Автор Тема: Спамер  (Прочетена 1982 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен brumbrum

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: -29
  • evo fan
Спамер
« -: Април 17, 2010, 12:19:05 am »
Ais/Unholy Death Knight/
Dzvera/Retoration Druid/

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Спамер
« Отговор #1 -: Април 17, 2010, 12:40:53 am »
вече не баннват за спам  :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Спамер
« Отговор #2 -: Април 17, 2010, 11:21:11 am »
Ти пък как разбра ? Провери какво съм написал в онази тема - за емоте спам ОСВЕН ако някой не прекалява.
Банвам за шаут спам World Spam (вече съм решил в World да сложа лица за owners и да ви банват ако спамите) и за емоте ако прекалява :)

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Спамер
« Отговор #3 -: Април 17, 2010, 11:43:12 am »
Ти пък как разбра ? Провери какво съм написал в онази тема - за емоте спам ОСВЕН ако някой не прекалява.
Банвам за шаут спам World Spam (вече съм решил в World да сложа лица за owners и да ви банват ако спамите) и за емоте ако прекалява :)
Шаут спам .. WTF? Шаута на уаровете ли?, Какво правят те?

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Спамер
« Отговор #4 -: Април 17, 2010, 12:22:13 pm »
 :blink: Shout значи крещя /shout /yell 

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Спамер
« Отговор #5 -: Април 17, 2010, 12:43:40 pm »
Ти пък как разбра ? Провери какво съм написал в онази тема - за емоте спам ОСВЕН ако някой не прекалява.
Банвам за шаут спам World Spam (вече съм решил в World да сложа лица за owners и да ви банват ако спамите) и за емоте ако прекалява :)
мога ли да се самопредложа за такова лице. Играя често и от хордите почти винаги аз съм ownera  на чата.Не ми пречи даже ще се радвам да банвам от world chata спамерите и преподобните случай. :freak:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Спамер
« Отговор #6 -: Април 17, 2010, 12:52:21 pm »
За целта трябва да си изпразниш игнор листа  :rolleyes:  :freak:

Неактивен Midori

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 93
  • EVO Karma: -14
  • (s)aint
Re:Спамер
« Отговор #7 -: Април 17, 2010, 12:56:38 pm »
За целта трябва да си изпразниш игнор листа  :rolleyes:  :freak:

Sapp сигурно много работа те чака ...  :freak: :fun:
Тhe fire baby, it'll burn us both...

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:Спамер
« Отговор #8 -: Април 18, 2010, 01:06:07 pm »
Сложи ме мен за Owner..  :freak: знаеш че винаги като има нередности ти wisp на друида. Така поне няма да се натоварваш повече.

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Спамер
« Отговор #9 -: Април 18, 2010, 01:24:28 pm »
а не може ли да се сложи mute за 1 час;1 ден и т.н.??
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Спамер
« Отговор #10 -: Април 18, 2010, 02:44:31 pm »
То пък world канала напоследък когато съм ОН и го чета, винаги дискусират Kishkuman.Много по-гадно е mute за 1-2 часа.

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Спамер
« Отговор #11 -: Април 18, 2010, 04:57:01 pm »
То пък world канала напоследък когато съм ОН и го чета, винаги дискусират Kishkuman.Много по-гадно е mute за 1-2 часа.

Говориш за преди. Kishkuman вече не влиза, както и арена партньора му Blindwizard. Тези маниачета и бъгерчета си бяха помислили по едно време, че са 1-ви rang на 2v2 и доста се надуваха. Перфектно облечения от бъгове и крашове Blindwizard, явно беше решил по 1но време, че вече е достатъчно облечен и че липсата на умение е напълно компенсирана от Wrathful оръжието за 2 ръце и останалите му предмети, но сметките му явно са излезли погрешни, тъй като след като спряха да си даряват рейт между тяхни си акаунти и започнаха да пишат арени, от кой ли не падаха. Та то и аз да бях най-облечения в сървъра и половината сървър да ме биеше на арена, сигурно щеше да ми спадне ентусиазма и желанието за игра, но както и да е. По - добре, че вече ги няма, доста по приятно им е на всички, без сървъра да крашва... дори популацията  на сървъра започна да се възвръща обратно :clover:
« Последна редакция: Април 18, 2010, 04:59:14 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Спамер
« Отговор #12 -: Април 18, 2010, 05:14:50 pm »
Говориш за преди. Kishkuman вече не влиза, както и арена партньора му Blindwizard. Тези маниачета и бъгерчета си бяха помислили по едно време, че са 1-ви rang на 2v2 и доста се надуваха. Перфектно облечения от бъгове и крашове Blindwizard, явно беше решил по 1но време, че вече е достатъчно облечен и че липсата на умение е напълно компенсирана от Wrathful оръжието за 2 ръце и останалите му предмети, но сметките му явно са излезли погрешни, тъй като след като спряха да си даряват рейт между тяхни си акаунти и започнаха да пишат арени, от кой ли не падаха. Та то и аз да бях най-облечения в сървъра и половината сървър да ме биеше на арена, сигурно щеше да ми спадне ентусиазма и желанието за игра, но както и да е. По - добре, че вече ги няма, доста по приятно им е на всички, без сървъра да крашва... дори популацията  на сървъра започна да се възвръща обратно :clover:
:D :D +1

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Спамер
« Отговор #13 -: Април 18, 2010, 06:05:21 pm »
Говориш за преди. Kishkuman вече не влиза, както и арена партньора му Blindwizard. Тези маниачета и бъгерчета си бяха помислили по едно време, че са 1-ви rang на 2v2 и доста се надуваха. Перфектно облечения от бъгове и крашове Blindwizard, явно беше решил по 1но време, че вече е достатъчно облечен и че липсата на умение е напълно компенсирана от Wrathful оръжието за 2 ръце и останалите му предмети, но сметките му явно са излезли погрешни, тъй като след като спряха да си даряват рейт между тяхни си акаунти и започнаха да пишат арени, от кой ли не падаха. Та то и аз да бях най-облечения в сървъра и половината сървър да ме биеше на арена, сигурно щеше да ми спадне ентусиазма и желанието за игра, но както и да е. По - добре, че вече ги няма, доста по приятно им е на всички, без сървъра да крашва... дори популацията  на сървъра започна да се възвръща обратно :clover:
+1
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Спамер
« Отговор #14 -: Април 18, 2010, 06:56:11 pm »
Говориш за преди. Kishkuman вече не влиза, както и арена партньора му Blindwizard. Тези маниачета и бъгерчета си бяха помислили по едно време, че са 1-ви rang на 2v2 и доста се надуваха. Перфектно облечения от бъгове и крашове Blindwizard, явно беше решил по 1но време, че вече е достатъчно облечен и че липсата на умение е напълно компенсирана от Wrathful оръжието за 2 ръце и останалите му предмети, но сметките му явно са излезли погрешни, тъй като след като спряха да си даряват рейт между тяхни си акаунти и започнаха да пишат арени, от кой ли не падаха. Та то и аз да бях най-облечения в сървъра и половината сървър да ме биеше на арена, сигурно щеше да ми спадне ентусиазма и желанието за игра, но както и да е. По - добре, че вече ги няма, доста по приятно им е на всички, без сървъра да крашва... дори популацията  на сървъра започна да се възвръща обратно :clover:

Е незнам играят ли още, дори не ме интересува =).Защото напоследък почти не играя УоУ.