WOTLK > Hunter

Survival Hunter

<< < (2/7) > >>

Problem:
Колега недей издава как могат да се справят е, нека си мислят, че съм бъгер, то това му се вика КОМПЛЕКСИ на тез дет ЕПТЕН НЕ РАЗБИРАТ, но пак обвиняват  :doh:

Muri:
Какъвто искаш бъди - пак ще те бия  :freak: :freak:
пп:шегувам се не се впрягай  :cap:

Problem:
с тебе двубоите са ми по-интересни от прот войн  :freak:

pain:

--- Цитат на: Problem в Декември 11, 2011, 12:09:24 pm ---с тебе двубоите са ми по-интересни от прот войн  :freak:

--- Край на цитат ---
защотото такива няма  :freak: :freak:

Xektor:
Всяка специализация на хънтъра си има предимства и недостатъци. Предимствата на Marksman спец. са сайлънса, бонуса на Рапид Файър, бонуса на Стеди Шуут, Трушуут Аура, Readiness(което според мен е голям бонус) и Химерата( дизарм, поражение и дрейн мана).
Предимствата на Survival спец. са Каунтър Атак, Вювърн стинг, Блек ароу, Експлозив шуут, също така сървайвъл спеца има по-висок мана реген от ММ.

 И 2те специализации разчитат на критикъл страйк, въпреки че Сърв. дава повече от ММ. Марксмен е базиран на директен damage, а Сървайвъл на DoT. Не случайно Сървайвъл специализацията се казва така, за разлика от ММ имате по-голяма възможност да оцелеете, но пък за сметка на това ММ нанася по-големи поражения. Също така ММ е спец. подобна на Фури Уориър, тей като има възможност (и е препоръчително) за Burst, до колкото Сървайвъл няма тази възможност, той разчита до голяма степен на траповете, но имайте предвид че Блек Ароу споделя куулдаун с тях.
 Има още много да се приказва по тази тема но за сега толкова. :)
 Относно Beast Mastery специализацията, няма да пиша понеже не работи толкова колкото ММ и Сърв., но въпреки това си остава моята любима.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия