Автор Тема: Предложение за ЕВЕНТ  (Прочетена 7287 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Предложение за ЕВЕНТ
« -: Ноември 28, 2010, 11:13:17 am »
Предлагам на ГМ-та да направят интересен пвп турнир. Мислех да го направя само в гилдията, но нямам време да организирам дори и ходене до банката.
Ето какво предлагам:
Турнира се разделя на 2 части
Краля на крадците
Кралят на крадците е турнир които ще допадне на всеки който обича дебненето и мръсните номера в играта без правила, без ограничения всяка магия буф и професия са позволени, ако успеете да си докарате танк играете с него, има само едно ограничение биете се сами всяка външна намеса в боя е забранена. (бугове и хакове също са забранени)               


Шампионът на честа
това е двубоят на титаните без професии, без 3 реда буфове, само играч срещу играч, сблъскани в честна битка за да изпитат уменията си. Правилата на арената важат и тук, но без професии без мрежи, ракети и т.н. двубоят е един срещу друг всяка външна намеса води до загуба, (бугове и хакове също са забранени)

Накрая 2та победители ще се срещнат
един срещу друг за да определят, дали
честа или измамата ще спечелят
турнира!!!

общи правила:
 играе се всеки срещу всеки
 двубоят се играе по схема 2 от 3 дуела.
Всеки играч който претърпи 2 загубени двубоя отпада от състезанието
Играчите могат да сменят талантите си преди всеки бой
Кой срещу кого ще играе ще се избира на случаен принцип
Местата за двубоя, ако се навие някое ГМ да го прави също може да са на случаен принцип, ако живот и здраве имам време и аз го правя ще са само 10на и ще ги избирам според играчите
За healer-ите, ако двубой продължи повече от 5 мин се организира дърварски бой. (дърварски бой – публиката се нарежда в кръг и бие всеки който се доближи до тях без всякакви магии които карат играча да губи контрол над героя, прекъсване на магии и т.н. публиката започва постепенно да затяга кръга caster-ите правят магии само, ако са на 5-6 yards range и по възможност масови. ) други варианти са места където могат да се удавят, или има лава.
Финалният двубой се играе 3 от 5 дуела.
Хубаво е, ако го организира гм да се уеднаквят сетовете на участниците. (според мен frost savage е най-добрият вариант който да се даде деня преди битките и след края на турнира да се махне)
Надявам се да успеете да го организирате.


Ето ви нещо което да ви даде бегла представа за какво става въпрос
http://dox.bg/files/dw?a=3829ca725a
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 04:01:34 pm от alein »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Ако някой Гм има време
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2010, 11:18:22 am »
Ще я имам предвид тази идея , но ако имате добри идеи за ПвЕ ивенти може да ги споделите тук. Мисля че е време за един такъв в рамките на последния месец от тази година  :clover:

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Ако някой Гм има време
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2010, 11:24:50 am »
Как ми се бият босовете от Hyjal... Последно до колкото знам повечето бяха бъгнати :confused:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Ако някой Гм има време
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2010, 11:50:03 am »
Hyjal си работи на 100% :) А за ивент, мисля че чакахме малко в повече :freak: А за PvE имам идея, но за някои от вас ще е трудно осъществима - най-бързо минаване на всички инстанции от класика сами :freak:

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re: Ако някой Гм има време
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2010, 12:47:38 pm »
За pve може да се направи в 2 варианта или да се пусне групата в една зона и да е нещо като защита на кулата. Нон стоп вълни от моб и на 3 вълни пауза 1 min за рес и почивка. На всеки 6 да се изкарва бос и така примерно 24 вълни. Да се засича и време, ако никой не стигне до края. Другия вариант е класиката – 6те най трудни боса първите които успеят да ги убият. Но според мен няма много гилдии които ще съберат 20-25 играча.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Ако някой Гм има време
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2010, 12:55:26 pm »
PvE има доста неща, които могат да станат, стига да се познава всичко :freak: замислял съм се с DF примерно на 23-4 lvl да се види коя група първа е минала някоя инстанция, т.е. пускат се с еднакъв гиър всичките (зависимост от класа), облечени от GM или направени чрез професиите за тях. След това всички се пускат в една и съща инстанция (Specific Duogeon Finder) и се снима началото на инстанцията в колко часът е и когато даде наградата на края. Би било доста полезно за всички да понаучат нещо, което го има от около почти година в оригиналния сървър, а и съвсем малко хора знаят как изглеждат и как се минават инстанциите на малък левел с подходяща за това група :freak:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re: Ако някой Гм има време
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2010, 01:33:39 pm »
Аз имам една нелепя идея за PvE евент относно "Най-добрия PvE танк". Пуска се сам танкв даден инстанс от ГМ и целта на играча е да изрине целия инс (най-важното е босовете). И така да се следи списък с елиминации в които като останат 2-та последни най-добри танка да направят дуел в 3 рунда. Който победи взема 1 парче от wratfull или t10.5 според мен ще са подходящи или каквото ГМ определи за награда, може и маунт. :)

Друг PvЕ евент е за най-добра група от 5 играча. 3 дпс-та, 1 хеал и 1 танк. Същото като по-горе, но накрая да се пуска тая група в арена за 5v5 срещу другата, която е успяла да преодолее зададените инсове от ГМ.

Вече ако инсовете не бачкат като хората. Може да се напрви отделна битка за да се тества играта на дадения тийм. Добавил съм дуелите между играч срещу играч и отбор срещу отбор за разнообразие, но може и да не се вписват в дадения евент. Това е просто една нелепа идея която реших да споделя. Независимо дали ще одобрят нещо подобно бих участвал в каквато и да е PvE надпревара. :)

Имам и други идеи за евенти, от сорта на Шеметна надпревара, и разни шантави от сорта на изпитания: убии даден моб(бос), премини през огнена вода, изкачи някоя планина или най-бързо висока стъба (направена от ГМ). Разни такива шашми за зарибяване.  :woot:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен subbmaster

  • Knight
  • *
  • Публикации: 8
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re: Предложение за ЕВЕНТ
« Отговор #7 -: Декември 04, 2010, 08:45:10 pm »
Цитат
Накрая 2та победители ще се срещнат
един срещу друг за да определят, дали
честа или измамата ще спечелят
турнира!!!

Това ми прилича на извадка от реклама на някой турски сериал  :fun: :fun:  :fun: