Автор Тема: ММ хънтър  (Прочетена 16129 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
ММ хънтър
« -: Юли 11, 2010, 09:52:25 am »
Тъй като темите в този раздел са още от мангосово време реших да направя нова :clover:
Може ли някой по - опитен хънтър да каже как е ММ хънтъра на тринити?(работещи таланти,магии,дмг като цяло,дмг на пет-а и прочие)
благодаря предварително  :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:ММ хънтър
« Отговор #1 -: Юли 16, 2010, 12:16:34 pm »
Тъй като темите в този раздел са още от мангосово време реших да направя нова :clover:
Може ли някой по - опитен хънтър да каже как е ММ хънтъра на тринити?(работещи таланти,магии,дмг като цяло,дмг на пет-а и прочие)
благодаря предварително  :clover:
Общо взето всичко работи, много малък дмг прави и както си беше от началото на 3.0.3 НИЩО нестава от ловеца.  :clover:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re:ММ хънтър
« Отговор #2 -: Юли 17, 2010, 02:17:49 pm »
Сега, на тринити, е по-добре от мангос. Поне пета си бие нормално.
The pain is my best friend.

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:ММ хънтър
« Отговор #3 -: Юли 18, 2010, 02:49:35 pm »
Сега, на тринити, е по-добре от мангос. Поне пета си бие нормално.
кое му е по-добре ? kill command и  snake trap  работят това добре . Колегата е прав мн малък дмг ОТНОВО .
Почти съм full wrathfull и не мога да убия някъв смешен друид ресто с има няма 20к кръв .
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:ММ хънтър
« Отговор #4 -: Юли 24, 2010, 07:40:01 pm »
кое му е по-добре ? kill command и  snake trap  работят това добре . Колегата е прав мн малък дмг ОТНОВО .
Почти съм full wrathfull и не мога да убия някъв смешен друид ресто с има няма 20к кръв .
Бухаахахахахахахахахха .. Отдавна е по-добра тактика за ловец да играе с PvE предмети по-битките.. Ти така или иначе умираш бързо ако те докопат, така поне и ти им връщаш..
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:ММ хънтър
« Отговор #5 -: Юли 25, 2010, 12:06:33 am »
Бухаахахахахахахахахха .. Отдавна е по-добра тактика за ловец да играе с PvE предмети по-битките.. Ти така или иначе умираш бързо ако те докопат, така поне и ти им връщаш..
Нещо смешно ли видя ?
Ало близардчо тука играем в ево наясно ли си? За какви пве предмети ми говориш ? Освен да си вадя накс сета ,че оттам нагоре инсовета са зле. (ulduar не знам как е  :freak:)
Кажи колко химера правиш  на армс войн с 1100-200 Resilience :question:
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен bullet93

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 136
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:ММ хънтър
« Отговор #6 -: Юли 25, 2010, 01:22:01 am »
Бухаахахахахахахахахха .. Отдавна е по-добра тактика за ловец да играе с PvE предмети по-битките.. Ти така или иначе умираш бързо ако те докопат, така поне и ти им връщаш..
:doh:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:ММ хънтър
« Отговор #7 -: Юли 25, 2010, 10:00:36 am »
Нещо смешно ли видя ?
Ало близардчо тука играем в ево наясно ли си? За какви пве предмети ми говориш ? Освен да си вадя накс сета ,че оттам нагоре инсовета са зле. (ulduar не знам как е  :freak:)
Кажи колко химера правиш  на армс войн с 1100-200 Resilience :question:


За тука не знам, но имам няколко воинчета които отнесоха по 10к+ Chimera shot ...  :blush: :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:ММ хънтър
« Отговор #8 -: Юли 25, 2010, 02:16:42 pm »
Аз правя по  3-4к крит с химера  :doh:. Със зерк от БГ може и 5 да стигна.
10к с  една камара  бъфове  на 1 лвл моб не мога да удара  :evilmad:
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:ММ хънтър
« Отговор #9 -: Юли 25, 2010, 02:51:25 pm »
Какво очакваш с PvP дрехи?!? :doh:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:ММ хънтър
« Отговор #10 -: Юли 25, 2010, 05:35:22 pm »
Аз правя по  3-4к крит с химера  :doh:. Със зерк от БГ може и 5 да стигна.
10к с  една камара  бъфове  на 1 лвл моб не мога да удара  :evilmad:

т10 и хероик оръжия от цитаделата и става по 15к кил шот на клотър с 700 резилианс и без абсорби :cap:
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:ММ хънтър
« Отговор #11 -: Юли 25, 2010, 06:43:50 pm »
т10 и хероик оръжия от цитаделата и става по 15к кил шот на клотър с 700 резилианс и без абсорби :cap:

Много повече става  с тези предмети... xD
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 08:41:04 pm от Angerfist »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:ММ хънтър
« Отговор #12 -: Юли 26, 2010, 12:05:41 am »
на мене някои ми беше ударил 14 ма нз кои пак сам 1200 резил

Неактивен NarutoTheHunter

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 111
  • EVO Karma: -19
  • Бах са в злето :)
  • ISP: БТК
  • Side: For The Alliance
Re:ММ хънтър
« Отговор #13 -: Август 26, 2010, 10:38:28 am »
на мене някои ми беше ударил 14 ма нз кои пак сам 1200 резил
Това е практически невъзможно в момента освен ако не е някой с FULL wrathful и с най - силните оръжия сега в сървъра(с 2 думи "FULL GEARED").
Бухаахахахахахахахахха .. Отдавна е по-добра тактика за ловец да играе с PvE предмети по-битките.. Ти така или иначе умираш бързо ако те докопат, така поне и ти им връщаш..
Направи си хънтер и когато се облечеш с ПвЕ айтеми в сегашното положение на сървара ми пиши ЛС! :cap:
Общо взето всичко работи, много малък дмг прави и както си беше от началото на 3.0.3 НИЩО нестава от ловеца.  :clover:
От сумати време играя ловец тук в сървара(честно да си призная това ми е първия ловец на максимално ниво  :blush: ) Но си разбирам от класа и съм съгласен че нещо му има на демиджа пак!  :confused:
« Последна редакция: Август 26, 2010, 10:40:49 am от NarutoTheHunter »
Crazy_Ninja

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:ММ хънтър
« Отговор #14 -: Август 26, 2010, 11:05:39 am »
Това е практически невъзможно в момента освен ако не е някой с FULL wrathful и с най - силните оръжия сега в сървъра(с 2 думи "FULL GEARED").  Направи си хънтер и когато се облечеш с ПвЕ айтеми в сегашното положение на сървара ми пиши ЛС! :cap:  От сумати време играя ловец тук в сървара(честно да си призная това ми е първия ловец на максимално ниво  :blush: ) Но си разбирам от класа и съм съгласен че нещо му има на демиджа пак!  :confused:

еми незнам беше алианс пак там по оядените са факундо и  някои други на по 5-5,6к гс
както и да е аз сащо имам хънтар и не е много ояден но ми харесва дмг с 4к гс сам праел по 3-4 чимера на плате  6-7 килл шот