Автор Тема: Hunter на WOTLK  (Прочетена 16814 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #30 -: Септември 05, 2009, 12:51:40 am »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен henjin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #31 -: Септември 05, 2009, 08:02:16 am »
Благодаря отново :) Да попитам и още нещо ... Ще ме извините :) ... Как от Kalimdor да отида в Eastern Kingdoms ?  :blush:

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #32 -: Септември 05, 2009, 10:07:33 am »
Благодаря отново :) Да попитам и още нещо ... Ще ме извините :) ... Как от Kalimdor да отида в Eastern Kingdoms ?  :blush:
С кораб. http://mapwow.com/


Angerfist , ти си Dae нали? Личи че имаш опит с ловеца, но ми се струва че той е по-скоро теоретичен или не в реалма на ЕВО? Снощи направих малко експерименти и подчертавам че за "моя герой - с неговия гиър" се получиха следните резултати:
- на SV - верно че статуса на агилити и атакпауар се повишиха леко, но падна дамиджа на ренджет, крита също. За 30 минути тест на чучелото не ударих с повече от 3К ... иначе имах много по-високи очаквания  :confused:
- смених пак на ММ, но го промених леко с оглед на вероятно неработещия талант(от BM http://www.wowhead.com/?spell=19556 - толкова месеци съм с 5 точки на него и нито веднъж не съм видял да ми излизат стреличките които са показани на картинката)
http://www.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=3&tal=052000000000000000000000000053351310302132331350310515000002000000000000000000000 Пак разбира се отидох на чучелото за десетина минути и веднага втория удар ми беше 6к крит(Chimera Shot), а Aimed Shot и Arcane Shot идариха с 4К ... Auto Shoot с 3к. В реални битки тези резултати ще се повишът леко, а на рейд стават почти двойни.

Извод: в нета много е писано че SV давал най-висок дамидж, но аз не го видях това нещо и затова ще си карам за сега на ММ с билда по-горе. Вижда се че не ползвам http://www.wowhead.com/?spell=53224 - а навсякъде пишат че е основен удар на ловеца - да ама не! Според мен загубите са по-големи от ползите т.е. много е бавен удара и с нисък дамидж, а бонуса към него рядко се включва и това води до ниско DPS като цяло. Може и да бъркам, но това показва практиката при мен за сега.  :clover:
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 10:10:33 am от jamesbg »

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #33 -: Септември 05, 2009, 11:11:30 am »
Не играя в Ево с ловец, но в Емерис си цъкам хънтърче. Аз направих опит. При перфектен билд на MM и при вече не толкова перфектен билд на survival засякох 3 минути бой по чучелото. Резултатите са: MM maxdps- 3400... Survival max dps- 3900-4100*.
MM не е хубав за райдове по простата причина, че бие само и единствено физикъл щети и тук таке малко arcane. Босовете имат armor та дрънкат като камбанки на стадо крави... А и и щом не използваш Steady Shot значи изобщо ама изобщо не си умееш ловеца... Това ти е основна магия от ротациите за щети ... И на трите дървета ако ти не я пускаш FAIL-ваш...  :clover:
П.П. *=използвах на два пъти Aspect of Viper...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #34 -: Септември 05, 2009, 03:03:05 pm »
Благодаря за инфото което даваш, но е за предпочитане да се отнася за ловците в ЕВО реалма. В крайна сметка тука играем и няма полза от билдове и магии които не правят това което трябва да правят?
Много добре те разбирам, и на мен ми се иска на SV, но просто много по-слабо се представят ударите  :confused: ... незнам, пак ще направя проби ... надявам се да се включи и някой друг ловец с мнение?

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #35 -: Септември 05, 2009, 05:01:11 pm »
Аз пък ще ви кажа извода от всичко написано до момента  : Това не е Близард.
Винаги съм играел на ММ ( с изклиучение ако ме ядоса някои ферал друид ) и в Ево тези таланти са по-подходящи ( моята гледна точка ). От другата страна Дае едно е да сравняваш ловеца тук и там, ако си 80 лвл любимеца ти би трябвало да има около 18-22к кръв нали така ? Тук ако не си забелязал е с макс 11к с таланти  ( негови и на самия ловец ), другото е че щетите който любимеца ти нанася там са около 1к. Тук с крита са макс 500, отделно самия ловец е с почти 30% намален демидж. Моля те направи си 1 ловец 80 лвл в Ево и тогава сравняваи кой таланти са по-добри и кой не. Очаквам скоро да пробваш или ако неможеш помоли Алейн да ти вдигне 1 в тестовия сървър и да ни кажеш какви са твоите разлики между Близард и Ево.
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 05:22:02 pm от Ballista »

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #36 -: Септември 05, 2009, 10:29:25 pm »
Моята котка има 12к живот ... 1200 щети максимум на котката ми но с 300к бъфа...  Ако алеин ми направи тази услуга да ми вдигне в тестовия 1 ловец 80 ниво с радост ще ги сравня... :) :) :) 
alein ще ти драсна 1 ЛС с линка към армори на героя ми . Ако може да ми аднеш същите предмети камънаци и енчанти да направя 100% сравнение :) ;) :)
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 10:32:22 pm от Angerfist »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!