Автор Тема: Dash in Bear form  (Прочетена 1921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Dash in Bear form
« -: Януари 16, 2010, 03:22:09 pm »
Ето и едно али :)





Беше много интересно. Последния флаг си го даржа на мечка и бягаше с даша :) това поне 30 мин. Жалко че само това успях да снимам.
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен Curnel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re:Dash in Bear form
« Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 04:54:16 pm »
А на теб имам поне 3 снимки как бягаш с даш на травел форм,само че са ми на лаптопа,но по-кусно мога да ги кача ако си навитак а? :lol:
Honor them!

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Dash in Bear form
« Отговор #2 -: Януари 16, 2010, 05:26:57 pm »
И да имаш и да нямаш изгаряш... Няма да те спаси... Въпроса ми на 3.1.3. беше дали остава и скоростта на даша, защото и в близард ти остава иконката, но не и скоростта. И на 3.2.2. пак ще го задам...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re:Dash in Bear form
« Отговор #3 -: Януари 16, 2010, 06:19:51 pm »
А на теб имам поне 3 снимки как бягаш с даш на травел форм,само че са ми на лаптопа,но по-кусно мога да ги кача ако си навитак а? :lol:
Интерсно ми е да покажеш 2 снимки направени в рамките на 2 секунди в коио и на 2-те съм с даш :)
Защото сменям формата и веднага махам даша :) ако не си забелязал ( или стоя на 1 място без да мардам )
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 08:00:17 pm от Ngp »
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re:Dash in Bear form
« Отговор #4 -: Януари 16, 2010, 06:20:29 pm »
И да имаш и да нямаш изгаряш... Няма да те спаси... Въпроса ми на 3.1.3. беше дали остава и скоростта на даша, защото и в близард ти остава иконката, но не и скоростта. И на 3.2.2. пак ще го задам...  :clover:

Скороста си остава
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Dash in Bear form
« Отговор #5 -: Януари 20, 2010, 12:26:45 pm »
Нгп е мноо точен играч , съмняям се да се възползва от квито и да е бъгове :)  :clover: Поздрави Crush
П.П Стига се заканвайте а си подплатете думите с снимки директно :)

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re:Dash in Bear form
« Отговор #6 -: Януари 31, 2010, 05:46:04 pm »
Но то забранено ли е да си в беар форм охо значи аз почжам да снимам алита   :freak: :freak: :freak: :freak:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Dash in Bear form
« Отговор #7 -: Януари 31, 2010, 09:17:16 pm »
Но то забранено ли е да си в беар форм охо значи аз почжам да снимам алита   :freak: :freak: :freak: :freak:

Осъзнайте се най-после! Това тук не ви е състезание кой - колко алита/хорди ще хване в крачка да бъгват. Не се филмирайте толкова...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Dash in Bear form
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2010, 11:53:26 pm »
Осъзнайте се най-после! Това тук не ви е състезание кой - колко алита/хорди ще хване в крачка да бъгват. Не се филмирайте толкова...

кажи им го и дано те чуят ,както гмто каза форума заприлича на "тоалетно казанче" секи гледа да набута някой и да го прецака /уви сигорно някои и успяват  :doh: / Никой не се опитва да помогне с нещо в решаването на проблемите по сървъра или да се позаинтересова какъв е бъга и дали може да помогне . Всичко пално с даш ,вампирик тъчи кво ли не. Ми проблеми са спеловете и са бъгави ясно е.Ваша си е отговорността дали ги ползвате и какво ще стане ,просто не се учудваите някоя вечер като не влезете в аккто си то ако не заради тия неща заради друго ,веднага ще кажете  "аз не ползвам други неща и то тези случайно стават не се усещам " или нещо друго НО ФАКТ Е ЧЕ СА ВИ ХВАНАЛИ В КРАЧКА и ФАКТ Е ЧЕ ХАКЕРА СИ ОСТАВА ХАКЕР ,БЪГЕРА СИ ОСТАВА БЪГЕР  - има едно моя любима поговорка "Вълка кожата си мени, но нравът не! "
П.С. Малко като офтопик стана за което се извинявам...ако решат администраторите да го деллнат и токоз
« Последна редакция: Февруари 11, 2010, 11:56:30 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin