Автор Тема: Бъг в Герой/Куест ?  (Прочетена 2723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Бъг в Герой/Куест ?
« -: Януари 18, 2013, 03:23:29 am »
Така значи проблема е в това, че вече за 3-ти път всичко по-куеста http://www.wowhead.com/quest=24757 минава перфектно , събирам стаковете, получавам бъфа и убиваме Синдра, но проблема идва в това, че  не ми го отчете нито един  път :puppyeyes:
Преди на Блууд-куйн-а  пак така 1-2 пъти и накрая го отчете, но вече взе да ми писва тая Синдра , или нещо се прецаква (в райда), или не го отчита( за пореден път).
Та ако може да бъде направено нещо по въпроса, ако трябват "свидетели" има -> хората от райд-а.

п.п.:Моля без излишен спам!  :clover:

untaught

  • Гост
Re: Бъг в Герой/Куест ?
« Отговор #1 -: Януари 18, 2013, 10:05:21 am »
Синдра на 25 без да ползвате масови кубове? Малко се съмнявам.

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Бъг в Герой/Куест ?
« Отговор #2 -: Януари 18, 2013, 11:21:31 am »
Е то ако работеха кубовете и така щях да съм го минал :freak:

п.п.: Други как са го минавали по същия начин и им го отчита? Само на мен не ....
Сега знам, че съм най-големият карък в света ма баш пък толкова  :confused:

untaught

  • Гост
Re: Бъг в Герой/Куест ?
« Отговор #3 -: Януари 18, 2013, 11:26:32 am »
Рескате битката на всеки куб, така че...

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Бъг в Герой/Куест ?
« Отговор #4 -: Януари 18, 2013, 11:51:19 am »
Нем, това ще означава, че се ще си пълни живота на макс след всеки куб, от което следва, че така няма смисъл да се бие

п.п.: Остави ... както си и знаех, няма смисъл от темата  :clover:

untaught

  • Гост
Re: Бъг в Герой/Куест ?
« Отговор #5 -: Януари 18, 2013, 12:04:43 pm »
Нем, това ще означава, че се ще си пълни живота на макс след всеки куб, от което следва, че така няма смисъл да се бие

п.п.: Остави ... както си и знаех, няма смисъл от темата  :clover:
Означава, че ще започва да си пълни живота. Има разлика с това, което ти каза нали? Знам как я биете и се реска битката след всеки куб, което и на теб ти е известно.
Ще проверя куеста след малко и ще кажа резултата. Все още се чудя как да наказвам за бъгване на боса, но и това ще дойде.

EDIT: Бъгав е, прав си. Докладвал съм го, но проблема е, че един път дава кредит, друг път не.
« Последна редакция: Януари 18, 2013, 12:45:08 pm от untaught »

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Бъг в Герой/Куест ?
« Отговор #6 -: Януари 18, 2013, 04:24:39 pm »
EDIT: Бъгав е, прав си. Докладвал съм го, но проблема е, че един път дава кредит, друг път не.

Знам, че един път дава друг път не, но всеки успешен път да не ми го дава просто ме дразни малко и докарва съмнения :freak:

А иначе да може да се каже, че е "леко" бъгване, но все пак ледовете не могат да се бият, хваща ги само масови и то не всеки път и всички , от което следва, че повечето пъти замразените умират. Освен това доста пъти като хората са за ледовете ги хваща фрост бомбите, от което също следва, че ще има някой умрели (уан-хитнати).  :clover:

п.п.: За сега това е единствения начин да се бие Синдра  и ако почнете да наказвате за това то 1/2 сървър ще замине и той едни от най-добрите и най-старите играчи в сървъра. Винаги ще има бъгване, но като не е нещо сериозно(поне това за мен не е, защото дори и така не всеки път дракона мре),
няма смисъл от наказания, но все пак вие си решавате  :clover:

п.п2.: И благодаря, че ще погледнеш куеста  :clover: