Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 125671 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #180 -: Май 08, 2011, 12:02:14 am »
Я се стрелнете е!!В България,а пък няма да знае български.Ей такива със кметчето им и цялата община сополи,им даваш един начален за скорост,и ги спират на границата за превишена скорост.Ама се пак премиера е пожарникар кво да се очаква?!
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #181 -: Май 08, 2011, 12:03:33 pm »
Я се стрелнете е!!В България,а пък няма да знае български.Ей такива със кметчето им и цялата община сополи,им даваш един начален за скорост,и ги спират на границата за превишена скорост.Ама се пак премиера е пожарникар кво да се очаква?!
Да не би да си пожарникар е срамно или самата работа е унижителна ?

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #182 -: Май 08, 2011, 12:20:45 pm »
http://vbox7.com/play:11e52d67 :evilmad:
"Знаеш ли нещо за българската история?" - "Не"
"Кой е Ботев,кой е Левски" - "Не знам"
.....
Добере...трагедията е пълна и от ден на ден става по-лошо...Уви на много малко хора им пука за това,а на тези на които им прави впечатление не могат да направят нищо.   :confused:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен stefko

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #183 -: Май 08, 2011, 12:26:24 pm »
Нещото,което ме ядосва не само днес,а всеки път когато правя арени...няма никакво разнообразие в комбнациите м/у класовете .Всеки 2-ри (сигурно се досещате и сами) е паладин и уориър...и то не какви да са а 4/5 рафъл сет  :evilmad:> . Дайте малко разнообразие и без това си точите много демидж и не знам как е при другите ресто шамани когато играят срещу такива комбинации ,но аз не мога да ги държа много дълго..

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #184 -: Май 08, 2011, 01:32:11 pm »
Нещото,което ме ядосва не само днес,а всеки път когато правя арени...няма никакво разнообразие в комбнациите м/у класовете .Всеки 2-ри (сигурно се досещате и сами) е паладин и уориър...и то не какви да са а 4/5 рафъл сет  :evilmad:> . Дайте малко разнообразие и без това си точите много демидж и не знам как е при другите ресто шамани когато играят срещу такива комбинации ,но аз не мога да ги държа много дълго..
Като стана въпрос за арени направих 1954 персонал реитинг и си помислих че имам каска но уви теам реитинга ни беше 1948 и няма каска и паднахме на последната арена :) А за това комбо което говориш ти съм съгласен то бива бива се едно и също ама то се прекалява вече :)
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #185 -: Май 08, 2011, 01:34:28 pm »
Хвани си за парт някой (като тях) воин.Да е хюмън/орк със следните таланти - Taste of blood , Enrage , Wrecking Crew и Sword specialization (Да играе със брадва или чук) , и ти само спами Purge на паладина за да диспелнеш имбата Sacred shield.Хехехех  :doh:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #186 -: Май 08, 2011, 01:36:23 pm »
Хвани си за парт някой (като тях) воин.Да е хюмън/орк със следните таланти - Taste of blood , Enrage , Wrecking Crew и Sword specialization (Да играе със брадва или чук) , и ти само спами Purge на паладина за да диспелнеш имбата Sacred shield.Хехехех  :doh:
Защо да се повтарят мисля след като си взема каска да пробвам необикновени комбота  :woot: :woot: :woot: :woot:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #187 -: Май 08, 2011, 01:39:51 pm »
Защо да се повтарят мисля след като си взема каска да пробвам необикновени комбота  :woot: :woot: :woot: :woot:
Ясно обясних , защо се повтарят в поста си.  :cap:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #188 -: Май 08, 2011, 01:44:41 pm »
Ясно обясних , защо се повтарят в поста си.  :cap:
Разбрах какво искаше да намекнеш . :woot:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #189 -: Май 08, 2011, 02:18:03 pm »
Да не би да си пожарникар е срамно или самата работа е унижителна ?

Значи е напълно нормално пожарникар да е премиер,учител по физическо министър на вътрешните работи и т.н?Ми що не направим Ицо Стоичков министър на спорта и всички с претенции да ходим на ***** си лелина?Няма нищо срамно в професията,но е бая смешно нейн представител да дърпа конците на държавата.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #190 -: Май 08, 2011, 09:03:56 pm »
Mненията ни по въпросът са ни различни , нямам намерение да споря , а и не ми доставя удоволствие :)
http://vbox7.com/play:21146da6 - живата истина ...

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #191 -: Май 10, 2011, 05:05:51 pm »
Как ми протече денят до сега...
Ставам в 8 и 30 и баба ми сервира следното "Искам да ме закараж заедно (с една нейна приятелка) до гробищата с колата,защото "дрън дрън дрън та дрън"
Аз пък в 9 трябва да съм в даскало и ще ме испитват за повишаване на оценката по география.Та баба ми се убиди ,че не мога да я закарам....
Трагвам за даскало в 9 без 10  с колата и за да е красива картинката ЗАДРЪСТВАНЕ навсякаде. А пък ако закъснея за часа,ще ме остави на поправителен дирекно. Минавам 3 сфетофара на червена ,отнемам предимството на 2ма и изяждам "милите думи" на едно 10-20 хора....та стигам на време за часа.Почвам си преговарям урока и една съоченичка ми казва "ДАнчо трябва ми дадеш 5лв за заключването на училището и почва едно далго обесняване....а аз се опитвам да и обесня че трябва да чета урока си.
През това време Географика влиза и таман да го помоля да ми даде лист и да почвам идва класната и ми казва "данчо трябва ми дадеш 30 лева за бала още + да попълниш една декларация ВЕДНАГА НЯМА ВРЕМЕ.През това време виждам през прозореца как един се прави на шумахер през прозореца и за малко да се прасне в колата ми....та цялата тая дандания продължава 20-30мин.......(колата не ми беше одарена ) та почвам да правя теста заедно с още 2 щматки....и как протича теста "данчо данчо т'ва тука кво е....данчо бе виж виж......" Правя си теста оформя ме 5.( макар ,че можеше и 6 но квот било било....) Класната ме праща да попълвам и преснимам декларацията...през тва време се сблъсквам с даскалката по литература при което някак си се сеща ,че трябва да правя някав тест ...след 10мин спор я обеждавам че съм го правил...попълвам си декларацията и я давам на даскалката си. Трагвам към вкъщи и точно да излизам от даскало за малко да блъсна едно дете ,което искочи да си гони топката...Включвам си телефона и баща ми се обажда и казва "оправяй се утиваме Стара Загора за костюм за бала ти..." и споря 10мин с него ,че имам и друга важна работа ,която той ест... не зачете ...така прибирам се и получавам смс от момиче което уж се зарибяваме "така ли вече ,ще ме подминаваш без да кажеш и едно здравей? при което се е убидила ,а аз даже не съм я видял....и ся се почва едни трагични обеснения и извинения....и на капак нА ЦЯЛАТА Тази работа съм забравил порфела си в даскало и се връщам там,при което на връщане ме хващат под ръка 2 съоченички и викат айде да ни караш и да ходим заедно кафе и влизат в колата.....почвай да обесняваш ЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ . И ВСИЧКО ТОВА ПРОДЪЛЖАДА ДА ГРАДИРА И СЕ ВБЕСЯВАМ ВЕЧЕ :doh:



Хубаво че не са те изпитвали от български език  :-?

Неактивен v3lkos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 176
  • EVO Karma: -5
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #192 -: Май 10, 2011, 07:15:02 pm »
Как ми протече денят до сега...
Ставам в 8 и 30 и баба ми сервира следното "Искам да ме закараж заедно (с една нейна приятелка) до гробищата с колата,защото "дрън дрън дрън та дрън"
Аз пък в 9 трябва да съм в даскало и ще ме испитват за повишаване на оценката по география.Та баба ми се убиди ,че не мога да я закарам....
Трагвам за даскало в 9 без 10  с колата и за да е красива картинката ЗАДРЪСТВАНЕ навсякаде. А пък ако закъснея за часа,ще ме остави на поправителен дирекно. Минавам 3 сфетофара на червена ,отнемам предимството на 2ма и изяждам "милите думи" на едно 10-20 хора....та стигам на време за часа.Почвам си преговарям урока и една съоченичка ми казва "ДАнчо трябва ми дадеш 5лв за заключването на училището и почва едно далго обесняване....а аз се опитвам да и обесня че трябва да чета урока си.
През това време Географика влиза и таман да го помоля да ми даде лист и да почвам идва класната и ми казва "данчо трябва ми дадеш 30 лева за бала още + да попълниш една декларация ВЕДНАГА НЯМА ВРЕМЕ.През това време виждам през прозореца как един се прави на шумахер през прозореца и за малко да се прасне в колата ми....та цялата тая дандания продължава 20-30мин.......(колата не ми беше одарена ) та почвам да правя теста заедно с още 2 щматки....и как протича теста "данчо данчо т'ва тука кво е....данчо бе виж виж......" Правя си теста оформя ме 5.( макар ,че можеше и 6 но квот било било....) Класната ме праща да попълвам и преснимам декларацията...през тва време се сблъсквам с даскалката по литература при което някак си се сеща ,че трябва да правя някав тест ...след 10мин спор я обеждавам че съм го правил...попълвам си декларацията и я давам на даскалката си. Трагвам към вкъщи и точно да излизам от даскало за малко да блъсна едно дете ,което искочи да си гони топката...Включвам си телефона и баща ми се обажда и казва "оправяй се утиваме Стара Загора за костюм за бала ти..." и споря 10мин с него ,че имам и друга важна работа ,която той ест... не зачете ...така прибирам се и получавам смс от момиче което уж се зарибяваме "така ли вече ,ще ме подминаваш без да кажеш и едно здравей? при което се е убидила ,а аз даже не съм я видял....и ся се почва едни трагични обеснения и извинения....и на капак нА ЦЯЛАТА Тази работа съм забравил порфела си в даскало и се връщам там,при което на връщане ме хващат под ръка 2 съоченички и викат айде да ни караш и да ходим заедно кафе и влизат в колата.....почвай да обесняваш ЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ . И ВСИЧКО ТОВА ПРОДЪЛЖАДА ДА ГРАДИРА И СЕ ВБЕСЯВАМ ВЕЧЕ :doh:

 :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh:  :doh:

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #193 -: Май 13, 2011, 12:11:38 am »
Как ми протече денят до сега...
Ставам в 8 и 30 и баба ми сервира следното "Искам да ме закараж заедно (с една нейна приятелка) до гробищата с колата,защото "дрън дрън дрън та дрън"
Аз пък в 9 трябва да съм в даскало и ще ме испитват за повишаване на оценката по география.Та баба ми се убиди ,че не мога да я закарам....
Трагвам за даскало в 9 без 10  с колата и за да е красива картинката ЗАДРЪСТВАНЕ навсякаде. А пък ако закъснея за часа,ще ме остави на поправителен дирекно. Минавам 3 сфетофара на червена ,отнемам предимството на 2ма и изяждам "милите думи" на едно 10-20 хора....та стигам на време за часа.Почвам си преговарям урока и една съоченичка ми казва "ДАнчо трябва ми дадеш 5лв за заключването на училището и почва едно далго обесняване....а аз се опитвам да и обесня че трябва да чета урока си.
През това време Географика влиза и таман да го помоля да ми даде лист и да почвам идва класната и ми казва "данчо трябва ми дадеш 30 лева за бала още + да попълниш една декларация ВЕДНАГА НЯМА ВРЕМЕ.През това време виждам през прозореца как един се прави на шумахер през прозореца и за малко да се прасне в колата ми....та цялата тая дандания продължава 20-30мин.......(колата не ми беше одарена ) та почвам да правя теста заедно с още 2 щматки....и как протича теста "данчо данчо т'ва тука кво е....данчо бе виж виж......" Правя си теста оформя ме 5.( макар ,че можеше и 6 но квот било било....) Класната ме праща да попълвам и преснимам декларацията...през тва време се сблъсквам с даскалката по литература при което някак си се сеща ,че трябва да правя някав тест ...след 10мин спор я обеждавам че съм го правил...попълвам си декларацията и я давам на даскалката си. Трагвам към вкъщи и точно да излизам от даскало за малко да блъсна едно дете ,което искочи да си гони топката...Включвам си телефона и баща ми се обажда и казва "оправяй се утиваме Стара Загора за костюм за бала ти..." и споря 10мин с него ,че имам и друга важна работа ,която той ест... не зачете ...така прибирам се и получавам смс от момиче което уж се зарибяваме "така ли вече ,ще ме подминаваш без да кажеш и едно здравей? при което се е убидила ,а аз даже не съм я видял....и ся се почва едни трагични обеснения и извинения....и на капак нА ЦЯЛАТА Тази работа съм забравил порфела си в даскало и се връщам там,при което на връщане ме хващат под ръка 2 съоченички и викат айде да ни караш и да ходим заедно кафе и влизат в колата.....почвай да обесняваш ЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ . И ВСИЧКО ТОВА ПРОДЪЛЖАДА ДА ГРАДИРА И СЕ ВБЕСЯВАМ ВЕЧЕ :doh:


Ебаси отвратителното...не те знам как си се оправил  :lol:

По темата: Всичко живо ме моли за нещо и скоро време ще тегля майната на всички...
Watch your step...it might be your last!

Problem

  • Гост
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #194 -: Май 13, 2011, 10:59:32 am »
не де не с лошо, поне не към мене де  :up: