Автор Тема: Dash във всякаква форма  (Прочетена 6403 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Dash във всякаква форма
« Отговор #30 -: Април 11, 2010, 07:30:08 pm »
« Последна редакция: Април 11, 2010, 07:45:31 pm от Ballista »

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Dash във всякаква форма
« Отговор #31 -: Април 11, 2010, 08:23:43 pm »
мм, знаеш ли каква е разликата да се пусне Swiftness Potion (50%) + Drums of Speed (15%) :freak: ако е и инженер, определено ще викате на всички, че не ви е приятно. Поиграй малко ти с друид да видиш какво е през 2 секунди да си сменяш формата, иначе си мъртъв :doh: както се вижда на снимката, Dash е почти в края на действието си и като гледам са снимани милисекунди една след друга, с което не доказваш, че не се е преместил в Travel Form за да премахне някой ефект, който го забавя, или не го е изключил. Като поиграете с някой клас в обикновен сървър (като тук), а не в някоя фънка, ще разберете каква е разликата. Тук не работят някои от най-важните таланти на Feral Combat, с което той е почти безполезен. Нарочно не банват за такива неща. Сега какво, ще искате забрана за използване на Dash от друидите, щото могат да сменят формата :doh: Съвземете се бе хора, тфа са глупости, ще искате Rogue да не ползва Sprint и Vanish, маговете Invisibility, щото ви е неудобно да бият имбавите паладини :doh:

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Dash във всякаква форма
« Отговор #32 -: Април 11, 2010, 08:37:54 pm »
мм, знаеш ли каква е разликата да се пусне Swiftness Potion (50%) + Drums of Speed (15%) :freak: ако е и инженер, определено ще викате на всички, че не ви е приятно. Поиграй малко ти с друид да видиш какво е през 2 секунди да си сменяш формата, иначе си мъртъв :doh: както се вижда на снимката, Dash е почти в края на действието си и като гледам са снимани милисекунди една след друга, с което не доказваш, че не се е преместил в Travel Form за да премахне някой ефект, който го забавя, или не го е изключил. Като поиграете с някой клас в обикновен сървър (като тук), а не в някоя фънка, ще разберете каква е разликата. Тук не работят някои от най-важните таланти на Feral Combat, с което той е почти безполезен. Нарочно не банват за такива неща. Сега какво, ще искате забрана за използване на Dash от друидите, щото могат да сменят формата :doh: Съвземете се бе хора, тфа са глупости, ще искате Rogue да не ползва Sprint и Vanish, маговете Invisibility, щото ви е неудобно да бият имбавите паладини :doh:
Обясни ми как да направя снимка на цялото деиствие което се развива? Седи си на котка пуска бързината след това веднага пуска формата за пътуване... Как точно да направя 1 снимка за всичко това? Ясно ми е, че си друид и ги защитаваш, но погледни от наша страна не е нормално всяко БГ да ти тичат друиди с спийд и пътуващата форма....
Стига спами темата с коментари тя е да се докладват не да се обесняваш.

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Dash във всякаква форма
« Отговор #33 -: Април 11, 2010, 08:39:10 pm »
Знаеш ли аз как се оправям с тия нагли типове? Настигам ги докато съм на маунт и им удрям Judgement of Justice.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Dash във всякаква форма
« Отговор #34 -: Април 11, 2010, 09:56:00 pm »
Обясни ми как да направя снимка на цялото деиствие което се развива? Седи си на котка пуска бързината след това веднага пуска формата за пътуване... Как точно да направя 1 снимка за всичко това? Ясно ми е, че си друид и ги защитаваш, но погледни от наша страна не е нормално всяко БГ да ти тичат друиди с спийд и пътуващата форма....
Стига спами темата с коментари тя е да се докладват не да се обесняваш.

Можеш да направиш снимка и 1-2 секунди по-късно, защото на двете ти само си се завъртял леко. И да, друид съм, защото не мога да си позволя падението да играя с паладин. Прекрасно знаеш, че можеш да прекъснеш тая гонка, нямаме шанс срещу вас 1в1, освен ако нямаме 1,5к gs разлика в наша полза :doh: като сте толкова "велики" пък пробвайте вие как се играе с друид, а не само да говорите срещу тях, щото въобще не сте запознати с нещата му...

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Dash във всякаква форма
« Отговор #35 -: Април 12, 2010, 10:55:00 am »
За всяко действие си има противодействие...спрете да търсите начини да баннете още хора,има хора,които са си го заслужили,но спрете да търсите под вола теле.
Лунатик ви каза какво можете да направите,но се поставете на мястото на друида - освен че трябва да сменя постоянно формата си,трябва да следи дали случайно не са му останали 2 секунди от даша,за да го махне,понеже иначе веднага ще се озове тук...осъзнайте се малко и играта ще ви е много по-приятна.
"Stay Foolish, Stay Hungry"