Автор Тема: Таинички  (Прочетена 6286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Таинички
« -: Декември 18, 2009, 10:20:12 pm »
Няма какво да криия или прекривам някой всеки си носи отговорност за делата си включително и аз, защото и аз бъгвах (Acelera) нямам да крия никой ето ви скриинове който правех докато бъгваха потребителчетата някой от който ме псуваха, и ме предупреждаваха, че снимат еми Аз снимах ;) ето гледаите се всички "невинни" който се правят на света вода не напита

Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers
Abusers

мисля, че това е дсотатачно на печелившите честито а на останалите съжелявам.. !

Може да ме псувате на воля както тук така и в играта ACELERA

  :clover:


п.с Marry Christmas


ако несе разчитат имена и т.н ето ви линк с .*rar където са оригиналните снимки качени на 1 rar

Abusers All Picture's
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 10:28:47 pm от a3best »

Неактивен NoSoul

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: 2
  • Mob++
Re:Таинички
« Отговор #1 -: Декември 18, 2009, 10:33:20 pm »
има една комбинация Ctrl+V, много е добра :doh:
Иначе тия снимки са напълно недостатъчни като доказателства кой какво е купувал... и аз вчера се спрях пред АХ да видя що има толкова народ и тва трябва да значи нещо?
Finalshine, Lessqq ingame
retired

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Таинички
« Отговор #2 -: Декември 18, 2009, 10:38:27 pm »
Много лесно ще си проличи кой е бъгвал и кой не е админтие неса паднали от марс могат да видят (предполагам) кой колко голд е имал преди това и след това ти не бери грижа за това ! а относно някой хора като Jasey (Funne) няколко дена преди това ме псуваше на майка като ме видя в AoW а след като разбра, че го снимам ми пишеше "извинявай, че те псувах не бях прав" като се криеше в insivible режим мислише, че няма да го снимам явно но успях да го цъкна на 2пъти, Frozen не знам дали е бъгвал но на единия скриин и той е там хора който претендират, че нямат нищо общо и т.н но да не забравяме, че преди това е имало Hinjal или каквото е там и повечето стари потребители са си правили по маса голд от там !!!

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Таинички
« Отговор #3 -: Декември 18, 2009, 10:54:23 pm »
И на кой скрийн си цъкнал на мене след като седях там около 30 секунди а до колкото помня нямаше толкова хора до мене ?

Click Here

Неактивен Sabrac

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: -4
  • me pro? kk
Re:Таинички
« Отговор #4 -: Декември 18, 2009, 11:03:52 pm »
 :doh: колко нагло точно ти да сложиш скреенове за да си "спасиш кожата" сумати и хора бяха казали че точно ти си им казал за тоя бъг например лепабрена на които си сложил скреенове но както и да е ти си знаиш   :doh:
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 11:08:29 pm от Sabrac »

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Таинички
« Отговор #5 -: Декември 18, 2009, 11:13:47 pm »
:doh: колко нагло точно ти да сложиш скреенове за да си "спасиш кожата" сумати и хора бяха казали че точно ти си им казал за тоя бъг например лепабрена на които си сложил скреенове но както и да е ти си знаиш   :doh:

аз съм им казал за бъга ? БОЖЕ НЕМЕ КАЕРАИТЕ ДА СЛАГАМ ОЩЕ СКРИИНОВЕ МОЛЯ ВИ СЕ !!! НЕ си спасявам кожата !! Просто нямам намерение да ва крия естествено, че ще кажат ,че аз съм им казал нали им казах, че ги снимам кво друго да кажа а тоя Lepabrena казах, че ще го репортна и каза "АМИ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА" АМИ да я Ебе кат може.. сигурно сефте няма но това е друг въпрос нагледал съм се на виртуални ебачи биячи и прочие  нека да е нагло повече не правя компромиси към никой писна ми да си мълча можех да кажа, че несъм бугвал но както виждаш съм се репортнал и аз ! Така че спести си тъпия коментар и си играи играта ако си някой от мнозенството си е твои проблема

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Таинички
« Отговор #6 -: Декември 18, 2009, 11:44:04 pm »
как излизат наяве кирливите ризи ,на протата в ЕВО.
започвам да си мисля че май съм единствения които не се е възползвал от бъгове.
момчета толкова ли е трудно да играете честно, за кеф,за  да забравите сивото ежедневие като се забавлявате докато играете wow.
да ама не българския интелект винаги наделява.
пп.замислете се като се правите на велики в играта,спомнете си как постигате успехите си.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Таинички
« Отговор #7 -: Декември 19, 2009, 12:17:33 am »
Далеч не си единственият които е ползвал бъга , аз бях пас цял месец от сървъра както и още много други хора. Добре е някои да репортне тия мишоци.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Таинички
« Отговор #8 -: Декември 19, 2009, 12:46:34 am »
Благодаря на всички който до сега ме плюхте има един израз "Мразете ме тоава ме кара да жиевя" колкот искате си пишете през онас работа ми е нека веднъж излязат малко таинички на яве доста от "Протата" на който се кефих ми паднаха в очите много... съжелявам, че някога съм им се радвал.. весели празници на всички здраве и щасие  :clover:

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Таинички
« Отговор #9 -: Декември 19, 2009, 09:45:05 am »
Acelera, имаш един + от мен за първия ти пост!  :clover: Така най-достоверно се вижда кой какво прави. По-добре е така от колкото да се банва наред и да се намалява голда! Относно Frozen, не знам дали е бъгвал, не ми се вярва, може би е бил там само, за да види за какво става въпрос. Сега някой от тези на снимките ще каже "Ами да и аз бях там само, за да видя какво има." Да ама не! На повечето снимки играчите се повтарят! Не ми е приятно да виждам хора, които са от нашия гилд, но ще бъде обсъден престоя им в гилда. От там нататък е решение на Мекета какво ще прави с тези хора от снимките.  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Таинички
« Отговор #10 -: Декември 19, 2009, 10:05:26 am »
http://forum.evo.bg/index.php/topic,14848.msg236848.html#msg236848

"#MeKeTa
Re:Съобщения
« Отговор #9 -: Вчера в 08:57:51 pm »
Хората използвали бъг-а от вчера и които присъстват в гилдиите:
New Fate
Minions Of Destruction
The Dark Knights
Night Legion
Dread Knights
ActOfWar
The Golden Horde
Wipe Faster

....
имат срок до събота сами да си признаят. В противен случей ще допринесат както за изгонването си от сървъра, така и за изтриването на гореспоменатите гилдии. Приемам и лични съобщения ако искате да запазите анонимност. Въпроси и молби от други членове на гилдиите ще смятам за опит за прикриване и ще понесат изгонване от сървъра без обяснение."


 :excl: Превантивно обръщам внимание на това съобщение(ако има още някой който не го е чел), моля който има възможност да информира лидерите на съответните гилдии, за да се реагира адекватно съобразно ситуацията.

Неактивен rednix

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Таинички
« Отговор #11 -: Декември 19, 2009, 10:17:16 am »
Izvinqvam se za ezika nemoga da si go opravq da e na kirilicata. Aceler nqma lo6o 4e si izdal. Vseki se opitva se spasi verno e :d samo 4e blagodarim 4e si pokazal i ti kolko gold imash :D :] Pak se izvinqvam za ezika !
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 11:06:04 am от rednix »

Неактивен Мanaburn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Таинички
« Отговор #12 -: Декември 19, 2009, 10:24:24 am »
Крадеца вика дръжте крадеца .. Acelera поне да не беше качил снимката с 30к + голд.  :doh:
Едит: А да забравих да кажа,че е хубаво да се саморепортваш..честен човек си за което браво /facepalm
Едит2:От тоя вендор дори и снежни топки не съм си купувал.. да не кажете,че съм някой абусер който има зъб на аcelera..
http://195.149.248.189:8080/2009-12-18/359307ec889b18f8c43931e6f3f84eb2_920x0.jpg :doh:
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 10:27:47 am от Мanaburn »

Неактивен Moort

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: 1
  • Levskarche
Re:Таинички
« Отговор #13 -: Декември 19, 2009, 10:55:37 am »
Жалка картика сте  :no:

Неактивен WeatBug

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 311
  • EVO Karma: -5
Re:Таинички
« Отговор #14 -: Декември 19, 2009, 12:40:59 pm »
Мхмм .. значи затова в оргриммар имаше толкова човека там ... Отидох да видя кво има ,ама то неможах да видя дори кво стаа ... И се махнах  :clover: ама имаше бая народ  :lol: