Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 125692 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #210 -: Юни 15, 2011, 01:07:32 am »
Незнам защо се залугвате , че в европейска държава небиха го осъдили ... ОМГ там при такова престъпление , ако ще и ГОСПОД да си пак ше те осъдят , и пак ше гниеш зад решетките.
От гледна точка на законите ??? БЛАБЛЯБЛА ..... Огромна част от тях са абсурдни LoL  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #211 -: Юни 15, 2011, 01:21:22 am »
Незнам защо се залугвате , че в европейска държава небиха го осъдили ... ОМГ там при такова престъпление , ако ще и ГОСПОД да си пак ше те осъдят , и пак ше гниеш зад решетките.
От гледна точка на законите ??? БЛАБЛЯБЛА ..... Огромна част от тях са абсурдни LoL  :clover:

блабла бла,но като се запознаеш малко повече с тях ( не само в България) тогава ми говори бла бла бла :)
The weak will always obey the master

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #212 -: Юни 15, 2011, 02:47:28 pm »
http://www.btv.bg/bg/news/bulgaria/zakonired/story/268084831-Gorsovi_osadeni_da_plashtat_na_Staviski_i_zastrahovateli.html/
Държавата на абсурдите !!!
Незнам защо се залугвате , че в европейска държава небиха го осъдили ... ОМГ там при такова престъпление , ако ще и ГОСПОД да си пак ше те осъдят , и пак ше гниеш зад решетките.
От гледна точка на законите ??? БЛАБЛЯБЛА ..... Огромна част от тях са абсурдни LoL  :clover:
http://www.sportal.bg/news.php?id=310075

Ето един показателен коментар  - общо взето адвокатът, който е заявил иска е некадърен. Не го е направил както трябва и следователно съда отсъжда в негова вреда. Както при всяко дело губещата страна трябва да палти разноските. Не е вианта на съда в случая - а на адвоката на Мануел. Но в медиите всичко е завъртяно така, че да се насажда омраза ( не че Максим не го заслужава, н овсе пак в този случай не е негова вината)


Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #213 -: Юни 15, 2011, 02:55:14 pm »
http://www.sportal.bg/news.php?id=310075

Ето един показателен коментар  - общо взето адвокатът, който е заявил иска е некадърен. Не го е направил както трябва и следователно съда отсъжда в негова вреда. Както при всяко дело губещата страна трябва да палти разноските. Не е вианта на съда в случая - а на адвоката на Мануел. Но в медиите всичко е завъртяно така, че да се насажда омраза ( не че Максим не го заслужава, н овсе пак в този случай не е негова вината)

+1
The weak will always obey the master

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #214 -: Юни 15, 2011, 03:25:04 pm »
Незнам защо се залугвате , че в европейска държава небиха го осъдили ... ОМГ там при такова престъпление , ако ще и ГОСПОД да си пак ше те осъдят , и пак ше гниеш зад решетките.
От гледна точка на законите ??? БЛАБЛЯБЛА ..... Огромна част от тях са абсурдни LoL  :clover:


Моментално ти давам пример с Майк Тайсън.Велик боксьор нали?Да ама изнасилва момиче(което е било под 18 тогава ама това е технически премълчано) та по закон се предвижда от 8 до 13 години затвор(за над 18 години,а под тях не ми се мисли) но "Железния" получава едва ШЕСТ и ОЩЕ излиза едва след ТРИ!!!!.И това в СВЕТАТА АМЕРИКА.Много наивно ги гледаш нещата.Не става само с "ама така е редно" "справедливо" става с дебел портфейл и връзки.Света е пълен с примери където убийци,изнасилвачи и квото още щеш си гукат на свобода.Майк Тайсън е само един от тях фронтмена на "Щурците"  Маричков кога утрепа къркан и за него тишина и цветя тъй че...

Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен miiauto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: 0
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Tsveta
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #215 -: Юни 17, 2011, 08:07:49 pm »
пак ми откраднаха главата :confused:
Рожденный ползать летать не может? Умел бы ползать, летать научим!

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #216 -: Юни 17, 2011, 08:43:44 pm »
„Тихо да не събудим българите“

Гръцки младежи издигнаха на площад „Синтагма“ в Атина плакат на който пишеше „Тихо да не събудим българите“ и предизвикаха смях сред сънародниците си, протестиращи непрестанно вече няколко седмици срещу пагубните за тях управленски решения на правителството им, МВФ, Световната банка и други поучаващи ги европейски институции. Те привлякоха вниманието и на редица местни, и чуждестранни медии, като бяха запитани какво ги е накарало да се явят на протеста с подобен не традиционен плакат. От отговорите на гръцките младежи стана ясно, че те са студенти в България и от престоя си там недоумяват как може връстниците им да живеят по подобен начин и да приемат всичко което се случва с държавата им, и със самите тях с примирение, търпение и пиене:
„Ние съжаляваме българите, но мислим, че те сами са си виновни за положението до което са докарани. Смятаме, че нашите управници искат да ни докарат до тяхното положение, което ние няма да допуснем. Голяма част от тях са изключително прости, въпреки, че жените им са хубави и достъпни. Те всички са недоволни от живота които водят, но въпреки това не протестират, едно защото не могат ясно да си определят исканията, друго защото ги мързи, трето защото са свикнали винаги някой да им каже какво да правят, четвърто защото не вярват в самите себе си, а може би и осъзнават подсъзнателно, че не притежават умствените способности да променят нещо в собственото си бъдеще, че какво остава за бъдещето на цялата им красива, но изкорубена и ограбена държава. Нашите връстници там, са се отдали на кючеци, маанета, пиене, ебане, наркотици и побоища. Тези които не споделят подобни възгледи за смисъла на живота, емигрират постоянно. Рядко можеш да срещенеш някой с който да говориш за нещо по-различно от новия му телефон, блузка, как е минал вчерашния купон и колко пиене се изпило. Българите приемат учението като време отдадено на купони и разврат, което се толерира от техните управници, много от които сами се ползват от сексуслугите предлагани в така нареченият студентски град.
В редките случаи когато излязат на протест, то той не продължава повече от няколко часа преминаващи в празно блеене, а ако се случи и да го отразят някакви медии, то всички изпадат във възторг и смятат, че са постигнали голям успех. Не само това, но и ако самите те са забелязали че са снимани от медиите, бързат да се изфукат пред приятели и познати, да ги гледат довечера в новините, и сами бързат да се приберат за да се насладят на собственото си медиино величие и потресающи протестни действия, явно според тях в това се състои същността на протеста. Тяхната простотия не спира до тук. Техните управляващи им набиват в главите, че трябва в името на собственото им бъдеще и бъдещето на държавата им да работят за 100-200-300 евро, което ги правило конкурентно способни на световния пазар на труда и привличало неимоверни инвестиции в страната. Колкото и невероятно да е това не предизвиква никакви реакции у населението освен, търпеливото полагане на робски труд и изпиване на неимоверни количества алкохол затъмняващи мисленето. Направо уникално е, какво щастие изпитват българите ако получават заплата от 300 евро. Тогава те смятат себе си за богати и се издигат в очите на околните, като си купят някоя нова маркова дрешка или друг аксесоар.
Те не могат да осъзнаят, че бъдещето както на тях, така и на държавата им зависи основно от степента на познанията и уменията им и то актуални за съвременното развитие на науката и техниката, а не просто някакви знания за историята на науките. В същото време, докато управляващите им набиват подобни заслепителни глупости в тъпите им кратуни, самите управници получават заплати минимум от 3000 евро, участвайки в различни комисии, управителни съвети, отговорни постове и др. длъжности, които те самите са създали за себе си. Не само това, но те са уредили и бъдещето си, като са си гарантирали огромни пенсии в сравнение със средните пенсии на останалото робско население. Българите все още са роби, но явно не го осъзнават и така се чувстват добре. По техните телевизии почти не се излъчват репортажи за ставащото в нашата държава, а и по света. Затова – Тихо да не събудим българите.&ldquo
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен miiauto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: 0
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Tsveta
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #217 -: Юни 17, 2011, 08:48:03 pm »
Sad but true
Рожденный ползать летать не может? Умел бы ползать, летать научим!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #218 -: Юни 17, 2011, 10:18:53 pm »
„Тихо да не събудим българите“

Гръцки младежи издигнаха на площад „Синтагма“ в Атина плакат на който пишеше „Тихо да не събудим българите“ и предизвикаха смях сред сънародниците си, протестиращи непрестанно вече няколко седмици срещу пагубните за тях управленски решения на правителството им, МВФ, Световната банка и други поучаващи ги европейски институции. Те привлякоха вниманието и на редица местни, и чуждестранни медии, като бяха запитани какво ги е накарало да се явят на протеста с подобен не традиционен плакат. От отговорите на гръцките младежи стана ясно, че те са студенти в България и от престоя си там недоумяват как може връстниците им да живеят по подобен начин и да приемат всичко което се случва с държавата им, и със самите тях с примирение, търпение и пиене:
„Ние съжаляваме българите, но мислим, че те сами са си виновни за положението до което са докарани. Смятаме, че нашите управници искат да ни докарат до тяхното положение, което ние няма да допуснем. Голяма част от тях са изключително прости, въпреки, че жените им са хубави и достъпни. Те всички са недоволни от живота които водят, но въпреки това не протестират, едно защото не могат ясно да си определят исканията, друго защото ги мързи, трето защото са свикнали винаги някой да им каже какво да правят, четвърто защото не вярват в самите себе си, а може би и осъзнават подсъзнателно, че не притежават умствените способности да променят нещо в собственото си бъдеще, че какво остава за бъдещето на цялата им красива, но изкорубена и ограбена държава. Нашите връстници там, са се отдали на кючеци, маанета, пиене, ебане, наркотици и побоища. Тези които не споделят подобни възгледи за смисъла на живота, емигрират постоянно. Рядко можеш да срещенеш някой с който да говориш за нещо по-различно от новия му телефон, блузка, как е минал вчерашния купон и колко пиене се изпило. Българите приемат учението като време отдадено на купони и разврат, което се толерира от техните управници, много от които сами се ползват от сексуслугите предлагани в така нареченият студентски град.
В редките случаи когато излязат на протест, то той не продължава повече от няколко часа преминаващи в празно блеене, а ако се случи и да го отразят някакви медии, то всички изпадат във възторг и смятат, че са постигнали голям успех. Не само това, но и ако самите те са забелязали че са снимани от медиите, бързат да се изфукат пред приятели и познати, да ги гледат довечера в новините, и сами бързат да се приберат за да се насладят на собственото си медиино величие и потресающи протестни действия, явно според тях в това се състои същността на протеста. Тяхната простотия не спира до тук. Техните управляващи им набиват в главите, че трябва в името на собственото им бъдеще и бъдещето на държавата им да работят за 100-200-300 евро, което ги правило конкурентно способни на световния пазар на труда и привличало неимоверни инвестиции в страната. Колкото и невероятно да е това не предизвиква никакви реакции у населението освен, търпеливото полагане на робски труд и изпиване на неимоверни количества алкохол затъмняващи мисленето. Направо уникално е, какво щастие изпитват българите ако получават заплата от 300 евро. Тогава те смятат себе си за богати и се издигат в очите на околните, като си купят някоя нова маркова дрешка или друг аксесоар.
Те не могат да осъзнаят, че бъдещето както на тях, така и на държавата им зависи основно от степента на познанията и уменията им и то актуални за съвременното развитие на науката и техниката, а не просто някакви знания за историята на науките. В същото време, докато управляващите им набиват подобни заслепителни глупости в тъпите им кратуни, самите управници получават заплати минимум от 3000 евро, участвайки в различни комисии, управителни съвети, отговорни постове и др. длъжности, които те самите са създали за себе си. Не само това, но те са уредили и бъдещето си, като са си гарантирали огромни пенсии в сравнение със средните пенсии на останалото робско население. Българите все още са роби, но явно не го осъзнават и така се чувстват добре. По техните телевизии почти не се излъчват репортажи за ставащото в нашата държава, а и по света. Затова – Тихо да не събудим българите.&ldquo
Страхотен пост. Само работата е там , че дори те и/или други да ни го кажат ние си приемаме ЖИВОТА ЗА НОРМАЛЕН.
Неискам да се връщам назад в темата  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #219 -: Юни 17, 2011, 10:19:07 pm »
  Ти реално ли вярваш на всичко което ти кажат медийте ? Кобе Брайант изнасил няква, Майкъл Джаксън бил педофил, Майк Тайсън и той изнасилил няква. Тва са просто жалките опити на хора непостигнали нищо в живота да сринат репутацията и животите на успели и постигнали много хора, и покрай тва да изкарат някой друг лев, който не могат да изкарат сами за себе си.

Аз вярвам на съда ти сам се сети дали Тайсън с 300 милиона $ не е можел да си купи пълна свобода?Можел е ама в България :doh: И да ми разправяш,че Тайсън е в ред с главата е равносилно на лафа,че излизаме от кризата.Интересно как една камара институции изкараха Тайсън психически неуравновесен и винаги се намира някой с тъпата логика-по-беден си и завиждаш :arrowr: оня е 100% невинен


пп:Стига сте се оплаквали е!Като искате промяна почвайте да се вземате в ръце!Не може тука некви спрели "екземпляри" със преписана тройка да искат "нормален живот" еми не става така,но винаги е най-лесно-политиците са виновни останалите не си ценят труда,па аз съм мега правия и разбирам нещата.Пак питам как ще се оправят нещата?Нали всички сте спецове по финанси,евро фондове и държавно управление-просветлете нас "тъпаците дето не си ценят труда"(яко спрял лаф от устата на типове без един работен ден).Не става само с вдигам заплатите :doh:
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 10:23:35 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #220 -: Юни 17, 2011, 10:30:19 pm »
Аз вярвам на съда ти сам се сети дали Тайсън с 300 милиона $ не е можел да си купи пълна свобода?Можел е ама в България :doh: И да ми разправяш,че Тайсън е в ред с главата е равносилно на лафа,че излизаме от кризата.Интересно как една камара институции изкараха Тайсън психически неуравновесен и винаги се намира някой с тъпата логика-по-беден си и завиждаш :arrowr: оня е 100% невинен


пп:Стига сте се оплаквали е!Като искате промяна почвайте да се вземате в ръце!Не може тука некви спрели "екземпляри" със преписана тройка да искат "нормален живот" еми не става така,но винаги е най-лесно-политиците са виновни останалите не си ценят труда,па аз съм мега правия и разбирам нещата.Пак питам как ще се оправят нещата?Нали всички сте спецове по финанси,евро фондове и държавно управление-просветлете нас "тъпаците дето не си ценят труда"(яко спрял лаф от устата на типове без един работен ден).Не става само с вдигам заплатите :doh:
Хахаха к'во говориш за хора , които непознаваш.Дори и определения им слагаш.Абе... браво , опасен си ти!
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #221 -: Юни 17, 2011, 11:06:26 pm »
Хахаха к'во говориш за хора , които непознаваш.Дори и определения им слагаш.Абе... браво , опасен си ти!

Трябва ми facebook-a ти,че да разбера,че нищо не разбираш ли?Така като те гледам доста добре разговаряш на"г-н непознат" със заплатите.Или що не изтеглим кредит?Та пра-пра внуците я го платят,я не?Гърците могат ми....пуснат водата в кенефа.Напълно логично е страна на прага на гражданска война да се ебава със съседката си,която за момента е в по-добро състояние от нея мега разумно и супер точно са се изразили студентите,които 100% са били пълни отличници и "тип-топ" във всяко едно отношение,а защо им се налага на тея персони да дигат плакати ни сопол ни сълза :doh:.Точно техните "лидери" споделяха празната ти логика"ритам тоя камък,че да има място да паркирам,па за счупеното съкло на тоя отдолу не ма интересува".Я ми посочи някой(освен devistator може би) който даде реално и ОСЪЩЕСТВИМО предложение как аджеба да ти дадем на тебе 2 бона заплата?Ама не да ги изкопаем тея 2 бона от земята или от нефункциониращите/несъществуващи предприятия.То е ясно,че ще вдигаме заплати като събираме пари от морето и,че ще преговаряме с инвеститори дето виждайки ни,че купуваме хляб за 2 лева го правят на 3,ама аре пусни някой нов майтап.Но най-яко става при случеите когато хора като теб вдигнат микрофон/плакат и започнат да тръбят-ИСКАМ ИСКАМ.Ама и аз искам ама не може.Пожелавам ти цветущите ти и инувативни идеи да ти намерят място в парламента та да можеш след тва да "оправиш държавата".Вдигай пенсии,прави здравни реформи,магистрали,а що не и някой нов стадион,неподкупни съдии,конституция чиито закони имат морални подзакони и всееее такива неща от които видимо разбираш и добре познаваш. :cool:
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 11:24:20 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #222 -: Юни 17, 2011, 11:34:31 pm »
Ще ти го кажа много просто , че да ме разбереш(лично ме съмнява , защото си типичниaт българин - прочети поста на добера и го разбери вместо да се чудиш как да замажеш истината със спрелиат лаф ".Напълно логично е страна на прага на гражданска война [< -- /facepalm] да се ебава със съседката си,която за момента е в по-добро състояние от нея [< --- DOUBLE FACEPALM maybe TRIPLE] " .
ПР : Да предпочитам да тегля кредит и да си купя къща и да я обзаведа , така че като доиде време децата ми да живеят в нея (и естествено да плащат кредита) да се разминат с нова фасада , а пък ти си живей в къщата от слама и всеки път когато духне по силен вятър да се чудя , как аджеба ще възтановя щетите.Ама БОЖЕ МОЙ , ако тегля кредит все едно ми бъркат с бодлива тел отзад.  :cool:
п.с. И от къде излизаш с доводо , че се правя на адски компетентниат по всички въпроси.Няма такова нещо пак си се хвърлил в дълбока заблуда , за която отговаря можеби тясната ти саксиика , но т'ва вече е друга тема и няма смисъл да се задълбава (а да да ти вкарам малко от твоята серия ... без да те познавам говоря за тебе ;) ).
И сега докато се чудиш как да ме обориш и да изкараш , че България е водеща политическа сила бих те посъветвал следното :
Като незнаеш как да процедираш , просто погледни другите какво правят.
Нищо лично към теб или когото и да било.Нямам против мнението ти , но не ми го натрапваи и не се опитвай да ми обясняваш колко грешно разсъждавам. ;)
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 11:48:27 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #223 -: Юни 18, 2011, 01:10:24 am »
Ще ти го кажа много просто , че да ме разбереш(лично ме съмнява , защото си типичниaт българин - прочети поста на добера и го разбери вместо да се чудиш как да замажеш истината със спрелиат лаф ".Напълно логично е страна на прага на гражданска война [< -- /facepalm] да се ебава със съседката си,която за момента е в по-добро състояние от нея [< --- DOUBLE FACEPALM maybe TRIPLE] " .
ПР : Да предпочитам да тегля кредит и да си купя къща и да я обзаведа , така че като доиде време децата ми да живеят в нея (и естествено да плащат кредита) да се разминат с нова фасада , а пък ти си живей в къщата от слама и всеки път когато духне по силен вятър да се чудя , как аджеба ще възтановя щетите.Ама БОЖЕ МОЙ , ако тегля кредит все едно ми бъркат с бодлива тел отзад.  :cool:
п.с. И от къде излизаш с доводо , че се правя на адски компетентниат по всички въпроси.Няма такова нещо пак си се хвърлил в дълбока заблуда , за която отговаря можеби тясната ти саксиика , но т'ва вече е друга тема и няма смисъл да се задълбава (а да да ти вкарам малко от твоята серия ... без да те познавам говоря за тебе ;) ).
И сега докато се чудиш как да ме обориш и да изкараш , че България е водеща политическа сила бих те посъветвал следното :
Като незнаеш как да процедираш , просто погледни другите какво правят.
Нищо лично към теб или когото и да било.Нямам против мнението ти , но не ми го натрапваи и не се опитвай да ми обясняваш колко грешно разсъждавам. ;)

Това трагично нещо с кредита е било политка на японските банки преди около 10 години и цаката е била да намерят балъци които това искат, те да плащат само лихвите, а децата им главницата. Та се минало не минало време и много глупаци теглили кредит и ефекта бил следния:
 КРААААААААААААААААААААААААААААААААХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
....и мехурчето се спукало и настанала Т. наречената кредитна криза, която била основно към американските банки които били така ''добри'' да дадат на японските си колеги кинти, защотото събираемостта по кредитите била твърде твърде ниска. Един хубав ден се родило НОВОТО японско поколение, което имало за цел /без дори да го знае/ да изплати на родители си преките кредити, но с много лек бонус и този бонус не бил само в лихвите, а в чисто новия ВЪНШЕН ДЪЛГ, които трябвало да изплатят с по-високите си данаци и новите наложени такси. Та за тази нова къщичка с новата си фасадка те платили БЛОК с магазинчета.


П.с: Сетих се за една индианска поговорка, която както може да очаквате е доста мъдра, но само за тези които имат мозак да я разберат:
''Ние не наследяваме земята от дедите ни, а я взимаме на заем от децата ни''
« Последна редакция: Юни 18, 2011, 01:16:00 am от devistator »

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #224 -: Юни 18, 2011, 01:15:38 am »
Емиии Девистаторе то неможе да е както на нас ни харесва.Мисля , че нито ти нито който и да е в България е израстнал до такова ниво ;)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard