Автор Тема: Абсурден Бан.  (Прочетена 8486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #15 -: Ноември 10, 2012, 04:07:18 pm »
Съгласен съм, че има босове, които са бъгави, но това не ви дава основание да ги бъгвате.
колко мъдро звучи само  :lol:

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2012, 04:15:08 pm »

Влезе ми в устата защото се намесваш без дори и да играеш в сървъра, за да защитаваш хора, с които общуваш.


Принце, темата ти я отклони както и Shaem и Rumba, скролни си нагоре да видиш, а колкото до мен, щом те интересува, всеки ден влизам с герои, които няма как да са ви известни, следя форума нон-стоп, но не знам какво те бърка. Това, че не спамя по world-a или във форума не значи, че съм се отказала от играта. Ако се бях отказала нямаше да си губя времето тука да си пиша, вместо да върша други по-полезни неща, които не ме ядосват.
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 04:28:50 pm от Elly »

Неактивен shaem

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2012, 06:03:05 pm »
Бана му е за 4 дена, предмета няма да бъде върнат.
  Тъй като съм нарушил правилата на нашия безплатния сървър 4,5,6 или 7 дена ми звучи правилно наказание. Определено ще ме замисли следващия път ако искам да мина 6-тия бос. По вероятно е да си остана в оргримар и да чета спама на повечето изказали се по тази тема в уорълда и да чакам безучастно тринити.
  И както става в приказките, накрая ще се окаже, че ти съвсем случайно ще хванеш само мен и само аз ще нося последствия, а ти си ми и изтрил предмет, който не е от най-лесните за придобиване. Затова пък хора с 0 участие по райдове парадират с хероик сетове. Но тъй като съм си избрал да играя в нашия безплатен сървър аз ще продължа да играя и да подкрепям развитието му като си пращам смс-ите и така отново 14.4 лв. за токен. От тази гледна точка смятам, че накзанието ти е неуместно и прекалено.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2012, 06:05:10 pm »
- това за темата

Относно бана ще си го изтърпи няма как...

Относно итема - ако му е толкова скъп и не може да живее без него; ако сте пичове от гилдията като му изтече бана организирайте един райд специално за него, да си вземе хероик токен от Deathbringer без ролване и всичко ще си дойде по старо му  :clover:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2012, 06:35:31 pm »
За тях няма да е проблем да ви оставят анонимни. Не се оставяйте да ви тъпчат и мачкат  :down:

хахаха Програма за защита на свидетелите срещу организирана престъп ... ъъъъ , такова , бъгваща група .   
Да Ви имам ядовете

P.S. Простете за оффтопика , ма не се сдържах .  :freak: :freak: :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2012, 06:52:26 pm »
Тоя Facewall можеш да си го задържиш или просто да си го лепнеш на темата с глупавия ти евент с извинение.
Излишните ви коментари хич не ме интресуват, така че събирайте публикации в друга тема.
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 06:54:24 pm от *Blood_Prince* »
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2012, 07:21:01 pm »
Да, съгласен съм, че има неработещи босове и пак ще го кажа, че това не ви дава основание да ги бъгвате - вие сте се съгласили с правилата на сървъра, когато сте започнали да играете тук. :freak:
А аз не бях чувал по голяма глупост от теб Володя. Като има неработещи босове ги заключете... Веднага давам пример.. много добре знаеш състоянието на синдрагоса в момента и пак също така добре знаеш че е немислимо да се бие по нормален начин, защо аджеба тъпия бос е отключен като няма друга възможност да се убие освен с бъг... Ела танки ти келеша като толко добре си тествал..***лърите не стигали, как стигнаха на пак бъгавия ви лорд а изведнъж на елементарните принцове няма да стигнат при положение че са едни от най добрите хийлъри в сървъра...лорда бъгав търпим, на средата на рейда си губим ID-тата айде на ново..пак търпим, не се отварят врати пак търпим, леда на синдра не се бие пак търпим..айде да си припомним кви мамини душички бяхте сичките админи когато в сървъра имаше общо 30 човека онлайн и пак ние играчите ви опрайхме сървъра и като цяло ние играчите ви правим сървъра и заслужаваме уважение. Тоя бан си е пълна подигравка не само с потърпевшия, той е подигравка с всички нас, а отнемането на айтъм е смехотворно да не ти да си му го спечелил че ще му го взимаш що за пародия е това...
Румба брат играй си в близ не си късай нервите, вс тва буди само съжаление

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2012, 07:25:23 pm »
Държа екипа на сървъра да поднесе искрените си извинения на бъгващите играчи, че нямат възможността да си минат нормално босовете! Веднага! Също така и някакви компенсации! И това веднага!

 :doh:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #23 -: Ноември 10, 2012, 07:50:52 pm »
Държа екипа на сървъра да поднесе искрените си извинения на бъгващите играчи, че нямат възможността да си минат нормално босовете! Веднага! Също така и някакви компенсации! И това веднага!
:doh:
Може да ни спестиш компетентното си мнение. Сам ревеш когато някого ти спами по темите, затова вземи се усети, че в момента точно това правиш.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #24 -: Ноември 10, 2012, 07:57:34 pm »
Може да ни спестиш компетентното си мнение. Сам ревеш когато някого ти спами по темите, затова вземи се усети, че в момента точно това правиш.

Nope, ето това е спам >



Моят горен пост е затвърждаване на мнението ми изказано в предният ми пост, а именно, че след като нарушавате правилата - трябва да си понасяте наказанията.
Единственото лошо в случея е, че няма точно определени наказания за провиненията, на едни им се заключват геройте за 3 дена, защото бият лича по 12 човека, на други им се заключват героите и взимат предметите, трети отнасят перманентен бан, а четвърти не се наказват, дори и когато се хвалят че бъгват. Но, какво да направиш, това еп оложението. Наказанията са според преценката на човека, които ги е наложил и това не е хубаво.

    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2012, 08:06:42 pm »
Въпреки, че написа нещо смислено измежду спама, аз с радио няма да споря.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Koberon

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Koberon
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2012, 08:27:42 pm »
Админите са в пълното право да банват след като са нарушили правилата не виждам какво му е абсуртното.

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #27 -: Ноември 10, 2012, 09:12:49 pm »
В правото са си ест, но един бос когато е невъзможно да се бие нормално защо е пуснат..логично за да се бъгва аз др логика не виждам кат не искат да се бъгва неработещ бос да го махнат..пример е гъншипа...

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #28 -: Ноември 10, 2012, 11:43:07 pm »
Пак се почна...

Като за информация само да кажа.
Имам пълното право да преустановя достъпа на всеки един от вас до съвръра включително да изтрия героя или целия акаунт - пише го в условията за ползване с които сте се съгласили при самата регистрация.

Относно бъгерите. Има ги в момента ще ги има и за напред - както винаги съм казвал аз не съм Ви падар и нямам намерение да ставам, но ако хвана някой да не ми се оправдава като ученичка.
В този конкретен случай даже не знам какво е бъгвал Farfan.

Колкото до тези които използват непозволен софтуер за да фармят токени и фрост шардове - имам един средно голям списък, който внимателно ще прегледам когато намеря малко време и за това. Ще ми коства няколко часа ровене в логове и сравняване на цифри. След това ще изтрия няколко профила, които все още не са ми изпратили писмено обяснение за действията си на e-mailа ми.
Ако тази практика не се прекрати, ще започна да трия герои без да чакам обяснения.

Колкото до това кой прав и кой крив в случая - четете правилата на сървъра и ги спазвайте без да ги тълкувате.
Ако ГМ-а прецени че е направил грешка, да си я поправи. Ако смята, че преценката му е точна, ще Ви се наложи да се съобразите с нея. Ако аз не съм съгласен с неговата преценка, ще го информирам за мнението си по проблема.

*Blood_Prince* : аз забелязвам много неща, но те не са от първостепенна важност.

Живи и здрави.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2012, 03:20:58 pm »
Ей...това като в доброто старо време-ще хвана да влизам малко по-често в играта...
Бана си е бан,защо спорите,след като признавате,че е бъгвал?
"Stay Foolish, Stay Hungry"