Автор Тема: Къде да изчезна назови име  (Прочетена 6778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Къде да изчезна назови име
« Отговор #60 -: Април 23, 2011, 02:17:45 pm »
ЖОКЕР ПРОЧЕТИ ТОВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ КРЕТЕН С ВЕЛИКИЯ SHADOWMOURNE И ВЕЛИКИТЕ БЪФОВЕ ПРОКОВЕ ПРАВИ 10к АП И УДРЯ ПО СЛАБ ДМГ ОТ НЯКОЙ 5К ГС ЛИЧНО СА МИ ГО КАЗАЛИ НО Е РЕШИЛ ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВА ТЪЙ КАТО ЯВНО И ТОЙ ЗНАЕ ЧЕ ГМИТЕ ЩЕ СИ БРЪКНАТ В ГЪЗА ПАК ТАКА ЧЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ НЕ СЕ НАДЪХВАЙ МОЙ БИЯЧО КОЛКО ХОРА МИ ИМАТ АДРЕСА И ОЩЕ ПАТУВАТ ЯВНО ГЛУПАК ПРОБЛЕМ С УСТАТА ПОКАЖИ МИ НЯКАДЕ ДЕТО СЪМ НАПСУВАЛ НЯКОЙ ГМ АЙДЕ ДА ТЕ ВИДЯ СЕГА ХАХАХ И НЯМАМ КАМЕРА ХЛАПЕ НЯМАМ ЧАК ТАКИВА УДОБСТВА ОТ МАМА И ТАТИ

ХАХАХАХАХАХ една камера е 10 лева миличък ако "мама и тати" не са ти купили то си в егати гетото ПАХАХАХХААХ нещо моментално изключи кат вкарахме "актуална визия" а?

ДА ТИ ГО НАПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ЧЕ ДАНО СХВАНЕШ-ПРЕДЛОЖИХА ТИ РЕСЕТ НА ГЕРОЯ ТИ ОТКАЗА САМО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ ПОНЕЖЕ СИ ПОД 14 ГОДИНИ ЯВНО НЕ ГО ОСЪЗНАВАШ АМА АРЕ ДА ОЧАКВАМЕ,ЧЕ СЛЕД 4-5 ГОДИНИ ЕВЕНТУАЛНО ЩЕ СЕ СЪБУДИШ



продължавай да храниш мой така само се доказваш като "мъж" ЕХЕХХЕХЕхе
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Къде да изчезна назови име
« Отговор #61 -: Април 23, 2011, 02:19:19 pm »
Не ви е добре, ама изобщо. Прекалено много сте се пристрастили към играта нинджи.
looser-чо, бана ти няма да ти се махне, колкото и несправедлив да ти изглежда. Казах ти, приемай го и като грешка, и като...каквото поискаш.  :clover:
Problem- тебе няма какво да те коментирам, направи ти се вече компромис, но за втори път ще се замисля.