Автор Тема: за 80-тките  (Прочетена 10249 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

roomer1

  • Гост
за 80-тките
« -: Август 06, 2009, 06:58:52 am »
искам да попитам защо никои не помага...( говоря за 80-тките)
седят си някои в даларан и нищо не правят сиг а ас се мъ4а с тези Q-ове и наи странното е 4е като написха на някоя 80-тка нищо не ми казва ... защо е това ?забранено ли е да се иска помощ от по големите ?

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:за 80-тките
« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 08:20:30 am »
А някаде пише ли, че 80-ката трябва да ти помогне?
Знаеш ли какви ненормални съобщения съм получавал.Дай 100 голд да се облека от ауциона,ела да ми направиш куестовете в Ghostlands! та това е зона още за 10 левел.Ако на тоя левел някой има трудности да си направи куестовете сам по добре изобщо да не се мъчи.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Snik4er

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #2 -: Август 06, 2009, 08:35:21 am »
Какъв е смисъла ад търсиш помощ. То ако търсиш помощ в играта, в живата как трябва да си...

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 08:40:38 am »
А някаде пише ли, че 80-ката трябва да ти помогне?
Знаеш ли какви ненормални съобщения съм получавал.Дай 100 голд да се облека от ауциона,ела да ми направиш куестовете в Ghostlands! та това е зона още за 10 левел.Ако на тоя левел някой има трудности да си направи куестовете сам по добре изобщо да не се мъчи.
за твое сведение съм 36 лвл и търся помощ кои да ми убие синдал бангалаш и онази пантера не за дрго другите Q-ове ми са лесни и ги испланявам ...

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:за 80-тките
« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 08:44:42 am »
Има и добри хора, ако още не си го убил пиши на Gabriella  :cap:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:за 80-тките
« Отговор #5 -: Август 06, 2009, 08:52:08 am »
за твое сведение съм 36 лвл и търся помощ кои да ми убие синдал бангалаш и онази пантера не за дрго другите Q-ове ми са лесни и ги испланявам ...

Намери си гилдия.Все някой ще дойде..
 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #6 -: Август 06, 2009, 09:25:37 am »
Намери си гилдия.Все някой ще дойде..
 :clover:
еми как като никои не отговаря ...

еее браво на  gabriella  един добър човек да има в този сървар  ...

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:за 80-тките
« Отговор #7 -: Август 06, 2009, 10:01:19 am »
искам да попитам защо никои не помага...( говоря за 80-тките)
седят си някои в даларан и нищо не правят сиг а ас се мъ4а с тези Q-ове и наи странното е 4е като написха на някоя 80-тка нищо не ми казва ... защо е това ?забранено ли е да се иска помощ от по големите ?
Ситуации от гледна точка на 80(ката):
- Сега съм на battleground. Изляза ли да помогна, не се знае кога ще вляза. Давам предимство на другата фракция и ще избият нашите. А от кога чакам да се съберат за battleground.
- Правя quest за репутация, за да взема едикакво си.
- Помагам на член на гилда.
- В момента heal(вам) райд пред боса. Разсея ли се за малко, танка е мъртъв, после идва ред на dps, накрая и аз(реда не е задължителен). Целия райд е мъртъв, а аз съм неблагонадежден хийлър в очите на гилда ми.
- И аз искам да играя, но моята игра. А не на другия. Искам да  вдигам професия, да копая мини и т.н. искам да отида едикъде си.
- А на мен кой ми  е помагал?

Ситуации от гледна точка на вдигащия левел:
- Никой не ми помага.
- Никой не пише, даже не ми отговарят и на wisp.
- Махам се от този гилд. Ще си търся друг.(Ама в другия пак същото)

Попадал съм в подобно положение и в двете ситуации. Балансът е някъде по средата. Определено в Гилд ще са по склонни да ти помогнат. Приятна игра. :clover:
« Последна редакция: Август 06, 2009, 10:10:20 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #8 -: Август 06, 2009, 10:04:14 am »
Ситуации от гледна точка на 80(ката):
- Сега съм на battleground. Изляза ли да помогна, не се знае кога ще вляза. Давам предимство на другата фракция и ще избият нашите. А от кога чакам да се съберат за battleground.
- Правя quest за репутация, за да взема едикакво си.
- Помагам на член на гилда.
- В момента heal(вам) райд пред боса. Разсея ли се за малко, всички са мъртви, а ставам неблагонадежден хийлър.
- И аз искам да играя, но моята игра. На мен кой ми  е помагал?

Ситуации от гледна точка на вдигащия левел:
- Никой не ми помага.
- Никой не пише, даже не ми отговарят и на wisp.
- Махам се от този гилд. Ще си търся друг.(Ама в другия пак същото)

Попадал съм в подобно положение и в двете ситуации. Балансът е някъде по средата. Определено в Гилд ще са по склонни да ти помогнат. Приятна игра. :clover:
  пак не ме разбрахте много внимателни гледам кои са на бг и кои са на инс и пиша само на тези на които смятам 4е са свободни ...

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:за 80-тките
« Отговор #9 -: Август 06, 2009, 10:18:41 am »
Напротив, разбрахме те. В приблизително 3 ситуации  не знаеш кой е свободен.(Правя quest за репутация, за да взема едикакво си;Помагам на член на гилда;И аз искам да играя, но моята игра. А не на другия. Искам да  вдигам професия, да копая мини и т.н. искам да отида едикъде си) А може би просто съм станал за едно кафе и ме няма пред компютъра.
Намери си Гилд и пиши. Ако има някой свободен и склонен да помогне, то ще се отзове на молбата ти. Приятна игра. :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:за 80-тките
« Отговор #10 -: Август 06, 2009, 10:22:18 am »
Цитат
- И аз искам да играя, но моята игра. А не на другия. Искам да  вдигам професия, да копая мини и т.н. искам да отида едикъде си.
- А на мен кой ми  е помагал?

По добре казано от това здраве му кажи.

Цитат
  пак не ме разбрахте много внимателни гледам кои са на бг и кои са на инс и пиша само на тези на които смятам 4е са свободни ...

Като ги гледаш, че са в даларан мислиш ли, че нищо не правят и си бъркат в носа?
Вдигам професии, правят енчантове на хора от гилда.Вчера си оставих героя да крафтва 200 http://www.wowhead.com/?spell=55899 и излязах, че не ми се гледаше как ги прави.А ти колкото си искаш ми пиши през това време.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #11 -: Август 06, 2009, 10:23:46 am »
По добре казано от това здраве му кажи.

Като ги гледаш, че са в даларан мислиш ли, че нищо не правят и си бъркат в носа?
Вдигам професии, правят енчантове на хора от гилда.Вчера си оставих героя да крафтва 200 http://www.wowhead.com/?spell=55899 и излязах, че не ми се гледаше как ги прави.А ти колкото си искаш ми пиши през това време.

добре нямате ли раце да напивете 4е имате работа ами мал4ите ... а ????

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:за 80-тките
« Отговор #12 -: Август 06, 2009, 10:27:31 am »
Разбира се.Ще ти пиша от кафето.Казах ти оставих го да си ги прави и излязах.А винаги когато съм в играта отговарям.Естествено когато отговора е отрицателен следват едни нецензурни думи по адрес на мен и майка ми, игнор от моя страна и ако ми се случат двама трима такива минавам do not disturb.
Та мисълта ми е помолете се учтиво, така че да не можем да откажем.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен vamorat

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
Re:за 80-тките
« Отговор #13 -: Август 06, 2009, 10:40:19 am »
Има и още един вариант - ставаш 40лвл и си ги биеш сам...

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #14 -: Август 06, 2009, 10:46:03 am »
Има и още един вариант - ставаш 40лвл и си ги биеш сам...
ас съм 36 ЛВЛ  проблема е 4е някои Q  ми са трудни  ако успея да стана 40 лжл ще е добре но засега се нуйдаех от малко помощ за бангалаш и дургите елити ... но габриелла ми се отзова " един добър човек да има в този сървар ... "