Автор Тема: Дискусия: Босовете в играта.  (Прочетена 18501 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #15 -: Април 22, 2008, 04:09:54 pm »
я пробваите пак понеже вече няма да има мрежа ся отново ше почнете да мрънкате че босовете са много силни

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #16 -: Април 22, 2008, 04:20:00 pm »
а така блинк кажи им го с мрежата и баба знае спира им каста и остава само физикал ама тя доколкото знам не е разрешена
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Bam

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -7
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #17 -: Април 22, 2008, 05:56:47 pm »
Имам една идея що не направите сички босове безмъртни
имун на всичко поне да се знае че няма да се биат .

PS.при толкава бъгави куестове (някои вожни за развитието на някои класове) що сички сте се хванали с тез босове .

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #18 -: Април 22, 2008, 06:50:22 pm »
Имам една идея що не направите сички босове безмъртни
имун на всичко поне да се знае че няма да се биат .

PS.при толкава бъгави куестове (някои вожни за развитието на някои класове) що сички сте се хванали с тез босове .
А кажи го..... Как да не използваме мрежа като босовете са имун към silence, slowing и stunning скилове. Бива бива близард ама се оливате щото там те не са имун и има как да се бият. +тва искаш ли пак да ти бутнем kaz'rogal ?! него на 20% му пуснахме мрежа само щото се сетихме..... Издържахме го, има си начин. +тва с мрежа не се решава сичко, мрежата спира спеллове но не и скилове. Така че.... Илидан не успяхме да го убием, jackhammer може да потвърди. Аре аз съм до тук.

П.С. С махането на мрежата се постигнаха добри резултати.... Поне от към ПвП гледна дочка...
И да кажа... не е само 1 мрежата, но само тази е безкрайна. Другите са темпорари и са като итеми...
« Последна редакция: Април 22, 2008, 06:52:35 pm от ShadowEyeS »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #19 -: Април 22, 2008, 08:40:04 pm »
А кажи го..... Как да не използваме мрежа като босовете са имун към silence, slowing и stunning скилове. Бива бива близард ама се оливате щото там те не са имун и има как да се бият. +тва искаш ли пак да ти бутнем kaz'rogal ?! него на 20% му пуснахме мрежа само щото се сетихме..... Издържахме го, има си начин. +тва с мрежа не се решава сичко, мрежата спира спеллове но не и скилове. Така че.... Илидан не успяхме да го убием, jackhammer може да потвърди. Аре аз съм до тук.

П.С. С махането на мрежата се постигнаха добри резултати.... Поне от към ПвП гледна дочка...
И да кажа... не е само 1 мрежата, но само тази е безкрайна. Другите са темпорари и са като итеми...

е виж каз може да се вземе ако го бият само герои които ползват рейдж или енерги
мисля че тая магия дето пие маната се пуска само когато го атаква герой който ползва мана не сам сигурен на 100 %
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #20 -: Април 23, 2008, 01:55:47 pm »
Не е така. А и пак, ако работи на фул магията експлодира..... До момента ще ви кажа как умерено лесно може да бутнете Каз'рогал 10/11 човека ...
1/2 Танка (друид с фул гиър за предпочитане, но и уориар на фул протекшън става)
3/4 Прийста на Холи (могат да бъдат заместени от паладини на холи)
4/5 ДПСта (от които поне 2ма да са роуг и 1 уориър)
С такава група може да бутнете.... Винаги е добре да има по 1 мейдж и по 1 Лок (може и по повече) но само ако боссовете не са имун.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #21 -: Април 23, 2008, 02:19:53 pm »
абе к'во мрънкате , че босовете са имун на спел локове(сайлънс , стън мън глупости подобни ) я се организирайте и правете свестни райдове ... от по 10/11 човека райдовете са невъзможни тва е целта ... ако искате боксови круши ходете по фън сървърите ... там курши бол... хем искате босовете да не са круши хем да не ви дават имун на спел локовете ... това все пак е близзлайк сървър не сървър от типа "ПвП-то ни много съкс щото не ни бацат 150% от талантите , ама и ПвЕ-то ни съкс щото босовете са круши ...)
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #22 -: Април 23, 2008, 02:57:40 pm »
Човече не се бъркай където не ти работата..... Стой си в близзард..... Ама като те гледам мн близард не си играл. Мога да ти кажа че близлайк близлайк ама се олива работата.... На близард даваше ли ти имун... ти и толкова си играл.... Един герой 70 не може да напрай.... Аре... виж п.с..... по точно транскрипцията му!

P.S. The tea gonna chew come!
« Последна редакция: Април 23, 2008, 03:09:05 pm от ShadowEyeS »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #23 -: Април 23, 2008, 04:15:56 pm »

P.S. The tea gonna chew come!

Човече ае само да не ми казваш раотите дет аз съм ги измислил става ли ?!?
А и в близзард всеки уважаващ себе си босс е имун към спел локове ... искаш ли да правя клип когато бием аркимонд с гилда ?!? като се опитам да му дам скатер шот/сайлънс шот и трап че ми дава имун ... искаш ли ?!? и това не е само за Аркимонд ... и за останалите босове е така ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #24 -: Април 23, 2008, 04:16:36 pm »
Човече не се бъркай където не ти работата..... Стой си в близзард..... Ама като те гледам мн близард не си играл. Мога да ти кажа че близлайк близлайк ама се олива работата.... На близард даваше ли ти имун... ти и толкова си играл.... Един герой 70 не може да напрай.... Аре... виж п.с..... по точно транскрипцията му!

P.S. The tea gonna chew come!
Човече не спори за неща които не са ти ясни. Става банално целия екип да ти го повтаряме това. Замисли се :)  :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #25 -: Април 23, 2008, 04:20:36 pm »
Хехе   :up: :up: :up: браво МеКеТа ...  :up: :up: добра работа стана  :freak: :freak:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #26 -: Април 24, 2008, 01:15:32 am »
След като искате босовете да са "blizzlike", защо дават 2 пъти по-малко репутация ? Например в Mount Hyjal всички босове дават по 200, a трябва дават по 400. На всичкото отгоре Archimonde трябва да дава 1500, а дава 200. Това е 7 пъти по-малко.

Да не говорим, че като се убият всички босове трябва да даде 8000 бонус репутация, а снощи избихме всичко и не даде нито 1. :doh:

И имам една молба към хората, които се занимават с този сървър. Вземете направете една важна тема, в която да побликувате списък с всички бъгави и безсмъртни босове в играта, защото е изключително неприятно да губя часове от времето си, само за да разбера, че даден бос е бъгав и не може да бъде убит.
« Последна редакция: Април 24, 2008, 01:33:44 am от X-ecutioner »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #27 -: Април 24, 2008, 02:40:09 am »
След като искате босовете да са "blizzlike", защо дават 2 пъти по-малко репутация ? Например в Mount Hyjal всички босове дават по 200, a трябва дават по 400. На всичкото отгоре Archimonde трябва да дава 1500, а дава 200. Това е 7 пъти по-малко.

Да не говорим, че като се убият всички босове трябва да даде 8000 бонус репутация, а снощи избихме всичко и не даде нито 1. :doh:

И имам една молба към хората, които се занимават с този сървър. Вземете направете една важна тема, в която да побликувате списък с всички бъгави и безсмъртни босове в играта, защото е изключително неприятно да губя часове от времето си, само за да разбера, че даден бос е бъгав и не може да бъде убит.
Бъгави босове няма само в Близард. Хората от psdb ежедневно отстраняват дреболии като тази с репутацията която спомена. Не работят само върху един единствен пач, а се стремят възможно най-бързо да пускат новите пачове от близард, за да може да се движат що-годе успоредно с тях. Просто се иска време. Единствения им проблем е, че кодването на ядрото е от кеш-а на собствените им герои от близард сървърите и не всички герои са изпълнили всеки куест, били са всеки бос или са имали всеки итем. Просто правят съвкупност от всички кешове които могат да съберат и с времето оправят грешките и проблемите които са изкарали от този кеш. От голяма ползва им са и сайтовете с db информация от world of warcraft. Но както казах, за нещо добро се иска време.  :clover:

п.п.: До момента дори, за някои босове които смятате, че каста им е прекалено голям, реалния каст е двойно по-голям. Но това е друга тема :)
« Последна редакция: Април 24, 2008, 02:44:45 am от MeKeTa »

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #28 -: Април 24, 2008, 02:59:29 am »
Разбрах те. Но няма ли начин, по който да може да се едитва репутацията, която един бос дава или силата на спеловете му, HP-то му, маната му и т.н. ?

ПП: Аз въобще не съм искал вие да оправяте бъгавите босове. Просто мисълта ми беше да се направи списък с най-фрапантните случаи, за да знаят играчите за тях и да не си губят времето. А когато от psdb оправят бъгавия бос, да бъде махан от списъка. ;-)
« Последна редакция: Април 24, 2008, 03:03:33 am от X-ecutioner »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #29 -: Април 24, 2008, 12:07:58 pm »
Ами не мисля да го правя. На теб ще ти е трудно да биеш босовете поради причината, че има прекалено много 'про' играчи в сървъра които си мислят, че като станат 70 левел и са безсмъртни и всеки който ги убива, го оприличават като бъгнат бос. Арчимонде примерно:
Цитат
Fear:
Every 30 seconds Archimonde will fear the entire raid for 5 seconds. It has a 1 second cast time which means the main tank must be quick to stance dance.

Air Burst:
A random person and anyone within 13 yards from the target is hit for 3000 damage and tossed high into the air. [Tears of the Goddess] must be used in order to prevent death.

Grip of the Legion:
Deals 375,000 Shadow damage inflicted over 5 minutes (2500 damage every 2 seconds) to a random player.

Finger of Death:
Deals 20,000 shadow damage on a single target. If no players are in melee range, Archimonde will begin casting this.

Hand of Death:
Deals 99,999 shadow damage to everyone in the raid and all NPCs in the area. Occurs when he gets too close the the Well of Eternity. Also happens if Archimonde is above 10% total health after 10 minutes.

Soul Charge:
Once a player dies the entire raid takes a random effect. Inflicts either Soul Charge (50% more damage for 8 seconds), Soul Charge (4500 Nature damage inflicted over 8 seconds), or Soul Charge (silenced) depending on the player class that died.

Doomfire:
Trail of fire on the ground that does 2,250 fire damage per second on first tick and does less with every following tick. Fire resistance does not affect this effect.
Което за повечето от 'про'-тата е непосилно да издържат. Не съм го проверявал все още дали му работят всички тези спелове.  :clover: