvE.Получават права за вдигане и намаляне на ранг, за добавяне и изритване на мембъри! Имат повишен брой за теглене на стакове от банката.

Battleground Raids
Целим организиране на PvP рейдове за даден батълграунд (Battleground) включващ танкове (Tank) , хийлъри (Healer) и дпс (DPS).Всеки ще има своето място в отбора и ще знае какво да прави и как да го направи, за да извличаме най-голяма полза от всеки батълграунд.Единствено са ни нужни повече хора които имат желание за да го осъществим.И така наречения PvP хийл което се явява дефицит в алианса най-вече.Хора индивидуалисти развалят отбора и всички губим, затова нека покажем отборна игра.

Правила
Някои общи правила които държим да се спазват, в противен случай всеки си носи последствията.

Държим на добрите отношения в гилдията (това значи и никакво псуване било то и "приятелско").На всеки се случва да изпсува, но трябва ли да го пишеш :idea:
Индивидуалисти не се толерират, ние сме отбор !
Всички са равни, независимо от ранговете които са за равновесие в гилдията.
Оказването на помощ е желателно, стига да не се стига до наглост!
Просенето на наши мембъри не се толерира!

При неспазване на правилата или оплаване от мембър може да се свържете с Guild Master,The Avenger или Grand Inquisitor

Guild Master:Neitiri
The Avenger:Desper
Grand Inquisitor:Nighty,Daliah,Coldlady,Sharkattack,Dta,Hapko,Lene


 :excl:Guild Masters запазват правото да променят или добавят правила съгласно консултация с Grand Inqusitors.Поста ще бъде допълван при необходимост! :excl:
« Последна редакция: Март 31, 2011, 11:47:19 pm от AlyYeah »
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #1 -: Юни 08, 2009, 08:21:50 pm »
Браво за труда ви, но толкова много нови гилдии дойдоха, че едва ли ще се впишете. То не беше ActOfWar, то не беше The Butterfly Effect, Knight of the DeathWing... Какви ли още не съм видял. Все пак успех в начинанието ви и ви пожелавам да станете добра гилдия така че да можем да ви бием повече ;) .
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 10:04:14 am от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #2 -: Юни 08, 2009, 08:46:50 pm »
Брави за труда ви, но толкова много нови гилдии дойдоха, че едва ли ще се впишете. То не беше ActOfWar, то не беше The Butterfly Effect, Knight of the DeathWing... Какви ли още не съм видял. Все пак успех в начинанието ви и ви пожелавам да станете добра гилдия така че да можем да ви бием повече ;) .
Ами...мога да твърдя че ние няма да сме като останалите гилдии пък вие сами се уверете в това.Благодаря за пожеланията! :doh:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 10:02:52 am »
Добро ви утро ! Честито за новата гилдия.Desper,не искам да казвам хубави думи за теб,но и неискам да те обиждам.До колкото си спомням (алчността и надменноста) те накараха да излезеш от ActOfWar.Вече неможе да говорим за това как 1 гилдия ще просперира при полужение,че има добри развиващи се гилдии в момента.Колкото до опита,който искате да обменяте това не го вярвам докато някой от гидлията ти не докаже,че е научил 1-во 2 важни за развитието на 1 истински играч(Толерантност и това да не бъдеш алчен).Ако всеки 1 от вас(Blades of Glory),научи тези 2 качества,ще ви призная за гилд.Неостанаха хора,които искат някой друг да им играе играта.От доста време съм в сървара и съм се зблъсквал с доста кавги и доста хубави моменти.Много научих и много загубих.Правете си поука и си осмисляйте живота от малки.
Успех в развитието на гилда
:clover: :clover: :clover:

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #4 -: Юни 09, 2009, 12:08:48 pm »
Правете си поука и си осмисляйте живота от малки.
Успех в развитието на гилда
:clover: :clover: :clover:
Доколкото си спомням ти беше на 14, така че  осмислянето на живота и за теб важи ( нищо че си мислиш че си на 19 и 1/2 ).
За Guilda успех и дано не сте като повечето Alliance по цял ден да биете некви статисти в тази игра има и pvp.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #5 -: Юни 09, 2009, 12:36:33 pm »
Добро ви утро ! Честито за новата гилдия.Desper,не искам да казвам хубави думи за теб,но и неискам да те обиждам.До колкото си спомням (алчността и надменноста) те накараха да излезеш от ActOfWar.Вече неможе да говорим за това как 1 гилдия ще просперира при полужение,че има добри развиващи се гилдии в момента.Колкото до опита,който искате да обменяте това не го вярвам докато някой от гидлията ти не докаже,че е научил 1-во 2 важни за развитието на 1 истински играч(Толерантност и това да не бъдеш алчен).Ако всеки 1 от вас(Blades of Glory),научи тези 2 качества,ще ви призная за гилд.Неостанаха хора,които искат някой друг да им играе играта.От доста време съм в сървара и съм се зблъсквал с доста кавги и доста хубави моменти.Много научих и много загубих.Правете си поука и си осмисляйте живота от малки.
Успех в развитието на гилда
:clover: :clover: :clover:
Здравей! Добро утро и на теб. Не знам от къде ми се стовари всичката тая глупост която изля по-горе...Дори не помня да съм бил в ActOfWar.Както и да е какво общо имам аз с алчността, да не би да си се объркал ? Нямам идея как съм породил такова чувство в теб.Пък колкото до това което вярваш и не вярваш мен не ме бърка.Мисля че ще опровергаем мнението ти.Айде живи и здрави и благодаря на всички за пожеланията.
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 12:40:18 pm от AlyYeah »
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #6 -: Юни 09, 2009, 02:14:09 pm »
Ще се видим.Но в Warsong.Късмет там, ще ви трябва.Поне защото не съм ти фен.Иначе успех.

Неактивен morkov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -2
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #7 -: Юни 27, 2009, 08:03:50 pm »
Относно гилда не съм виждал много играчи от него,но успех. :up: :up:
А и Sparrow откъде го исмисли тва "ActOfWar" нов гилд.Когато ActOfWar беше създаден,до колкото си спомням в сървъра имаше 1 гилд "Keepers Of Time" :-) :-) :-) :-)

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #8 -: Юни 27, 2009, 08:06:04 pm »
Относно гилда не съм виждал много играчи от него,но успех. :up: :up:
А и Sparrow откъде го исмисли тва "ActOfWar" нов гилд.Когато ActOfWar беше създаден,до колкото си спомням в сървъра имаше 1 гилд "Keepers Of Time" :-) :-) :-) :-)
Нещо не си ме разбрал. Просто казах колко гилдове се изредиха отминаха и пак дойдоха. Такова е, а и видях още нови ордски гилдии. Незнам как стоят нещата при алиансите, но според мен положението става трагично, защото се разединяваме.

А това кои гилдове бяха във сървъра... По времето на пазителите на времето, имаше още куп други гилдии, но явно не си спомняш или не си ги виждал.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #9 -: Юли 06, 2009, 07:01:49 pm »
Относно гилда не съм виждал много играчи от него,но успех. :up: :up:
А и Sparrow откъде го исмисли тва "ActOfWar" нов гилд.Когато ActOfWar беше създаден,до колкото си спомням в сървъра имаше 1 гилд "Keepers Of Time" :-) :-) :-) :-)
Това е защото в гилдията не влиза който и да било.Както беше казано в един пост "Важно е качеството, не количеството".Но мога да те уверя, че се разрастваме малко по малко.Надминаха се очакванията ми, и искам да благодаря на готините пичове които ни подкрепят и заради които си струва да се работи за този гилд.Благодарим на всички мембъри които ни подкрепяха през цялото време!


                                                                                              Desper & Feuerbeard
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

z0mb1e

  • Гост
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #10 -: Юли 16, 2009, 05:15:24 pm »
Дам май пак ще се тегли УоУ-а :-)
Тая гилдийка ми допада , доста са мотивирани хората а това е нужно на една гилдия :-)
Имам доста голям опит с УоУ-а в доста сървъри съм цъкал но така и не си намерих хора / глдия с които да ми е интересно да играя и да имам за какво да играя.Такам до утре ще си сложа УоУ-а, до се га си търсих хубаво сървърче и май си намерих :-)

Поздрави зомби

Неактивен mecho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #11 -: Август 25, 2009, 03:13:14 am »
Ами...мога да твърдя че ние няма да сме като останалите гилдии пък вие сами се уверете в това.Благодаря за пожеланията! :doh:


Незнам просто какви играчи сте , във този гилд но поне си овладеите децата във него не постояно да искат по 5 голд във Sw-то  , и някои хора от вашият гилд да престанат да казват *Ела във нашият гилд незнам какво правиш там ам при нас е по добре* ...  :down:

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #12 -: Август 25, 2009, 02:15:55 pm »

Незнам просто какви играчи сте , във този гилд но поне си овладеите децата във него не постояно да искат по 5 голд във Sw-то  , и някои хора от вашият гилд да престанат да казват *Ела във нашият гилд незнам какво правиш там ам при нас е по добре* ...  :down:
На нещо конкретно мога да отговоря ама това което си написал...  :doh:
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #13 -: Октомври 18, 2009, 10:25:23 pm »
Здравейте! Както знаете бяхме започнали да развиваме гилдията, но всеки от нас има задачи от ежедневието които не можем да пренебрегнем и начинанието ни остана на заден план.Влизаха и излизаха хора от гилдията, но общо взето се запазиха по-сериозните играчи на които се и крепи гилдията.
Тоест това сме хората които я основахме -Afeni , Desper , Nighty ,Daliah , Coldlady ,Saintcrow , Mugen , Hapko ,Dta , Lene.
Решихме да й вдъхнем нов живот, може да се обърнете към нас за прием в гилдията, единственото ни условие е да сте печени хорица, които не се взимат много на сериозно в играта и не създават главоболия-_-
Другото за нас го знаете от първия пост, а останалото ще научите при нас.:-)



A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #14 -: Октомври 19, 2009, 05:12:31 pm »
 :freak: Ако не бях аз едва ли щяхте да се качвате горе, ама ги има и такива като мен маниаци по катерене  за да ви покажат.  :freak: ....Ама това е друга тема...

Готини сте всички, много успех на гилда ви и не се давайте на хордите.  :-)
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv