Автор Тема: Again...  (Прочетена 3059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Again...
« Отговор #15 -: Октомври 01, 2009, 01:46:03 pm »
Интернета ми също е на ево... лол

Шах и Мат  :-) по темата не е от интернета в повечето случеи лага е толкова ужасен, че трябва да изляза от играта и след 10 мин да вляза..  :clover:

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Again...
« Отговор #16 -: Октомври 01, 2009, 02:47:45 pm »
Лагва не повече от нормално. Това че имаш проблеми с интернет-а си не мога да помогна.
alein, позволявам си да потвърдя че "лага е ужасен", не защото "изисквам" да няма лаг или "че ти се карам" и прочие не ме разбирай погрешно, а защото по думите ти съдя че явно се получава разлика между твоето мерене и нашата игра и смятам за редно да репортна.

*10мегабита кабел+яка машина и само леко да ми лагне веднага в чата се почват "+" от другите играчи което значи че не само на мен ми лагва? В играта закъснението ми показва 20мс примерно, но след мое действие се чака поне 500 и нагоре на моменти по секунда/две и през час/два по минути ... не съм засичал с точност, но ако имаш нужда и дадеш съвет за софтуерен метод за събиране на данни в тази посока от клиентски машини, с удоволствие ще помагаме  :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Again...
« Отговор #17 -: Октомври 01, 2009, 04:03:26 pm »
Не лагва повече от обичайното... :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Again...
« Отговор #18 -: Октомври 02, 2009, 10:05:33 am »
Интернета ми също е на ево... лол. А, това дали е мой проблем - не е. На сички им лагва и ДЦ... казвали са ми. Също така това че не лагва повече от нормално - не е вярно, сега вече е прекалено... :excl:

07001 2499
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Murder

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 2
  • I spit on you!
Re:Again...
« Отговор #19 -: Октомври 02, 2009, 10:38:40 am »
Казвам каквото мисля и мисля каквото казвам!