Автор Тема: Оригинални имена  (Прочетена 24294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Оригинални имена
« Отговор #15 -: Декември 04, 2009, 10:01:04 pm »
2vs2 team: <Only Lag can stop US !!!>
Guild: Addicted to Wipe®, Gear Factor®, BPEMETO®, Overpowered®, Raging Alcoholics®, Tauren skinning company®, Wrath of Thangra®, TaHrPa®. Това са все имена на добри гилдии. На първите 5и последната ще помоля да не се плагиатстват имената.  :clover:
Все едно им каза на маняците, които обичат да си правят нова гилдия през седмица "Ползвайте ги".Иначе имената са яки.Мен ме кефи Ancient Heroes.Доста арена отбори съм кръстил така."Judgement Day","Cows are made for burgers","Nuclear Power from Behind" доста глупости ми идват на акъла.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен defskull

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: 2
  • Kid Cudi will sing for day`n night!!!cuz he`s kool
Re:Оригинални имена
« Отговор #16 -: Декември 10, 2009, 06:27:05 pm »
Inglourious Basterds!!!!
White Niggaz :?
Weed Brownies
On the other Side!
Let me Eat yall
The Lie you are
DeadYetAlive
SmellyTrolls

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Оригинални имена
« Отговор #17 -: Декември 10, 2009, 11:03:22 pm »
We pee in Moonwells  :clover:

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:Оригинални имена
« Отговор #18 -: Декември 16, 2009, 11:56:46 am »
дам повечето не могат да измислят нещо оригинално за  това крадът яко и си мислят че са единствените които  са чували тия имена на гилдий(арена отбори) е да ама сме чували и бтв в очите на тия хора които са по информирани сте жалки тей че можете да спрете да плагиатствате
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Оригинални имена
« Отговор #19 -: Декември 17, 2009, 01:15:18 am »
дам повечето не могат да измислят нещо оригинално за  това крадът яко и си мислят че са единствените които  са чували тия имена на гилдий(арена отбори) е да ама сме чували и бтв в очите на тия хора които са по информирани сте жалки тей че можете да спрете да плагиатствате
Не видях каде пише само кажете собствено измислени имена :redface:?

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:Оригинални имена
« Отговор #20 -: Януари 30, 2010, 12:13:24 am »
Даа и ощя няма гилд като нашия - "Аl Kaida" ! Пълни терористи сме там :D

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:Оригинални имена
« Отговор #21 -: Януари 30, 2010, 03:18:08 pm »
арена отбори: ''TwoOfevozMostWanted'' , ''DoubleThreat'',  ''ThugsforLife''
guilds: ''Most Wanted"  ''Kingdom Of Heaven '' ''Emerald Dreamers'' ''Legends never die '' ''Soldiers of fortune'' ''Addicted to war'' ''Dedicated killing machines'' ''Ruff ryders ''
''Ghetto Gospel'' ''Realist Killaz'' ''Alliance Saints'' пове4ето са доста глупави но това ми хрумна сега  :cap:
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен FOh0k

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 62
  • EVO Karma: -1
  • h0rd3 k1ll3r
Re:Оригинални имена
« Отговор #22 -: Януари 30, 2010, 06:52:27 pm »
<Battery>,<The Sicnkess> :>

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Оригинални имена
« Отговор #23 -: Януари 30, 2010, 11:34:14 pm »
Micowjackson Restosexual Bennyheal Healbilly Keanuleaves  за друиди :D

Неактивен prroxipol

  • Knight
  • *
  • Публикации: 39
  • EVO Karma: 1
  • (sun)striker
Re:Оригинални имена
« Отговор #24 -: Февруари 01, 2010, 12:25:45 am »
най-много ме радва Kings of Azeroth али гилд от DF е
..Sunstriker    Dread Knights...
They call me Superman..I`m here to rescue you..!!

Неактивен Midori

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 93
  • EVO Karma: -14
  • (s)aint
Re:Оригинални имена
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2010, 07:06:53 pm »
Помня, че някога четох имена за гилдий в нета иии прочетох едно което и до сега помня 
                                      Еxalted whit McDonalds

 [ако ще си правя гилд така ще се казва  :-) ]
Тhe fire baby, it'll burn us both...

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re:Оригинални имена
« Отговор #26 -: Февруари 08, 2010, 06:42:54 pm »
Аз в стария сървър (Нефелин) бях направил един гилд "<Drinkers of Azeroth>" даже имах и идеалното инфо за него (което беше малко откраднато от една браузър игра - (Хановете)

За нещастие инфото нямаше как да го слойа понеже беше много дълго   :puppyeyes:
ще ви го копна да го видите току виж ви харесало  :up:

                    :cool:                       :cool:                         :cool:
Аз съм Дънкън Маклауд от клана Маклауд и тъй като съм на 416 години, трябва да ви разкрия моята тайна за дълголетието: Това е алкохолът, той ме крепеше през дългите години и затова този клан е в негова почит!!! Това е клана на най-големите почитатели на алкохола - АЛКОХОЛИЦИ !!! В момента се набират играчи с всякакъв опит или да с над два промила алкохол в кръвта!!! Трябва да отговаряте на някое от двете условия!!! Но за да искате да останете в този клан има и някои правила които трябва да спазвате:


 

1. Трябва да сте здрави пиячи и големи купонджии!!!

2. Трябва всеки ден да посещавате клан форума и да участвате в него!!!

3. В клана няма място за спорове.... достатъчно ни са празните бутилки от алкохол!!!

4.Нямате право да касирате играч, без тяхното позволение, все пак сме един клан и трябва да се напиваме...подържанеме!!!

5.Трябва много редовно да се напивате и да разказвате пиянските си истории на останалите, за да правите шоу...хлъц!!!

6.Преди да отидете и да се напукате с алкохол съобщете на лидера, защото той ще ви приеме извинението, че няколко дена няма да влизате в играта, щото ва мъчи главоболието... на всеки се случва...много често даже!!!

7. Всеки нов в клана започва с званието Оръженосец... в нашият случай... \"Алкохолоносач\"!!! Оръженосците спомагат за доизпъването на алкохола, след като се напоркат останалите!!! Званието Паладин е за всеки с над 1 000 000 опит или промила, както искате го приемайте.... хлъц!!! Модератора са един или двама алкохолика, които успяват да пишат на клавиатурата и дори в пианско състояние, затова те се грижат за подържане на клан форума!!! Стратег става онзи, който успее да надпие лидера на клана или го мине по опит / тук отварям скоби, трябва много да тренирате за да постигнете тагова съвършенство в пиенето/!!! Управниците са тези които имат собствени магазини за алкохол и събират тълпата да се напива!!! Стратег е онзи, който успее да сключи съюз с клан, който е в топ 50!!! Стратезите може би са най-малките пиачи щото те трябва да не завалят думите, н това не е задължително....!!! Делегатите са хора които пият умерено, такива в нашият клан редко ще се намерят!!!

 
9. Рицарят е с най-голяма власт в йерархията на клана, само рицаря и лидера имат такова влияние в клана!!! Рицарят става чрез специален конкурс наречен \"Пияч На Клана\" В този конкурс се изказва уважениео към най-големият пияч на клана, човека който държи на пиянството!!! Рицарят е едно стъпало под лидера на клана!!!

10. В клана не се допускат трезвеняци... анархисти такива!!! В клан форума се пише на български и всеки трябва да се напива редовно за да се развива заедно с останалите!!!

11. Всеки, който ще напада някой алкохолик от друг магазин за алкохол или е нападнат от такъв, трябва да съобщи в клан форума или да каже на лидера, ние ще се опитаме да му помогнем с квото войм, а ако не успеем ще пием едно за негово здраве.... хлъц...

12. Дванайстият закон е най-важният, най важното правило, то се състои в това, че всеки от клана трябва да се събужда, ляга и да носи в кръвта си мотото на клана, а то е следното: Когато умра аз няма да изгния и свeжа ще остане мойта кожа, защото алкохола, който съм поел, не ще ми позволи да се разложа! На гроба ми не сипвайте вода! На оня свят няма да се мия! И ако някога възкръсна от пръста, ще бъде само за да пия!!!

Това са 12 Пиянски Заповеди, които трябва да бъдат спазвани до каса!!! Ако мислите че ще успявате да одържите на нашето темпо с напивания, то ние ще ви чакаме бирите... молбите за присъединяване към наща алколизирана клиника, за борба с празните бутилки!!!

Това е от нас и Нека алкохола бъде с Вас!!!

                        :cool:                           :cool:                                 :cool:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:Оригинални имена
« Отговор #27 -: Февруари 08, 2010, 07:18:56 pm »
Аз в стария сървър (Нефелин) бях направил един гилд "<Drinkers of Azeroth>" даже имах и идеалното инфо за него (което беше малко откраднато от една браузър игра - (Хановете)

За нещастие инфото нямаше как да го слойа понеже беше много дълго   :puppyeyes:
ще ви го копна да го видите току виж ви харесало  :up:

                    :cool:                       :cool:                         :cool:
Аз съм Дънкън Маклауд от клана Маклауд и тъй като съм на 416 години, трябва да ви разкрия моята тайна за дълголетието: Това е алкохолът, той ме крепеше през дългите години и затова този клан е в негова почит!!! Това е клана на най-големите почитатели на алкохола - АЛКОХОЛИЦИ !!! В момента се набират играчи с всякакъв опит или да с над два промила алкохол в кръвта!!! Трябва да отговаряте на някое от двете условия!!! Но за да искате да останете в този клан има и някои правила които трябва да спазвате:


 

1. Трябва да сте здрави пиячи и големи купонджии!!!

2. Трябва всеки ден да посещавате клан форума и да участвате в него!!!

3. В клана няма място за спорове.... достатъчно ни са празните бутилки от алкохол!!!

4.Нямате право да касирате играч, без тяхното позволение, все пак сме един клан и трябва да се напиваме...подържанеме!!!

5.Трябва много редовно да се напивате и да разказвате пиянските си истории на останалите, за да правите шоу...хлъц!!!

6.Преди да отидете и да се напукате с алкохол съобщете на лидера, защото той ще ви приеме извинението, че няколко дена няма да влизате в играта, щото ва мъчи главоболието... на всеки се случва...много често даже!!!

7. Всеки нов в клана започва с званието Оръженосец... в нашият случай... \"Алкохолоносач\"!!! Оръженосците спомагат за доизпъването на алкохола, след като се напоркат останалите!!! Званието Паладин е за всеки с над 1 000 000 опит или промила, както искате го приемайте.... хлъц!!! Модератора са един или двама алкохолика, които успяват да пишат на клавиатурата и дори в пианско състояние, затова те се грижат за подържане на клан форума!!! Стратег става онзи, който успее да надпие лидера на клана или го мине по опит / тук отварям скоби, трябва много да тренирате за да постигнете тагова съвършенство в пиенето/!!! Управниците са тези които имат собствени магазини за алкохол и събират тълпата да се напива!!! Стратег е онзи, който успее да сключи съюз с клан, който е в топ 50!!! Стратезите може би са най-малките пиачи щото те трябва да не завалят думите, н това не е задължително....!!! Делегатите са хора които пият умерено, такива в нашият клан редко ще се намерят!!!

 
9. Рицарят е с най-голяма власт в йерархията на клана, само рицаря и лидера имат такова влияние в клана!!! Рицарят става чрез специален конкурс наречен \"Пияч На Клана\" В този конкурс се изказва уважениео към най-големият пияч на клана, човека който държи на пиянството!!! Рицарят е едно стъпало под лидера на клана!!!

10. В клана не се допускат трезвеняци... анархисти такива!!! В клан форума се пише на български и всеки трябва да се напива редовно за да се развива заедно с останалите!!!

11. Всеки, който ще напада някой алкохолик от друг магазин за алкохол или е нападнат от такъв, трябва да съобщи в клан форума или да каже на лидера, ние ще се опитаме да му помогнем с квото войм, а ако не успеем ще пием едно за негово здраве.... хлъц...

12. Дванайстият закон е най-важният, най важното правило, то се състои в това, че всеки от клана трябва да се събужда, ляга и да носи в кръвта си мотото на клана, а то е следното: Когато умра аз няма да изгния и свeжа ще остане мойта кожа, защото алкохола, който съм поел, не ще ми позволи да се разложа! На гроба ми не сипвайте вода! На оня свят няма да се мия! И ако някога възкръсна от пръста, ще бъде само за да пия!!!

Това са 12 Пиянски Заповеди, които трябва да бъдат спазвани до каса!!! Ако мислите че ще успявате да одържите на нашето темпо с напивания, то ние ще ви чакаме бирите... молбите за присъединяване към наща алколизирана клиника, за борба с празните бутилки!!!

Това е от нас и Нека алкохола бъде с Вас!!!

                        :cool:                           :cool:                                 :cool:

хахахаха жестоко е  евала  :up:
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен qqW

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -2
  • ya rly
Re:Оригинални имена
« Отговор #28 -: Февруари 09, 2010, 03:26:03 pm »
За гилд - <No cake no life> <Muffinz army> <Snakes on Zeppelin>  <Let me Quest in Peace> <Gnomosexuals>  <Chuck Norris Fan Club>
Някой съм ги виждал по сървърите, други аз ги измислям   :freak:

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Оригинални имена
« Отговор #29 -: Февруари 09, 2010, 04:04:12 pm »
за алли гилд - <HORDES can't jump>  :freak:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!