Автор Тема: Crash  (Прочетена 5461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Crash
« -: Април 10, 2010, 08:13:32 pm »
Някой нарочно крашва сървъра вероятно за да се облича с бъга.Моля администрацията да погледне!  :rolleyes:

Неактивен EACD

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 361
  • EVO Karma: -2
  • :))
  • Side: For The Horde
  • Герой: Travel
Re:Crash
« Отговор #1 -: Април 10, 2010, 08:25:27 pm »
ако може побързаите зощото е невазможно за игра  :no:
:: Deni Night Elf Hunter :: Graciq Human Priest :: Arexs Undeat Mage ::

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Crash
« Отговор #2 -: Април 12, 2010, 10:49:09 am »
Неможах да разбера какъв е тоя бъг и в какво точно се състои "обличането" вече не играя тук и скоро няма да мога и да искам така , че ми драснете 1  ЛС по запознатите.Просто ми е интересно , нищо друго. ;)  :clover:
Не ти трябва да го знаеш.Играй където можеш и готово.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Crash
« Отговор #3 -: Май 07, 2010, 08:45:20 pm »
Към днешна дата точно ~10 мин след раздаването на точки , някой отново започна да крашва сървъра с цел обличане. Моля админ да погледне.  ;-)

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Crash
« Отговор #4 -: Май 07, 2010, 08:59:32 pm »
2 краша имаше,дали пак е някой убавец?
Поправка 3....вече е много съмнително.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Crash
« Отговор #5 -: Май 07, 2010, 09:05:48 pm »
Повече от ясно е , иначе трябва да е супер късмет точно след раздаване на точки 4-5 краша за 7-8 минути.  :unsure:

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Crash
« Отговор #6 -: Май 07, 2010, 09:09:58 pm »
Крашовете станаха вече бая, GM аре направи нещо, тея нинджи си гриндят итемите без да им дреме на ... и никой не прави нищо по въпроса.  :down:

Неактивен devle

  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: -5
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME
Re:Crash
« Отговор #7 -: Май 07, 2010, 09:10:19 pm »
Еб*сиии майката за 10 минути 11 краша кво  е тва неможем да играем.  ей бъгерите мама ви селянска да е*а спрете да бъгвате  :evilmad: :freak:
Lavakiss-ele shaman

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Crash
« Отговор #8 -: Май 07, 2010, 09:13:34 pm »
Еб*сиии майката за 10 минути 11 краша кво  е тва неможем да играем.  ей бъгерите мама ви селянска да е*а спрете да бъгвате  :evilmad: :freak:

Ще спрат,и скоро пак ще има теми- "Ама аз незнаех."Ама не беше нарочно"
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Crash
« Отговор #9 -: Май 08, 2010, 10:27:21 pm »
Ще спрат,и скоро пак ще има теми- "Ама аз незнаех."Ама не беше нарочно"

Скине,братле много си прав хахахахах  :freak:

Здравейте бих искал да попитам защо acc-то ми е баннато ? Вчера играх и помагах на брат ми който е по-малък лвл и му изнасях инстанциите в Hellfire Citadel, но на едната не видях че съм я направил на Heroic, и така явно бъгва и крашва сървъра, и това го разбрах от 1вия път като крашна, но след краша като влязохме и 2мата пак бъгна защото има rollback и се оказахме пак в инстанцията на Heroic пак 2мата и следователно пак крашна... След този краш излязохме от инстанцията и махнах Heroic мода, но някой пак крашна сървъра и имаше отново rollback следователно същата процедура и след като оправихме всичко излязохме и 2мата и не влязохме повече. Това всичко се случи по време на даването на Arena Points, казвам го защото чух че има хора които бъгват да крашне сървъра за да си вземат повече item-и или нещо такова. Приятно ми е да играя в сървъра Ви, и никога не съм ползвал хакове, или бъгове... не мисля че е правилно ако това е причината за бана ми, и винаги съм уважавал другите играчи... Не съм сигурен дали тук трябва да сложа темата, за което се извинявам, дано на ми обърнете внимание и всичко да е както преди :) Поздрави :)

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Crash
« Отговор #10 -: Май 08, 2010, 10:39:00 pm »
Ем..винаги е едно и също... :)

Този поне е културен,за разлика от останалите  :wink:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен se4ml3ss

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Crash
« Отговор #11 -: Май 09, 2010, 02:47:18 am »
Да, културен съм, защото не знам причината по която съм баннат. Не си гриндя дрехи от Arena Points, защото аз играя повече PvE, затова попитах просто ми стана интересно каква е причината поради която съм баннат, но не знам ще получа ли отговор. Поне съм честен, и казвам каквото е станало, защото причината моще да е била и в мен, но не знам, и не съм направил нищо умишлено, все пак съм със 80ка за инстанции за 60ка... малко не се връзва, а брат ми е 64-65 level... дано все пак срещна разбиране. Благодаря !

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Crash
« Отговор #12 -: Май 09, 2010, 09:30:39 am »
Да, културен съм, защото не знам причината по която съм баннат. Не си гриндя дрехи от Arena Points, защото аз играя повече PvE, затова попитах просто ми стана интересно каква е причината поради която съм баннат, но не знам ще получа ли отговор. Поне съм честен, и казвам каквото е станало, защото причината моще да е била и в мен, но не знам, и не съм направил нищо умишлено, все пак съм със 80ка за инстанции за 60ка... малко не се връзва, а брат ми е 64-65 level... дано все пак срещна разбиране. Благодаря !

Преди известно време, писах ЛС на Req във форума дали крашването на сървъра може да стане 'без да искаш', а той ми отговори, че трябва да знаеш как точно става, и оттогава виждам 2 или 3 ТЪПИ бана, на хора, които дори незнаят как точно се бъгва сървъра да крашне.Е, както и да е, няма да успорвам решенията на ГМ/Администраторите.Това си е ваш сървър и вие решавате кой да стой тук, кой не. :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Crash
« Отговор #13 -: Май 10, 2010, 06:12:08 pm »
Може да не спамите.

[email protected] при подобни крашове.

бтв: виновника го отнесе (3-те му акаунта.)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен se4ml3ss

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Crash
« Отговор #14 -: Май 11, 2010, 10:10:59 pm »
Аз ли съм виновника ? Просто ми кажете и няма да ви спамя повече, благодаря ! :clover: