Автор Тема: Любими филми,нови филми  (Прочетена 320059 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #480 -: Март 10, 2012, 05:50:54 pm »
Кат погледнем , в целия Холивуд , едва ли ше намерим грозна жена ( освен некои де , но повечето са красиви , все пак до някаква степен определят понятието "красота" ). Просто всяка жена си има свой чар , а Мила Йовович го има в излишък даже... Хаха тва е като нашия задочен спор за филмите . Банална изтъркана красота , която се вижда навсякъде по улици и клубове или нещо в дадена жена , което .... просто те грабва . Например , аз много им се радвам на е тия девойки
http://www.facebook.com/SuicideGirls

P.S. Мерси за филма , са ако му напишеш и титри си златен  :freak: Щи дам 50 голд в играта  :freak:
E na EN e...
Иначе:
http://www.opensubtitles.org/bg/search/sublanguageid-all/idmovie-69676
Не можеш ли да работиш с Uncle Google...  :down:

А за онея изрYди по-горе, само ми се пригади, бъди по-тактичен другия път, не искам да се депресирам така... Филм на ужасите, иначе като за филм на ужасите ще му дам 7 от 10 оценка...  :crazy:


Добре айде направи разлика между тея твоите няма да ги поствам, защото лично според мен са много страшни, депресиращи и отвратителни, в смисъл сега ако трябва да говоря сериозно според мен вредят на психиката... Та направи разлика между онея и например:




Показвам ти Естелка, защото одеве стана на въпрос... Не може да ми сравняваш някакви надупчени, отвратителни изроди с много от тези, които ти постнах, а и аз говоря за киното и участниците там, покажи ми твоя тип от някои филм де. Е сега ако не ми покажеш Rooney Mara (ot "The Girl with the Dragon Tattoo")...  :freak:

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #481 -: Март 10, 2012, 06:00:38 pm »
само не разбрах какво им има на девойките и защо това, че имат обеци ги прави 'изроди', но....
The weak will always obey the master

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #482 -: Март 10, 2012, 06:08:10 pm »
Не само обеците, а и цялостният им вид, че искат да постигнат различие по много нетрадиционен (меко казано) начин...

The Thing (1982 and 2011)  :up: :up: :up:

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #483 -: Март 10, 2012, 06:15:23 pm »
и все пак това не ги прави изроди, но всеки има право на собствено мнение така че спирам :)
« Последна редакция: Март 10, 2012, 07:14:31 pm от PrincessOfHate »
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #484 -: Март 10, 2012, 06:17:44 pm »
Както казах , Абкен-клишето ( в което нема нищо лошо , всеки с вкусовете си ) .
Първосигнално се сещам за Джесика Алба от Sin City . http://www.youtube.com/watch?v=S1Ks7d8hzMc ( ИИИИООООУУУУУААААЕЕЕЕ ( тва беше опит за пресъздаване на нечовешки звуци , провокирани от нечовешки сЕксАпилна жена  :freak: ))

И сичко тва шот казах че Мила Йовович е ....... хубава .... е са ше си ударя главата в стената .............................. оххх ....
 
Па да , по нетрадиционен начин , наскоро се запознах с една шведка , с оранжева коса , полувината и коса беше обръсната , другата половина дълга . Ебати симпатичното момиче.

Просто са различни от кифлите , които пъплят навсякъде , и тва ме радва искренно  :cool:

P.S. А само незнам що ми даде италиански , гръдски и румънски титри ???  :freak: :freak: Благодаря все пак  :excl:
« Последна редакция: Март 10, 2012, 06:25:10 pm от IvoArsov »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #485 -: Март 10, 2012, 06:22:58 pm »



просто не мога да приема, че можеш да ми кажеш, че странният цвят и обиците превръщат нещо такова в изрод....
« Последна редакция: Март 10, 2012, 07:14:46 pm от PrincessOfHate »
The weak will always obey the master

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #486 -: Март 10, 2012, 06:23:54 pm »
Както казах , Абкен-клишето ( в което нема нищо лошо , всеки с вкусовете си ) .
Първосигнално се сещам за Джесика Алба от Sin City . http://www.youtube.com/watch?v=S1Ks7d8hzMc ( ИИИИООООУУУУУААААЕЕЕЕ ( тва беше опит за пресъздаване на нечовешки звуци , провокирани от нечовешки сЕксАпилна жена  :freak: ))

И сичко тва шот казах че Мила Йовович е ....... хубава .... е са ше си ударя главата в стената .............................. оххх ....
 
Па да , по нетрадиционен начин , наскоро се запознах с една шведка , с оранжева коса , полувината и коса беше обръсната , другата половина дълга . Ебати симпатичното момиче.

Просто са различни от кифлите , които пъплят навсякъде , и тва ме радва искренно  :cool:


Аааа да Джесито е забравих... Че кво и има на
                                                                                      Джесика Алба
Сравняваш е с твоите ли ???  :blink:


P.S: Това е тема за философската... :freak:
« Последна редакция: Март 10, 2012, 06:25:48 pm от Abken »

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #487 -: Март 10, 2012, 06:26:40 pm »
Да айде там.
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #489 -: Март 10, 2012, 11:18:08 pm »

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #490 -: Март 11, 2012, 10:44:32 am »
Айде си кажете любимите сериали. Като цяло отскоро гледам сериали на компютър.

Spartacus , сега съм на трети сезон , много брутални неща има в тоя сериал.

Game of Thrones , невероятно добре изпипан като сериал , даже прилича много на кино. 

и разбира се Californication , много ме радва тънкия супер иронизиращ хумор на батко ви Ханк.
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Eyescream

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 142
  • EVO Karma: 3
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
  • Герой: Inno
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #491 -: Март 11, 2012, 11:03:20 am »
Да си неграмотен не е срамно, а vav o4ili6te e tapo

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #492 -: Март 11, 2012, 07:14:28 pm »
Преди малко гледах John Carter хвалиха се управителите, че в зала за 335 човека имало точно 335 и имаше опашка и ги отмениха, просто full... И аз си викам айде то и аз го чакам този филм от месеци наред, горях от желание да го гледам, а то се оказа детска плагиатска комбинация между Тор и Аватар.... No comment !  :down:
Е не беше от най-тъпите, но не беше задължително да бъде направен за деца... Добре айде на Disney е, но Prince of Persia ? Нали и той е също на Disney, защо се получи добро филмче, а също и Tron, е той е малко по-"мек", но е отново добро филмче, до някъде и старите "Карибски пирати", последния го направиха също така детски, но поне не беше чак толкова ориентиран, но този вече разби идеята за смислен филм. Иначе е копирана идеята за човек, който иска да бъде "извънземен" (било то нави (от Аватар) или марсиaнец), но накрая е неизбежно да се завърне в света им, но се завръща, това е копието от Аватар, а копието от Тор е, светът, в които е, пустиня, разни дворци, кораби и прочие, но най-интересното ми стана противниците, които нападат града и в двата филма си приличат.  :confused:

В момента си търся едно филмче с брутални трейлъри, критиците в Торонто (където пуснаха първо премиерата, на 23 март излиза в САЩ и до края на месеца и у нас) казаха, че това е най-добрият екшън на всички времена, искам само да вметна, че екшъните взимат трудно награди, като канадските или в КAH, или пък Oscars, или BAFTA, а този взе 3, само за канадската знам, другите не им знам имената, но това ще е наистина обещаващ филм, екшън или комедия да вземе награди не се гледа често, така че ще го очаквам с нетърпение. Поддържах ли ви в напрежение достатъчно, е филмът се казва:
Serbuan maut (The Raid: Redemption) . Да вметна само, че това не само ще е най-добрият екшън на всички времена, а и не е холивудски, а забележете - индонезийски... Това не е банален екшън, не е банален екшън с SWAT, не е банален екшън с SWAT на разни мисии, това е филм за човек, който наистина е трениран (в живота) за боец, филм с много наранявания, истински умения, за човек, който държи в напрежение както и SWAT, така и вас, който разиграва цял отряд из една висока "полуизоставена сграда", просто перфектната комбинация между брутален екшън и реалистичен трилър, с белези на криминале. Тоест филм, в който има много брутални боеве, държащ в напрежение през цялото време, паралелно показващ екип, които се мъчи да разбере всичко за този човек и да oсъществи залавянето му преди да е избил всички. Този филм показва за престъпността в бедните квартали на Джaкарта и как дори SWAT не може да се пребори с онази престъпност  :excl:

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #493 -: Март 11, 2012, 07:31:56 pm »
Първо за "John Carter" . Нали знаеш , че основната таргет група на Холивуд е за възраст 13-18 години , демек тия дето още не работят и имат време да ходят на кино ( 24/7 ) . Тогава защо се учудваш ? Само кат му видях трейлъра , разбрах че ше е боза . Така за Immortals , още не мога да ги прежаля тия 30тина лева ... Просто кат видиш трейлър с яко ефекти , и ако не е режисиран от някое светило , просто се усмихни и забрави за него .
Тва много прилича на "Враг пред портата". Един от много добрите хамерикански екшъни по действителен случай , макар че немецът всъщност тепнал Зайцев тогава , но това се преживява. Скоро гледах "Проповедникът с картечницата" , също по действителен случай и си мисля,че ако го беше хванал някой по - добЪр moviemaker  :freak: щеше да стане жесток филм .
Иначе е тва са не американски екшъни , от които просто ми пада шапката  :cool:
http://www.imdb.com/title/tt0861739/
http://www.imdb.com/title/tt1555149/ 
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #494 -: Март 11, 2012, 08:10:05 pm »
Значи да започна, че никога през живота си не съм давал обещание, което да не съм изпълнявал. Обещавам ви, че Wrath of the Titans ще е много добър филм (но не обещавам голям rate в IMDb, защото там са критични и такива тематики ги отхвърлят, първата част Clash of the Titans беше брутална (е брутална, брутална, колко да е брутална, средна хубост), Immortals беше брутален (откъм ефекти най-вече, но не мога да отреkа, заслужаваше си гледането), но и двата филма имат 5.9-6.3 rate в IMDb, този ще е по-хубав, според мен над 7 трябва да е, но в IMDb ще бъде около 6.5 - най-много 7 rate). Та ако не ви хареса значи, това ще е първият път, в който не си спазвам на обещанието, това ще е филм на ефектите, брутални битки, все пак в митологичен филм, който дори сюжета му не е от митологията много свързан (единствено персонажите са от митологията), трябва да е изпълнен със много ефекти. Все пак ще е един добър филм с много ефекти, добър сюжет и прочие.  :up: