Автор Тема: Chain light  (Прочетена 3397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Chain light
« -: Януари 09, 2010, 01:33:18 am »
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Chain light
« Отговор #1 -: Януари 09, 2010, 02:55:24 am »
Каства.Пуска Чейн (1).Чейна се дупликира от овърлоуд (2).През това време е пуснал елементал мастери и пуска втори, инстант чейн (3) (няма глобал цд - вече е изтекъл при кастването на първия чейн). :clover:
Можеш да видиш, че втория чейн е критикал и въпреки това е 3к дмг.Обикновените удари са по 2500.Това ми говори че (2) и (3) са точно в описания ред.Погледни този талант - http://www.wowhead.com/?spell=30679
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 02:58:36 am от Kiflavmraka »
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Chain light
« Отговор #2 -: Януари 09, 2010, 03:01:27 am »
Ударил го е с 3 chain-a по едно и също време, в една и съща секунда (глобалното CD e 1.5 сек).. Един шаман (не помня кой ;) ) ми беше казъл, че chain-a e бъгав, но не ми обясни с какво точно..
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Chain light
« Отговор #3 -: Януари 09, 2010, 03:07:51 am »
Прочети внимателно какво съм написал.Ситуацията е следната:
Rinolex започва да каства (това не е описано) и това трае 1.5 сек.Глобалното цд е свършило и в същия момент Rinolex удря с магията.Магията се дубликира и Rinolex си пуска Elemental Mastery.Последните 3 действия стават ЕДНОВРЕМЕННО като Elemental Mastery не пуска глобал цд (като Presence of Mind), 0.5 сек по-късно Rinolex удря с третата магия.Всичко е станало в рамките на 1 секунда. :clover:
Дубликираните спелове не пускат глобално цд.Те са като прок като Darkmoon Card:Death.
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 03:18:32 am от Kiflavmraka »
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен uLDiss0x

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 101
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #4 -: Януари 09, 2010, 09:43:07 am »
Чейн лайтинга има и друг бъг, когато терена не е равен в 50% от случаите нищо не става, кастваш, а не прави демидж. Този бъг го има от 3-4 месеца насам...  :confused:

Неактивен Lost

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 50
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #5 -: Януари 09, 2010, 10:19:05 am »
ЛЕЛелелелеелелел ... веднага се хванаха за класа който е само ощетен ок махнете ни чайн лайтенинга няма ядове ... вярно е , че чайн лайтенинга не работи едно 50% от случайте а за това , че ти е напраил мн дмг замисли се ако сте 2-ма 1 до друг дали не е възможно ? :doh:

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #6 -: Януари 09, 2010, 10:42:16 am »
ЛЕЛелелелеелелел ... веднага се хванаха за класа който е само ощетен ок махнете ни чайн лайтенинга няма ядове ... вярно е , че чайн лайтенинга не работи едно 50% от случайте а за това , че ти е напраил мн дмг замисли се ако сте 2-ма 1 до друг дали не е възможно ? :doh:

Абе Лост не ми обяснявай защото съм питал човек, който е играл 4години с шаман и знае много повече от теб или професора Овис.
Моя фр. каза, че това се дължи на бъгав Glyphs, а аз се чудя защо всичко мина Elemental питайте Eatmycrit той ще ви обясни за шамана всичко.
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Chain light
« Отговор #7 -: Януари 09, 2010, 10:46:24 am »
Абе Лост не ми обяснявай защото съм питал човек, който е играл 4години с шаман и знае много повече от теб или професора Овис.
Моя фр. каза, че това се дължи на бъгав Glyphs, а аз се чудя защо всичко мина Elemental питайте Eatmycrit той ще ви обясни за шамана всичко.
Tи ще обясняваш като правиш тема.
Кажи кой е този глиф и ао е бъгав ще се репортне и/или изтрие :)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Chain light
« Отговор #8 -: Януари 09, 2010, 11:05:39 am »
Абе елиза я се стегни бе.Сега шамана ти е виновен.Нищо бъгаво нямаше през тия 3 години (освен стъна) нямаше един бъг тоя клас - а ти сега, понеже си яко деградирал и си така ограничен, че си знаеш само роуга и мага.Съветвам те - преди да тръгнеш да репортваш някого, увери се, че си прав - защото излизаш като пълен тъпак и аутсайдер в очите на хората.КОЛКОТО ДО " БЪГА " - http://www.wowhead.com/?spell=30679 е талантът, позволявайки ти да кастнеш - 33% шанс, допълнителен BOLT/Lightning.Процентът в ево си работи БЕЗОТКАЗНО - тестван е и на предишната версия, а това, че са ти обърнали очите и ти плачеш за 4x2k dmg си говори за тоталната нуубщина.Не ми трябва да питам сульо и пульо за да ти кажа, и те съветвам слушай го малко " професора овис " защото много хубаво ти го каза.

Неактивен Lost

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 50
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #9 -: Януари 09, 2010, 11:06:08 am »
Хухуухух и са кво аз нямам такав glyph и правя дмг хакер ли ще кажеш , че съм ?
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 11:14:19 am от Lost »

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #10 -: Януари 09, 2010, 11:41:39 am »
Абе елиза я се стегни бе.Сега шамана ти е виновен.Нищо бъгаво нямаше през тия 3 години (освен стъна) нямаше един бъг тоя клас - а ти сега, понеже си яко деградирал и си така ограничен, че си знаеш само роуга и мага.Съветвам те - преди да тръгнеш да репортваш някого, увери се, че си прав - защото излизаш като пълен тъпак и аутсайдер в очите на хората.КОЛКОТО ДО " БЪГА " - http://www.wowhead.com/?spell=30679 е талантът, позволявайки ти да кастнеш - 33% шанс, допълнителен BOLT/Lightning.Процентът в ево си работи БЕЗОТКАЗНО - тестван е и на предишната версия, а това, че са ти обърнали очите и ти плачеш за 4x2k dmg си говори за тоталната нуубщина.Не ми трябва да питам сульо и пульо за да ти кажа, и те съветвам слушай го малко " професора овис " защото много хубаво ти го каза.

Не ми пука как изглеждам в твоите очи или на,който и да е било от вас.
Видя ми се нередно и попитах познат който разбира от classa си и той каза, че е невъзможно да го направи това в 1 и съща секунда.
Както и да е не ме вълнува особено какво е бъгаво в wow-a.
Просто реших да попитам защото не бях влизал от няколко дни и не ми се е случвало това.
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 11:43:16 am от Elizza »
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен Curnel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #11 -: Януари 09, 2010, 11:52:45 am »
Чейн лайтинга има и друг бъг, когато терена не е равен в 50% от случаите нищо не става, кастваш, а не прави демидж. Този бъг го има от 3-4 месеца насам...  :confused:
Определено и аз забелязах същата нередност...преди доста време и все още е така,не всеки път но се случва :clover:

p.s.И незнам да има по-прецакана раса от Дреней с 2 основни неработещи расови скила...Gift of The Naaru,Heroic Presence :confused:
Honor them!

Неактивен Nightblade

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #12 -: Януари 09, 2010, 03:14:34 pm »
p.s.И незнам да има по-прецакана раса от Дреней с 2 основни неработещи расови скила...Gift of The Naaru,Heroic Presence :confused:
Има- Night elf
Hellspawn

Неактивен Sabrac

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: -4
  • me pro? kk
Re:Chain light
« Отговор #13 -: Януари 09, 2010, 08:47:19 pm »
rinorex  :lol: същия които ти направи 15к в арена нали? нищо чудно

Неактивен Navow :)

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Chain light
« Отговор #14 -: Януари 10, 2010, 09:11:28 pm »
Ся какво ще ме изкарате бъгъв така ли ? Се пак съм със почти 3k сп. и като прокне тринка... (Rinolex)