Автор Тема: Абсурден Бан.  (Прочетена 8460 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Абсурден Бан.
« -: Ноември 10, 2012, 01:52:45 am »
Искам да изкажа недоволството си относно ГМ-а баннал героя Farfan в днещното ICC. При положение, че целият сървър използва непозволени шибани програми, за да се навличат с фул хероик сетове, шадоуморни и купчина глупости, които Вие не забелязвате, що за глупост е банването и триенето на предмет (херойк чест, взет с емблеми и хероик токен) ролван в продължение на месеци заради хитринка използвана от година насам в 90% от ICC 10, 25 man HC? При положение, че една част от босовете не работят като хората, Вие си измисляте абсурдни причини и наказания, за да отчетете дейност. Но естествено наказвате тези, които най - малко го заслужават.

Всички знаем, че сървърът е безплатен с безброй бъгове и все пак голяма част от нас продължаваме да играем в него, чакаме някого, някъде си да оправи нещо след като за пореден път го е прецакал с "фикса" си и на всичкото отгоре ние пак го отнасяме.

Моля, бана да бъде премахнат и да му бъде върнат айтема, както и занапред да бъдат преосмисляни наказанията.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2012, 09:53:13 am »
Подкрепям изказаното по-горе и си мисля, че е станала грешка. Не винаги хората са били сигурни в действията си и са постъпвали прибързано. Вярвам, че нещата са проправими дори и с известни компромиси.
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2012, 10:21:01 am »
Как така програмки ? и ако е вярно как може да не се забележи такова нещо...
Timewizard

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2012, 10:26:05 am »
 Аз пък съм на друго мнение. Не ви е виновен сървъра, доказано е от много хора, че всичко може да се мине съвсем честно.
 Такива коментари като: "не са били сигурни в действията си" или "случайно го бъгнах" са просто смешни, особено казани от хора, навътре в играта от години. В смисъл такъв, че за вашия опит е изключено да не различавате бъгване от не-бъгване.
 Реакции като вашите не са уместни, би трябвало да се засрамите.
 Поздравления на ГМ-та, за добре свършената работа  :clover: В последно време присъствието им постоянно се забелязва, а задачата им да вардят всеки рейд, тикет и баналното "LF GM" в world канала, отнасящо се най-често за поредната глупост, която не ги засяга, никак не е лека.
 Колкото до обикновения и честен играч искам да се обърна - репортвайте такива неправди. Правете снимки, най-добре клипчета и ги пращайте на ГМ-та. За тях няма да е проблем да ви оставят анонимни. Не се оставяйте да ви тъпчат и мачкат  :down:
 

untaught

  • Гост
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2012, 10:56:40 am »
Не мисля, че въобще трябва да пиша нещо, но щом сте пуснали тема явно трябва да се включа.
Бяхте свикнали да си бъгвате на воля, да, съгласен съм. Нещата започват леееко да се променят и веднага започват смешните Ви нападки: "Бъгваме от както се помним и сега чак ни наказвате?!"
Цитат
Но естествено наказвате тези, които най - малко го заслужават.
Какво трябва да рече това? Бъгва и го наказвам. И не ми излизай с твърдения, че не е знаел какво прави, че му е за първи път и...
Съгласен съм, че има босове, които са бъгави, но това не ви дава основание да ги бъгвате. Ако не се минават нормално значи се минават с бъгове, от което следва, че си носите последствията за действията.
Цитат
непозволени шибани програми
Тук се обръщай към администраторите.
И като за последно да Ви кажа, че принцовете работят прекрасно. Вчера се начетох на глупостите, че топките били бъгави - топките от много време могат да се таунтват и си следят играчите при движение, както трябва, а не като им се излезе извън обхвата да се местят, както беше преди. Това естествено изключва ритането от кинетиците, което си е съвсем нормално явление не само в пиратките.

Бана му е за 4 дена, предмета няма да бъде върнат.
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 11:22:23 am от untaught »

Неактивен shaem

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2012, 01:23:52 pm »
И като за последно да Ви кажа, че принцовете работят прекрасно. Вчера се начетох на глупостите, че топките били бъгави - топките от много време могат да се таунтват и си следят играчите при движение, както трябва, а не като им се излезе извън обхвата да се местят, както беше преди.
  Нямаш ясна представа за ситуацията. Може би впечатленията ти за сървъра са от форума. 60% от сверите са "Invalid Target" и са на лос. Евентуалните 2-3 топки не са достатъчни при смяна на орба върху Келесет и той ти каства по 80-90к Empowered Shadow Lance. При една средна кръв на танковете от 85к простата аритметика показва, че максимално на 3-тия каст и райда приключва.

Съгласен съм, че има босове, които са бъгави, но това не ви дава основание да ги бъгвате.
  И все пак си съгласен, че босовете не работят. :blink: Какво се очаква от играчите според теб? Всеки райд да приключва след 5 боса може би? Как очакваш след това да идват нови играчи и да не си тръгват или разчиташ, че евентуално някъде, незнайно кога, някой си ще намери решение на бъговете и при поредния ъп всичко магически ще се реши?
  Сървъра е безплатен и според мен ти си си повярвал доста отколкото трябва и в случая отчиташ дейност. Колкото и да отричаш и Elly да те защитава на всеки пост си знаеш, че по времето, когато игра и ти си ползвал някаква хитринка за да премине райда напред.

П.С. Следващия път, когато играеш ролята на "строг шеф" и банваш някой, поне му напиши за колко време е баннат и какво "си му сторил", а не да научва от форум.


Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2012, 01:39:55 pm »
Значи искаш да кажеш, че хакването не е до някъде работа на ГМ? Ми хубаво дай всички да си вземем по една камара с фростки, 5 токена, Шадоумоурни на целия си акаунт (които на повечето тук вече е препълнен с герои) и какви ли не глупости и в крайна сметка да разчитаме на това, колкото се може по бавно да ни хванат едва ли не, за да си измием ръцете после, че всичко е станало нормално, защото ще има и такива в момента.

Върни му айтема като на човек репортнал една част от "тарикатите", който и занапред предполагам, че ще го прави. Евала, че оправяш доста неща по сървъра, но да предприемаш глупави, според мен, действия  си е просто абсурдно.

И в случая не визирам само принцовете, а Lord Marrowgar, който преди със седмици се мъчехме да убием понеже коловете бяха бъгави, после пък огъня бъгнаха и от година насам не е оправян, въпреки че си го репортнал. Rotface с плюенето си, което бива хвърляно върху меле класовете. Professor-a с безброй проблеми както в наша полза, така и против нас, който най-накрая си работи. Blood queen, при която в момента първият лъч е леко бъгав и в повечето случаи избива част от първите свързани, хапането, което пък спира каста при рейндж героите Dream, при който като wipe-нете, в зависимост от грешка на някого или не, бъгва цялата инстанция и не може да се влезе. Или пък е имало моменти когато е пускала два пъти повече траш. Любимата ни Sindragosa с бъгавите блокчета, бъгави и в момента. И една камара бъгавии, при които използваме "бъгове", за да играем, а не да забиваме и да чакаме както казах някого и някъде си да ги оправи.

Защо гилдията ви не играе още тук?
Някъде пишеше, че нямало предизвикателство за вас. Извинявай, но предпочитам да играя по бъгавия начин и да бъгна бъгавото, отколкото да премина в поредния за мен сървър, само и само да се правя на голям.

EDIT: По - голямо предизвикателство е да се справяме с бъговете и да продължаваме да играем.

« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 02:17:10 pm от *Blood_Prince* »
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2012, 01:56:42 pm »
Помня едно време бях в "Bloodshed" и бяха хубави времена защото например "ние" убих ме първи Синдра макар и бъгава, но зад нас имаше ГМ което рескаше всеки умрял на максимум кръв. Аз специално помня, че имах "SS" и го ползвах след това ГМ ме ресна около 6-7 пъти.

Реално по онова време Синдра беше невъзможна за убиване, но уви бъгнах ме с помощта на ГМ :).


Честно казано има босове които са не възможни за убиване като последно помня на Синдра как лепеше по 250к dmg  където и да си на картата и зад куба да си от това файда нямаше  :freak: естесвено замразявах ме се всички за да непукнем

Неактивен koiska6ve

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -14
  • wow user
  • Герой: Regenity
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2012, 02:07:16 pm »
Aко всичко работеше като хората нямаше да има и възможност да се бъгва ама щом има възможност значи нещо не е наред с боса и трябва да се направи нещо да не измира райда аз незнам случай в който бос си работи наистина перфектно и да има хора мъчещи се да го бъгнат поне в нашия сървар

untaught

  • Гост
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2012, 02:13:15 pm »
Имам пределно ясна представа за принцовете, защото ги тествах точно преди да си напиша коментара. Не дай Боже нещо да не съм доразбрал от някой доклад, но си работят чудесно. Простата аритметика показва, че щом 3 топки не те спасяват от активен Keleseth, явно хийлърите не ви достигат.
Да, съгласен съм, че има неработещи босове и пак ще го кажа, че това не ви дава основание да ги бъгвате - вие сте се съгласили с правилата на сървъра, когато сте започнали да играете тук. Могат да се убият нормално с малко повече внимание. Само да вметна, защото явно ме нападаш без основание, а въз основа на слухове пуснати от хора кикнати от бившата ни гилдия, че никога не съм бъгвал освен сандъка на Валитрия и то с друид, които хваща паяжини. Меко казано ме интересува дали ще ми повярваш.

*Blood_Prince*, относно това, което съм написал, ще ти кажа само, че администраторите имат достъп до логовете, а не и GM-ите. Мисля, че това ти е достатъчно, за да си изградиш по-ясна представа.
Относно гилдията ми... Вече е силно казано, че съществува някъде, защото голяма част спряхме да играем, а други се преместиха на Cata, защото цикленето на едно място не се харесва на никого. Но какво общо има това?!

Rumba, по-голяма глупост не съм чувал от теб, но с нетърпение очаквам още. :freak:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2012, 02:23:38 pm »
Да, не е правилно решението на GM-то. Според мен, точно обратното, много е грешно. От къде на къде ще се банва някой, които е бъгнал, само и само за да убие бос-а, с което да не допуска подронването на реномето на сървъра, че има неработещ бос в сървъра. Не! Напротив! Лично аз искам даже да предложа на всеки бъгер да му бъде дадена награда, което да се изразява в количество фростки, както и публична благодарност в канала world.

Не мога да разбера от къде това лицемерие да се правите на невинни, даже и да се сърдите след като ви е наложено наказание, защото сте нарушили правилата?

Бъгвали, защото не можело да се мине боса по друг начин? И какво? Като не го минете няма да си вземете супер якия предмет, които другата част от сървъра няма да го има, защото не знаят как да бъгнат боса? Я се вижте малко какво говорите и какви ги пишете?

Има си правила. Правилата са за да се спазват. Бъгвали сте, което значи че сте нарушили правилата, което значи пък че ще си понесете последствията, които се изразяват в някакво наказание.

Дали е било правилно да се изтрива предмет, или не, да това вече може да се обсъжда, но тук да ми ревете, че GM-тата не трябва да наказват наказание за бъгове, защото видиш ли самият бос не работил като хората и с бъг лесно се минавал, е не леко казано смешно, ами направо нагло.

Колкото до ползването на непозволени програми от целия сървър и не знам си кво, аз не ползвам. Щом аз мога да не ползвам, да играя без бъгове и честно, значи ЦЕЛИЯ СЪРВЪР може да го прави и това че се ползват бъгове значи само, че хората предпочитат да го направят по лесния начин от колкото по честният.
So ur arguments is invalid.

Екипа на сървъра се опитва да направи каквото може, когато може и с каквото разполага, така че възползвайки се от бъговете, вие се показвате колко сте неблагодарни от техния положен труд.

Не плащате нищо -> играете с това с което разполагате
не плащате -> съобразявате се с правилата на сървъра (не че ако играете в близард няма да се съобразявате с техните правила)
бъгвате -> отнасяте си наказанието
не бъгвате, съобразявате се с правилата на сървъра -> нямате проблеми

Затварянето на очите и допускането на възползване от бъгове, само защото популацията ни е малка и да не губим хора е един изключително грешен подход. След като даден човек види че на другите им се разминава, защо и той да не почне да бъгва? И до кога така? Докато целия сървър се напълни с бъгери?
Абсурдно... бъгерите трябва да се наказват. А не същите даже да имат наглостта пред целия канал world да заявяват, че на едно RBG бъгват, защото могат и защото виждат, че няма наказание за това.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2012, 02:45:21 pm »
Помня едно време бях в "Bloodshed" и бяха хубави времена защото например "ние" убих ме първи Синдра макар и бъгава, но зад нас имаше ГМ което рескаше всеки умрял на максимум кръв. Аз специално помня, че имах "SS" и го ползвах след това ГМ ме ресна около 6-7 пъти.

Реално по онова време Синдра беше невъзможна за убиване, но уви бъгнах ме с помощта на ГМ :).


Честно казано има босове които са не възможни за убиване като последно помня на Синдра как лепеше по 250к dmg  където и да си на картата и зад куба да си от това файда нямаше  :freak: естесвено замразявах ме се всички за да непукнем

 Румба за какво лъжеш ????????? Никога не е имало!  Първо не сме я убивали първи и второ ти ИЗОБЩО не се задържа в гилда, беше кикнат. Бъркаш гилда, а ако е имало такова ГМ по това време при вас не знам кой му е дал правата.
А Shaem за какви хитринки говориш??? Ние си качваме редовно клипчетата оналйн. Защо един от вас не ми покаже поне едно доказателсвто, ами си измисляте. Като лъжите е много лесно.
 Все като хванат някой и вие за нас почвате да говорите, все сме ви в устата. От колко време ни няма и още ни помните. Явно сме станали легендарни  :up: Но, съжалявам момченца, колкото и да ви е яд, ние сме се доказали за времето, когато играхме. Нито един път не сме попадали в някой черен списък. Аз се горденя с BloodSheD. Като злорадствате и измествате темата към нас само ме радвате  :-)
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 02:50:10 pm от Elly »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2012, 03:08:28 pm »
предлагам ви да спрете да спамите по темата,защото ще стана по лошо за баннатия,а може и някой от вас да изгори покрай него...спестете си нервите това е само игра,все пак банна му е за 3 4 дена и един итем,не са му изтрили героя все още,но ако продължавате Алейн ще го направи.

П.с:моя съвет е бъгвайте,но го правете така,че да не се знае и да не ви хванат,като ви хванат ще си търпите последсвията.
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2012, 03:12:44 pm »
П.с:моя съвет е бъгвайте,но го правете така,че да не се знае и да не ви хванат,като ви хванат ще си търпите последсвията.

 :doh:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #14 -: Ноември 10, 2012, 03:15:33 pm »
Каквото и да напиша всеки път ще изкарвате нас бъгерите. Във всеки втори ред, във всяка такава тема се стига до правилата на сървъра.
Бана си е бан, не му го махай, но занапред когато банваш поне не трий предметите на хората, които продължават да играят и да циклят на едно място. Хора, на които в един момент им писва да бият 5 боса и решават да бият 6-тия, 7-мия или следващия  по ред бъгъв бос. До кога мислиш, че ще се умира и най - важното ще се губи време?

Дано хората от тринити в близките 2 години оправят поне ICC, за да почнем да играем нормално без да се подбират иначе малкото хора в сървъра само и само да се получи нещо и да спрем с цикленето. :clover:

Цитат
Ние си качваме редовно клипчетата оналйн. Защо един от вас не ми покаже поне едно доказателсвто, ами си измисляте. Като лъжите е много лесно.
Защото явно нямаме болни амбиции (сама го казваш - Легендарни) за Best guild ever in private server.
Влезе ми в устата защото се намесваш без дори и да играеш в сървъра, за да защитаваш хора, с които общуваш.
Супер много ви се кефя, че бяхте най - добрите, Евала.

ПС: Жалко, че вече сте легенди(но само във вашите очи). Няма да обсъждам повече вашата гилдия, защото започна да ми прилича на мерене на ******, и на отклоняване от темата.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.