Автор Тема: Corpse Camping  (Прочетена 4461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikolov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -1
Corpse Camping
« -: Май 26, 2009, 01:48:21 pm »
Прави ми впечатление , че въпроса с CC в този сървар май не е много добре уреден. Като влеза да играя - играчи от алианса ме молят за помощ.
Проблема им е следния няколко играча то хордата - единия от които Jackevil или нещо подобно със свои аверчета постоянно СС играчи нисък левъл. Последния инцидент е от снощи където не оставяха намира 2 играча 32 лвл да се дигнат в бооти бей. Самият майстор на спорта джак-лошия 64 лвл. - тва са над 30 лвл разлика.
Още по интересно е че като ида да помогна се изсипват 5 - 80 лвл да покажат колко са велики.
Всичко изглежда говори колко трябва да си жалък да СС играчи 30 лвл под теб.
Ако може ГМ - те да измислят някакво разрешение на въпроса , да не се стига до саморазправа :)
« Последна редакция: Май 26, 2009, 01:49:55 pm от nikolov »
Finding a good tank that can hold agro. 100 gold
Finding a healer that can actually heal. 1k gold
Finding a rogue that can jump in circles and be annoying. Priceless!

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Corpse Camping
« Отговор #1 -: Май 26, 2009, 01:57:06 pm »
Ама нали точно затова сървара стана ПвП.Бой наред.Не е вече както преди.А ти като искаш отмъщение отиваш и чакалиш хорди малък левел и така ...
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Corpse Camping
« Отговор #2 -: Май 26, 2009, 01:57:28 pm »
Прави ми впечатление , че въпроса с CC в този сървар май не е много добре уреден. Като влеза да играя - играчи от алианса ме молят за помощ.
Проблема им е следния няколко играча то хордата - единия от които Jackevil или нещо подобно със свои аверчета постоянно СС играчи нисък левъл. Последния инцидент е от снощи където не оставяха намира 2 играча 32 лвл да се дигнат в бооти бей. Самият майстор на спорта джак-лошия 64 лвл. - тва са над 30 лвл разлика.
Още по интересно е че като ида да помогна се изсипват 5 - 80 лвл да покажат колко са велики.
Всичко изглежда говори колко трябва да си жалък да СС играчи 30 лвл под теб.
Ако може ГМ - те да измислят някакво разрешение на въпроса , да не се стига до саморазправа :)
Няма какво да се направи.Няма нищо непозволено.Решението е-малките левели си намират гилдия, която ги защитава.В Близзард редовно 80-тки стоят примерно в Баренс и кампват 10-18 левел играчи.Това говори само до каква степен са комплексирани горките.Наказание няма и не трябва да има.Това е същността на играта.Колкото и нечестно да изглежда това е положението.Ако се направи някакво наказание за CC ще е изключително глупава постъпка.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Corpse Camping
« Отговор #3 -: Май 26, 2009, 02:22:17 pm »
Не виждам нищо интересно в това да се перчиш пред герои с над 10 левела по-малък от теб.
Хонор поне дава ли им?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Corpse Camping
« Отговор #4 -: Май 26, 2009, 02:25:11 pm »
дава само кил.без хонор.но нали играта вече е за противопоставяне.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен nikolov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -1
Re:Corpse Camping
« Отговор #5 -: Май 26, 2009, 02:26:59 pm »
Насе баце ..нали се сещат че нещо понасмръдва :) Има какво да се направи и ти и аз сме го виждали по други сървари :) Въпроса е кой до колко е мотивиран. 
Еми както и да е... и все пак темата подлежи на дискусия. Явно зависи от личностите зад компютъра и възпитанието им в първите им годинки.
Не виждам нищо интересно в това да се перчиш пред герои с над 10 левела по-малък от теб.
Хонор поне дава ли им?
Еми за това говоря в събота един френд загуби около един час от живота си в опити да си прави куести, не успя именно щото имаше 5 80 тки в танарис които го килваха.
Finding a good tank that can hold agro. 100 gold
Finding a healer that can actually heal. 1k gold
Finding a rogue that can jump in circles and be annoying. Priceless!

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Corpse Camping
« Отговор #6 -: Май 26, 2009, 02:38:26 pm »
Е това е същото както когато си си правех дейли куестове на острова и две 80-ки почнаха да ме бият.Голям праз като им прави кеф ок.Аз така или иначе си напраих куестовете.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Corpse Camping
« Отговор #7 -: Май 26, 2009, 02:58:12 pm »
Насе баце ..нали се сещат че нещо понасмръдва :) Има какво да се направи и ти и аз сме го виждали по други сървари :) Въпроса е кой до колко е мотивиран. 
Аз ти казвам какво правят в сървъра, за който се плаща:нищо!Играл съм само в ЕВО и Близзард.Не знам за кои други сървъри ми говориш.
Не виждам нищо интересно в това да се перчиш пред герои с над 10 левела по-малък от теб.
Хонор поне дава ли им?
Може пък да им е интересно.Като не могат да бият играчи, на техния левъл, си го изкарват на по-малките.Да,ужасно глупаво е,но Това е играта!Както казах:малките левели си намират гилдия, която да ги защитава и така.Или поне, ако го забраниш това нека да не пише, че сървърът е ПвП.Само ще подвежда хората, които решат, че искат да игрят в ЕВО.
« Последна редакция: Май 26, 2009, 03:09:18 pm от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Corpse Camping
« Отговор #8 -: Май 26, 2009, 04:07:43 pm »
Като за начало смятам темата за глупава.
1во: Сървъра е ПвП и да се мисли нещо за СС то се едно да спреш ПвПто.
2ро: Някои гонят "постижения" и не им трябва хонор, а кил.
3то: Щом можете, съберете се и се саморазправете с "наглите" орди.
4то: Никога няма такова (хаха Паника Рлз).
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Corpse Camping
« Отговор #9 -: Май 27, 2009, 01:48:28 pm »
Бийте малките левъли , щом се чувствате велики , силни  :freak:
Като искате кил за чийвмънидете в голяма столица и се млатете  :eek:

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:Corpse Camping
« Отговор #10 -: Май 27, 2009, 01:59:12 pm »
" Като за начало смятам темата за глупава.
1во: Сървъра е ПвП и да се мисли нещо за СС то се едно да спреш ПвПто.
2ро: Някои гонят "постижения" и не им трябва хонор, а кил.
3то: Щом можете, съберете се и се саморазправете с "наглите" орди.
4то: Никога няма такова (хаха Паника Рлз). "

1) СС особенно лвл 70 на лвл 40 няма нищо общо с ПвП - това е просто признак на тъпотия
2) И дай да трепем ниските левъли - няма ли да те е срам като знаеш как си го постигнал тва "постижение"
3) Те не са нагли а по скоро страхливи - 2 или 3 75 лвл на 1 70 - да, като видят че силите са равни или са по-слаби веднага въсват. И за какво да се събираме - да си губим времето ?
4) повечко и по-агресивне стражи в бооти беи и таранис - и проблема се оправя - като искат да бият някого да е отвън.
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Corpse Camping
« Отговор #11 -: Май 27, 2009, 02:52:04 pm »
Хахахаха. От какво да ме е срам бе. Че съм трепал малки левели. Като могат да умират. Половината от тия малки левели имат големи левели. Да дойдат и тях да килна тамън повече килове. Айде се едно мен не са ме трепали... Но нали им го връщаш. Пълни мрънкала сте.

1. Ти под ПвП дуел ли разбираш? А да си се замислил, че може и да ги трепят само за да ви "дразнят" (предизвикат).
2. Няма да ме е срам. Съжалявам, но то за тва е achievement. Постигаш го както можеш. А относно признака за тъпотия. Да давам пример за България... Нас "големите" ни клатят от всякъде.
3. Кое му е страхливото? Айде да не даваме примери. Кой преди скачаше в отношение 10 към 5 за вас... Като вие не искате да правите ПвП ние ще си го правим. Кога е имало хора за батълграунд. До ся пътите в които алианс са искали БГ се броят на пръстите на едната ръка. И нас наричаш страхливци. Ще се бием както можем. Целта не е 1 да убие 1, а много да се трепат и да си праят кефа... Знаеш ли колко е забавно да ти танцувам на трупа, докато викаш приятелчета на помощ, а като дойдат да поспечеля още трупчета към колекцията.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Corpse Camping
« Отговор #12 -: Май 27, 2009, 07:08:02 pm »
CC си е част от играта,няма лошо да се убива играч няколко пъти.Да ти говорят,че си страхливец или не едва ли някой го интересувa,защото само той си знае какъв е. :-) Ако съм се запътил някъде и срещна alliance,ще го убия разбира се,може и CC.Сървъра си е PvP и каквото и да става винаги някой ще убива врага и обратно.Страхливец или не,"нагъл"за achievement или каквото и да е,alliance и Horde винаги ще се бият и CC винаги ще има дори и да има правила,забраняващи това. :-)

l1mpb13k17

  • Гост
Re:Corpse Camping
« Отговор #13 -: Юни 07, 2009, 09:55:59 pm »
нека се намеся и аз самият jackevil ^^лошият^^ както ме упределяш ти драги ники но.... хората ти убесниха пвп сарвар бием се а ти за какво мранкаш ? че си умрял ? че ти е гадно да умираш? ПВП това е страхотното на тоя савар алианце и хорде са раделени и мозе да се бием до крав

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Corpse Camping
« Отговор #14 -: Юни 07, 2009, 10:10:37 pm »
нека се намеся и аз самият jackevil ^^лошият^^ както ме упределяш ти драги ники но.... хората ти убесниха пвп сарвар бием се а ти за какво мранкаш ? че си умрял ? че ти е гадно да умираш? ПВП това е страхотното на тоя савар алианце и хорде са раделени и мозе да се бием до крав
А знаеш ли че Николов е един от най-добрите Rogue-ове в сървъра и може за секунди да се окажеш в Spirit healer-а