Автор Тема: [FIXED]Талант на Хънтър  (Прочетена 2171 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

akizuki

  • Гост
[FIXED]Талант на Хънтър
« -: Май 24, 2007, 04:06:02 am »
Дигнах таланта Imroved Aspect Of Monkey  два пъти , и би трябвало да ми даде бонус 4% додж , оба4е моя додж си стои на 12% и не се мърда  :-? Може ли да го оправите ??
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 02:14:28 pm от untaught »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Талант на Хънтър
« Отговор #1 -: Май 24, 2007, 03:23:01 pm »
Талантът, който си качил, е пасивен и 4-те процента не са изведени на друго място, освен в Talent менюто, така че считай, че си имаш 16% dodge rating, но не пише, че е толкова. И аз като бях качил скоростта на Cat Form-a с 30% никъде не го пишеше, но действително бях много по-бърз.

Smiley

  • Гост
Re: Талант на Хънтър
« Отговор #2 -: Юни 19, 2007, 09:28:25 pm »
Не е вярно трябва да го отчита в базовата статистика: Така или иначе съм най-развитият хътнър тук да ви предам каквото съм научил:
Agility-не вдига  ranged crit chance-много неудобно понеже това си е доста важно,предполагам че проблема е от ядрото и не очаквам ппромяна.
Итемите от Аутландс с бонус crit chance rating вдигат само меле бонус на критикала но не и на ренджет атаката, за хънтъра това си е доста неприятно.
Всички импрууви на всички аспекти от беастмастерито не работят, както и талантите които подобрява базовата статистика на пета. Beasteal wrath работи което даже ме учуди.
И в Сървайвал и в Марксманшип има таланти които намалят исканата мана от магиите, не работят. Хънтъра за да е качествен стрелец с перфектните дрехи за него пак не събира много мана и това си е неприятно. Exposse wickness не работи.
 Нищо освен Grow oт пет тренировките не работи,армора на петовете е идентичен, имам предвид всеки пет има един и същ армор за даден лвл, няма ги специалните умения на почти всички животни а тези които имат работят по доста странен начин, видях пет с ренд дето иска батле или дефенз стансе :freak: Имаите предвид че в близард хънтър на беастмастъри е един от най-неприятните класове на ПвП а и доста полезен в ПвЕ  а да не ззабравя Comand Kill която дава бонус дмг към следващата атака на пета след като хънтъра е нанесъл критикъл( доста често се случва) не работи. Snake trap се пуска но няма никакво действие.
От тука приятни за хънтъра,но не и за другите. Капаните могат да се слагат по време на битка(poprawqm se sled TBC  sa napraveni s 30 sec cooldawn, no pyk mogat se izpolzwat i po wreme na bitka, tak che tova ne e byg) . С импрува на фрост трапа става 26 сек през които хънтъра може да ползва фърст айд, да изчака да мине и колдауна на трапа и отново да го пусне и да чака си регне маната и доста  други работи, или забавното, но доста интересен начин на бои е да пускаш фрийзинг трап който забава противника с 60% в радиус от 10 ярда, уинг клип които го забавя с още 50% за 10сек  и Консессиве шот които го забавя с още 30% за 3 сек. И жертвата ти се влачи като охлюв известно време през коeто хънтъра го стреля, а партито и пета го налагат в гръб  :smart: .


« Последна редакция: Юли 16, 2007, 04:14:25 am от Smiley »