Автор Тема: Преди влизане в играта машинката ми се рестартира :О  (Прочетена 2221 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Abroit

  • Гост
Така, нещо отскоро се бъгва WOW-а ми. Точно като влизам да играя зарежда поледния бар преди да си видя Abroit4o стига до края и след това компютъра ми се рестартира :(. Показва ми на един син екран нещо и се рестартира. Мисля че не е зареди загрелия процесор, а заради WOW-а :). Някой да може да помогне?


С Repair.exe се оправя, но след ден-два пак така.

Edit: Грешка вече и repair не помага :(. Сега се сещам че излизаше преди няква грешка с Windows Display. Като натиска ОК компа забива и като включа уоуа става тази грешка със синия екран и т.н.
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 10:21:06 am от Abroit »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Имаш хардуерен проблем. Най-вероятно хард-диск или памет.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Alein е прав. Брат ми имаше същия проблем и си смени рама :).
We integrate Bug2Bug solutions

Abroit

  • Гост
Alein е прав. Брат ми имаше същия проблем и си смени рама :).
Кода да му сменям направо да му добавям :). След малко отивам да една платка рам ;). Дано до довечера да съм онлайн :).

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Няма да е зле и предварително да си преинсталираш компа и да видиш и дали не е от видео картата ти тази грешка. Не е гаранция че е само от рам паметта.  :clover:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Кода да му сменям направо да му добавям :). След малко отивам да една платка рам ;). Дано до довечера да съм онлайн :).

не е гарантирано че добавянето ще реши проблема ако в момента си с два слота РАМ махни единия и виж дали пак ще ти дава някакви грешки ако дава ги размени и пробвай пак ако не ти създава повече проблеми значи РАМ-та ти се е прецакала
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Abroit

  • Гост
Нищо аз пак си купих 1гб рам :). Та, грешката пак я има :(. Забеляах че става само в Shatt при scryer inkeepera и преди ми е ставало само там никъде другаде. Помолих един приятел да ми премести героя и я - стана :). Та, вече е ок. Мислих си за преинстал, ама миналия ден като го почвах установих, че и лазерното око което чете дисковете е бъгнато :(. Почиствах го какво ли не правих и то не бачка :). Трябва и такова да си купя :) ама проблема е че не ща да се пробвам със смяната на лазера, а и не ми се остава лаптопа в сервиз, ако имате идеи и за него ще съм ви благодарен. Та, засега опитах почистване със суха клечка за учи, със намокрена с дистилирана вода, със спирт, но резултат един и същ = никакъв.

Та, на някой друг му се получи подобен проблем да знае какво да прави - премести си героя :).
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 06:26:53 pm от Abroit »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Аз водих моя по точно 7 "компютърни лекаря" и 7-мината (различни,без да знаят диагнозата на другите ) го гледаха и казаха , че на самата грешка си пише ... Просто издебни когато ти излезе и прочети . Мен ми се получаваше от Motherboard-a.  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Преди влизане в играта машинката 
« Отговор #8 -: Юли 01, 2008, 08:46:54 pm »
Така, нещо отскоро се бъгва WOW-а ми. Точно като влизам да играя зарежда поледния бар преди да си видя Abroit4o стига до края и след това компютъра ми се рестартира :(. Показва ми на един син екран нещо и се рестартира. Мисля че не е зареди загрелия процесор, а заради WOW-а :). Някой да може да помогне?


С Repair.exe се оправя, но след ден-два пак така.

Edit: Грешка вече и repair не помага :(. Сега се сещам че излизаше преди няква грешка с Windows Display. Като натиска ОК компа забива и като включа уоуа става тази грешка със синия екран и т.н.
Имах същия проблем като ми се прецака видео картата ...
« Последна редакция: Юли 01, 2008, 08:48:35 pm от shaunn »

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
И при мене е така, но става мн по рядко в WoW-a, по-голям е проблема когато пускам SwitchType-a за да пиша в форума понеже ми е бъгнат FlexTypa  :fun:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.