Автор Тема: Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran  (Прочетена 1829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iavka

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: -2
Секи ден идват хорди в базата на алиансите и бият гардовоте и вендори,идвам от инст и няма каде да се поправя направете нещо по вапроса.Ето и една снимка http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/803d540cd4663e0b7b86a50e56145a5f/wowscrnshot_072409_093453
Slabite se stremqt kam porqduk. Silnite valadeqt XAOCA !
 Bloodsail Admiral Superman <The Fury Of The Sunwel :)>

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #1 -: Юли 23, 2009, 11:31:35 am »
Секи ден идват хорди в базата на алиансите и бият гардовоте и вендори,идвам от инст и няма каде да се поправя направете нещо по вапроса.Ето и една снимка http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/803d540cd4663e0b7b86a50e56145a5f/wowscrnshot_072409_093453

Ми идете им избийте техните бе.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #2 -: Юли 23, 2009, 06:09:46 pm »
Ми идете им избийте техните бе.
Въпросът е далеч по-сложен. Не би трябвало да могат да се бият тези, тоест това е бъг. Другото, което е... алиансите идват 5 пъти на ден да трепят нашите ние само по веднъж и то само такива хора където си нямат работа. Атанас преди обясняваше как стоят нещата в близард. Телепортвало те обратно при твоите, ако нахлуеш в чуждата територия.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен firewow

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 187
  • EVO Karma: -10
  • I Fight For Light. Im Knight 0f Light ...
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #3 -: Юли 23, 2009, 11:38:48 pm »
Както в Шатрат като си unfriendly с The Aldor или The Scryers и ако ходиш при тях горе почват да те бият и те портва пред Шатрат  :clover:

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #4 -: Юли 24, 2009, 12:47:17 am »
Аз като видя някои алианс да навестява нашите вендори (а това се случва често), отивам при тяхните... и всичко е точно  :up:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #5 -: Юли 24, 2009, 09:38:21 am »
Не знам, но там мисля че агресорите се бият от всички npc-та. Преди седмица някакъв се опита да ме удари и го погнаха около 10 гарда.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #6 -: Юли 24, 2009, 10:30:51 am »
Секи ден идват хорди в базата на алиансите и бият гардовоте и вендори,идвам от инст и няма каде да се поправя направете нещо по вапроса.Ето и една снимка http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/803d540cd4663e0b7b86a50e56145a5f/wowscrnshot_072409_093453
Хех, аз пък "heal"нах NPCтата и да видиш ти как се обърнаха нещата - онзи бяга на една идея кръв, а след него "косвените му жертви" тичат да го прегърнат и поканят на гости при духа.
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 02:01:51 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Seki den li hordite shte biat Vendorite za hrana v dalaran
« Отговор #7 -: Юли 24, 2009, 05:13:39 pm »
може да идеш в Стормуинд но и там не е сигурно че ще има вендори :lol: :lol:
по добре вари в Екзодар там всеки от Ордата го мрази и не ходи там