WOTLK > Забавление

Философска тема за размисъл

(1/75) > >>

Abken:
Тук ще разсъждаваме и обсъждаме темите, които до скоро обсъждахме в една друга позната тема:  "Какво ме накара да се усмихна днес?" .
За да не става повече спам там нека да си довършим разговора тук и, когато имаме да обсъждаме нещо, нека го правим тук. ;)

P.S: Иво ти си...  :freak:

Abken:
1-ви пост; START !!!


--- Цитат на: IvoArsov в Февруари 19, 2012, 10:49:02 am ---Мол за кино и разходки през зимата , да . То кат влезеш с жена в мол , много ясно че ше заминат доста повече от 2-3 часа . Въпроса е , ти да не се моташ из магазините като муха без глава , за тебе , а за жената може ( и трябва ) да се жертваш , няма как , няма как  :no:
http://www.youtube.com/watch?v=YiAYLf-rW9c в тая песничка , се пеят доста истини  :freak: Ше я разбереш , нищо че е на западно български  :freak: гОлеми са

В Благоевград ми беше супер удобен мола , щото беше точно до корпуса , и в обедната почивка , отиваш ( той в пъти по малък от софииските ) , всичко е на едно място и за 20 мин се обличаш перфЕ  :cool:

--- Край на цитат ---

Аз казвам, че и двата пола имат право да си пазаруват и това не ги прави нещо по-малко/по-голямо от другите... Една жена, дори и по-зле финансово, винаги ще бъде със скъпи и хубави дрехи, защото ще има мъж до нея, а на мъжете облеклото зависи от това дали са добре финансово, един обикновен човек с 1000 лева заплата (това е малко, но, за да преживяваш е достатъчно и то предостатъчно) може да си позволява в месеца да си взима дрехи, подобаващи за него, но това няма да го направи по-зле от другите, тоест искам да кажа, че и да се облича и да не се облича няма разлика, но винаги е по-добре да си държи на вида

P.S: Айде бе, ромите си разпространяват крадени и фалшиви дрехи и са облякани като спортни модели (с тези Addидас-и), а вие отказвате на облеклото...

P.S 2: Нямам против тях, просто казвам, че няма нищо срамно всеки човек, било мъж, било жена да се облича подобаващо, модерно и да се приема самия себе си...
P.S 3: Съжалявам ако имам грешки, в момента пиша от телефона...

IvoArsov:
Мъж може да се облече подобаващо за 20 мин , без да се мотае из мола , 100 % , са нема да качвам тука снимки , та да видиш че и за 15 мин мога да си избера хубави дрехи. Така е според мен , пък ти ако искаш не излизай с дни от мола и харчи баснословни суми за Armani. Жените са друга тема .

P.S. Темата е ЧУК  :freak: Ае на бас , че некое зомби ше пише до неколко часа , да ни нахули  :freak:

Abken:
Ходя 1 път месечно във Виена до скъпата уличка, може да е видиш в нета, всички световни марки на едно, ама не кат наще молове аз си зимам яке на Scotch & Soda за 800 лева и кожено на Camel за 1400 и си мисля, че правя нещо... Там като почнеш от Cartier, че през Аrmani, Gucci и не мога да ги изброявам, гледаш като в музей яке - 4000 евро, риза - 2500 евро, любител на часовници съм, гледам няма и да изброявам марки, имаше 180 различни, най-скъпия беше 180 000 евро...  :freak:
no comment... Там си е точно като музей, както казах... Но ходя просто да гледам нещо, което в БГ го няма, само в София имаше 2 подобни луксозни магазини, но не мога да ти кажа къде бяха, защото съм ходил 1 път в Армани-то на Витошка, мисля, че беше...

P.S: Какво имаш в предвид "зомби" ?


--- Цитат на: IvoArsov в Февруари 19, 2012, 11:17:37 am ---Темата е ЧУК  :freak: Ае на бас , че некое зомби ше пише до неколко часа , да ни нахули  :freak:

--- Край на цитат ---

PrincessOfHate:

--- Цитат на: Abken в Февруари 19, 2012, 10:59:33 am ---1-ви пост; START !!!

Една жена, дори и по-зле финансово, винаги ще бъде със скъпи и хубави дрехи, защото ще има мъж до нея

--- Край на цитат ---

Всичко до тук добре, ама това защо?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия