Автор Тема: Разочарован съм...  (Прочетена 10865 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен scaryface

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Разочарован съм...
« Отговор #30 -: Ноември 18, 2011, 12:29:38 pm »
Така, че в случая, кой е виновен и кой е лошият? Или пак админите сме ви виновни...Айде моля ви се, пораснете!  :clover:

Не се интересувам много от темата, но вече ставате банални...
Един въпрос..Като сте знаели за тоя бъг или каквото е там защо сте го пуснали ? За да се дразните със хората който са го убили ?
Понесете си и вие отговорността че сте пуснали не напълно работещ Лич Кинг.. Не да търсите вината само във играчите.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Разочарован съм...
« Отговор #31 -: Ноември 18, 2011, 12:51:27 pm »
Така, че в случая, кой е виновен и кой е лошият? Или пак админите сме ви виновни...Айде моля ви се, пораснете!  :clover:

Не се интересувам много от темата, но вече ставате банални...
Един въпрос..Като сте знаели за тоя бъг или каквото е там защо сте го пуснали ? За да се дразните със хората който са го убили ?
Понесете си и вие отговорността че сте пуснали не напълно работещ Лич Кинг.. Не да търсите вината само във играчите.
Ти прочете ли горния пост ?
"Още в началото на райда се спомена,че има бъг,чрез който ЛК ще падне без проблеми.След около час и нещо - два уайпове разбрахме за какво иде реч(какъв е бъгът), в началото не вярвахme,докато ....... (в което е същината на бъга).След като боса се бъгна имаше няколко изказвания да спрем,но при мисълта,че ще ходим на 25HC никой не oсъзна в какво се забъркваме."-цитат
Тук админите ли са виновни ?

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Разочарован съм...
« Отговор #32 -: Ноември 18, 2011, 01:42:19 pm »
Доколко знам как се получава бъга,не може да е "без да искам" и "по случайност".
Преди време бях казал,че Dread Knights не са това,което бяха преди.
С това,което направиха просто затвърдиха мнението ми - играта е да се забавлявате,да ви е трудно на моменти и да изпитате удоволствие когато успеете да направите нещо...с бъга просто убихте това...

Горди ли сте от себе си?
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен jhonie

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: spektrumnet
  • Герой: alpine
Re: Разочарован съм...
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2011, 01:59:24 pm »
Доколко знам как се получава бъга,не може да е "без да искам" и "по случайност".
Преди време бях казал,че Dread Knights не са това,което бяха преди.
С това,което направиха просто затвърдиха мнението ми - играта е да се забавлявате,да ви е трудно на моменти и да изпитате удоволствие когато успеете да направите нещо...с бъга просто убихте това...

Горди ли сте от себе си?
+1

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Разочарован съм...
« Отговор #34 -: Ноември 18, 2011, 02:00:31 pm »
Като чета постовете стигам до мисълта, че сте знаели за бъга и 1-2 часа сте го търсели как точно става. Дори и така да е .. пуснете тема във форума бъгтракер обяснете за ко иде реч. Далече съм от идеята да ви трият баннват или нещо такова (макар че това не го решавам аз). Поне да не бяхте оспамвали всичко с "нии сме 1-вите който убиха ЛК на 25".Според мен ще е добре само да ви истрият ачивманта, лоот-а и да ви оставят да си го убиете честно. Все пак сте по напред от нас "Bloodshed"  за което полочавате мойте поздравления (все пак сте свалили синдрата :) ). Ай желая ви успех.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re: Разочарован съм...
« Отговор #35 -: Ноември 18, 2011, 02:20:52 pm »
Като чета постовете стигам до мисълта, че сте знаели за бъга и 1-2 часа сте го търсели как точно става. Дори и така да е .. пуснете тема във форума бъгтракер обяснете за ко иде реч. Далече съм от идеята да ви трият баннват или нещо такова (макар че това не го решавам аз). Поне да не бяхте оспамвали всичко с "нии сме 1-вите който убиха ЛК на 25".Според мен ще е добре само да ви истрият ачивманта, лоот-а и да ви оставят да си го убиете честно. Все пак сте по напред от нас "Bloodshed"  за което полочавате мойте поздравления (все пак сте свалили синдрата :) ). Ай желая ви успех.
A знаеш ли как я свалиха нея  :freak: :freak:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Разочарован съм...
« Отговор #36 -: Ноември 18, 2011, 02:24:27 pm »
A знаеш ли как я свалиха нея  :freak: :freak:
Сами се прецаквате :smart:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Разочарован съм...
« Отговор #37 -: Ноември 18, 2011, 02:25:28 pm »
Така, че в случая, кой е виновен и кой е лошият? Или пак админите сме ви виновни...Айде моля ви се, пораснете!  :clover:

Не се интересувам много от темата, но вече ставате банални...
Един въпрос..Като сте знаели за тоя бъг или каквото е там защо сте го пуснали ? За да се дразните със хората който са го убили ?
Понесете си и вие отговорността че сте пуснали не напълно работещ Лич Кинг.. Не да търсите вината само във играчите.
Аре не се прави и ти на многознайко!
Този скрипт е добавен в ревизия на тринити , и Пейчо следоваделно ъпдейтва сървъра.
Колкото до това дали е знаел за бъга ... Едва ли , защото ако е знаел нямаше да добави скрипта.Също така неможе да чете скриптовете един по един за да види дали са ОК !
Докато в сайтове , като Deathsoft повечето от VIP-овете могат да четат и пишат такива. Следователно човека с рилийза на тази грешка е прочел скрипта и е разбрал , какво трябва да направи , за да спре правилния процес на скрипта!
L2P ....  :clover:
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 02:28:19 pm от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Разочарован съм...
« Отговор #38 -: Ноември 18, 2011, 02:54:12 pm »
A знаеш ли как я свалиха нея  :freak: :freak:

Само недей да беснееш и да говориш поредните простотий.Вие единственно знаете как да обвинявате.За разлика от повечето тук,аз си признавам,че съм участвал в това и очаквам решението на администраторите каквото и да е то.Не обичам да говоря в проценти,но едно 90% от хората в този сървър са се натъквали на бъг,а може би са го и използвали.Не искам да обвинявам никого, но сте се превърнали в адските хейтъри.Сигурно половината от Вас складират данни,скрийнове и тем подобни глупости, за да може в точния момент когато Вие се издъните и започнат да ви нападат веднага да се отървете(Не случайно хората са казали,че най-добрата защита е атаката).
Говориш ми за Sindragosa,да убихме я със заледяване както и ActOfWar(НЕ ВИ ОБВИНЯВАМ ЗА КОЕТО),но да убихме я и напълно нормално (БЕЗ ЗАЛЕДЯВАНЕ).Незнам дали си я бил ти,но има доста бъгнати неща в самият бос и ако си чел някоИ от постовете на членовете от Bloodshed ще разбереш,че е така и ако малко помислиш,ще разбереш,че заледяването е един от малкото проблеми в самия encounter.
Не искам да говоря за Blood Queena понеже ще трябва да изпиша още няколко излишни според мен ред-а.Не си мисли,че прикривам някого защото не е така.

Мога да изпиша още куп Истини ако може така да се изразя, но не смятам,че трябва да ви занимавам в момента с това.
На хората от гилда Dread Knights(казвам го така защото не съм член на гилда им в момента) искам да кажа да спрът с глупостите и просто да изчакат решението на администраторите,вместо да продължават да усложняват нещата. :clover:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен miemi

  • Knight
  • *
  • Публикации: 37
  • EVO Karma: 28
  • Side: For The Horde
  • Герой: Starline
Re: Разочарован съм...
« Отговор #39 -: Ноември 18, 2011, 03:10:00 pm »
На хората от гилда Dread Knights(казвам го така защото не съм член на гилда им в момента) искам да кажа да спрът с глупостите и просто да изчакат решението на администраторите,вместо да продължават да усложняват нещата. :clover:

Всякакви изказвания и коментари по темата вече са абсолютно излишни..
+1
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 03:19:06 pm от miemi »

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Разочарован съм...
« Отговор #40 -: Ноември 18, 2011, 03:16:05 pm »
Само недей да беснееш и да говориш поредните простотий.Вие единственно знаете как да обвинявате.За разлика от повечето тук,аз си признавам,че съм участвал в това и очаквам решението на администраторите каквото и да е то.Не обичам да говоря в проценти,но едно 90% от хората в този сървър са се натъквали на бъг,а може би са го и използвали.Не искам да обвинявам никого, но сте се превърнали в адските хейтъри.Сигурно половината от Вас складират данни,скрийнове и тем подобни глупости, за да може в точния момент когато Вие се издъните и започнат да ви нападат веднага да се отървете(Не случайно хората са казали,че най-добрата защита е атаката).
Говориш ми за Sindragosa,да убихме я със заледяване както и ActOfWar(НЕ ВИ ОБВИНЯВАМ ЗА КОЕТО),но да убихме я и напълно нормално (БЕЗ ЗАЛЕДЯВАНЕ).Незнам дали си я бил ти,но има доста бъгнати неща в самият бос и ако си чел някоИ от постовете на членовете от Bloodshed ще разбереш,че е така и ако малко помислиш,ще разбереш,че заледяването е един от малкото проблеми в самия encounter.
Не искам да говоря за Blood Queena понеже ще трябва да изпиша още няколко излишни според мен ред-а.Не си мисли,че прикривам някого защото не е така.

Мога да изпиша още куп Истини ако може така да се изразя, но не смятам,че трябва да ви занимавам в момента с това.
На хората от гилда Dread Knights(казвам го така защото не съм член на гилда им в момента) искам да кажа да спрът с глупостите и просто да изчакат решението на администраторите,вместо да продължават да усложняват нещата. :clover:
+1
Не обичам да говоря в проценти,но едно 90% от хората в този сървър са се натъквали на бъг,а може би са го и използвали. : ще ти дам пример - оззетата на професора. Всички знаят че бъгват при стън и всички ги бъгват.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен Bladefury

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -3
  • wow user
  • Герой: BLADEFURY
Re: Разочарован съм...
« Отговор #41 -: Ноември 18, 2011, 03:19:04 pm »
+ за блоод принца ние сме си виновни за постъпката си.... а  за quen-a i sindra дума да не става че е ползван буг за лк сме си виновни моля излишни коментари да няма   
от страна на хората които играят в сервера не е тук мястото да се правите на интересни и мн компетентни  и аз си признавам 4е сам сгрешил тва е от мен ''Lithline''

Неактивен FoX

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -11
  • Възбуден оптимист
Re: Разочарован съм...
« Отговор #42 -: Ноември 18, 2011, 04:00:10 pm »
Говориш ми за Sindragosa,да убихме я със заледяване както и ActOfWar(НЕ ВИ ОБВИНЯВАМ ЗА КОЕТО),но да убихме я и напълно нормално (БЕЗ ЗАЛЕДЯВАНЕ)
Синдрагосана 25 не сме я били със заледяване... , а още по зле убихме я с пуг  група като AoW преобладаваше.Щяхме да Wipe на 0.2%,но я взехме....
Спрете да Hate-вате и да ми злорадствате.Ако нямате доказателства като клип и снимка въобще не ми захващайте темата да ми спорите.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Разочарован съм...
« Отговор #43 -: Ноември 18, 2011, 04:26:45 pm »
Само едно ми е интересно - преди два дена се пусна тема да се иска ачийвмънт, че сте свалили LK на 25-цата. Темата беше пусната, след като знаехте, че сте ползвали бъг да го убиете. Хората ви обвиниха и почнаха да се сипят лъжи, заплаха и убиди. След това беше пусната още една тема, в която се извадиха от девет кладенеца вода, че целия останал сървър бъгва, само вие не сте бъгвали. Тази тема също беше пусната със знанието, че сте ползвали бъг. Сега се пуска трета тема, в която отново се защитавате, че не сте бъгвали, след като знаете че сте. Появява се MeKeTa и пуска писмо, която е пратено от ваш член на гилдията, в което се признава, че целенасочено сте ползвали бъг... и изведнъж всички тези, които не бяха виновни започнаха  да си признават и дълбоко да съжаляват, и да се разкайват за постъпката си.

Мога само да кажа - ДОЛНИ ЛИЦЕМЕРИ и с най-голямо удоволствие бих ви теглил едни майни, но не искам да падам на вашето ниво.

Надявам се само заради лицемерието си да отнесете най-голямото наказание.
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 04:28:31 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Bladefury

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -3
  • wow user
  • Герой: BLADEFURY
Re: Разочарован съм...
« Отговор #44 -: Ноември 18, 2011, 04:41:17 pm »
много хора не са като вас  да киснат в форума ида се правят на компетентни и едва ли не ти си безгрешен точно ти редовно се качваш на танковете в сот-а
което е много шибано за теб сигурно е кеф да биеш,по 15к + на геарнати играчи но това е буг също  така че неща твоето лицемерно изказване господин БезГРЕшЕН нека алеин да си каже какво ще става ти си едно нищо и нямаш думата писна ми от вашите изказвания !