Автор Тема: ПРОБЛЕМ С ГОЛД  (Прочетена 2056 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aldinkata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • wow user
ПРОБЛЕМ С ГОЛД
« -: Декември 26, 2012, 05:18:26 pm »
Здравейте, аз имам следния проблем. За първи път играя играта, героя ми е блооделф (паладин), в момента съм 60 левел. Отидох в Даларан, в една от банките. Като влязох видях в ляво и дясно по еднo голямо нещо като огледало, отидох до едното погледнах в него и видях оръжия и други неща, които ми харесаха. Но не можах да си купя нищо, цъкам на това което съм избрал но нищо. Казва ми нещо на английски но който не разбира........ После видях че долу в дясно пише депозит, депозирах си всичкия голд и пак не можех да пазарувам, а беше достатъчно за всичко което исках. Въпроса ми е може ли по някакъв начин да пазарувам от там и мога ли да си върна по някакъв начин голд-а? Благодаря на отзовали те се на помощ.

untaught

  • Гост
Re: ПРОБЛЕМ С ГОЛД
« Отговор #1 -: Декември 26, 2012, 05:25:50 pm »
Това се нарича гилд банка. Там всеки слага каквото иска, а вземането става само ако имаш дадени права от гилд мастъра. Той определя какво можеш и по колко да вземаш. Депозита е предназначен основно, за да си събирате злато, с което се разширява банката на гилдията, а не служи за пазаруване от там.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: ПРОБЛЕМ С ГОЛД
« Отговор #2 -: Декември 26, 2012, 06:51:00 pm »
Напиши името на героя си и колко голд си оставил/а в тази банка.
The pain is my best friend.