Автор Тема: Iphone contacts backup! Възможно ли е?  (Прочетена 1305 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Iphone contacts backup! Възможно ли е?
« -: Май 10, 2012, 11:58:53 am »
Преди доста време върнах Iphone-a към фабричните му настройки , защото се беше задръстил отвсякъде с мизерии , даже мисля , че имах и вирус , защото батерията ми отиваше за по-малко от денонощие.
Та мисълта ми е мога ли да бекъпна контактите , защото в момента съм изгубил номерата на поне 50-тина човека.
Благодаря ви предварително : )
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Iphone contacts backup! Възможно ли е?
« Отговор #1 -: Май 10, 2012, 02:49:03 pm »
Преди доста време върнах Iphone-a към фабричните му настройки , защото се беше задръстил отвсякъде с мизерии , даже мисля , че имах и вирус , защото батерията ми отиваше за по-малко от денонощие.
Та мисълта ми е мога ли да бекъпна контактите , защото в момента съм изгубил номерата на поне 50-тина човека.
Благодаря ви предварително : )

Има хиляди приложение, който позволят да си запазиш контактите. Най-лесното е iCloud, но то се ползва от OS5, за по-старите версии на OS - просто се разтърси от маркета.
Но, Цецо, ако искаш да върниш контактите които си загубил, освен ако нямаш ранен backup, в които ги има тези контакти, няма как да стане.

Освен, може би, ако по някаква случайност не си ги запаметил и в SIM картата. Разгледай се, макар че да не съм особено сигурен, защото никога не съм го пробвал, мисля че би трябвало да има опция да си копираш, номерата от сима, на телефона.

п.с. да не съм чул повече че го връщаш към фабрични настройки, освен ако не го удари гръм, защото ще ти счупа капачките  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Iphone contacts backup! Възможно ли е?
« Отговор #2 -: Май 10, 2012, 11:12:08 pm »
Натисни уиндоус бутона(ако си със седмица) и в полето въведи contacts и ако си си пазиш бекъпите, в папката трябва да имаш всички контакти. Ако не можеш да синхронизираш, то поне можеш да ги препишеш или разгледаш. Успех, че инак си е*ало ... :clover:
The pain is my best friend.