Автор Тема: Осакатяване на куестовете за дк-то от последният фикс  (Прочетена 778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Знам,че има бъг тракер където да се репортват бъгове и други такива,НО!доста хора след фикса говореха и питаха някой правил ли си е дк...естествено нямаше отговор.Днеска реших да си дигна поредното ДК,за да видя как седят нещата и те са доста трагични!Половината куестове от тринити са ги направили колкото да изкараш Дк-то от зоната и общо взето ДК-то през всичките си куестове е пешеходец (dead knight-walker),понеже са премахнали куеста за коня и така и така си дигнах ДК-то и кон няма.Пред последния куест ти дава един куест итем,който го пускаш и "летиш" с един дракон и убиваш мобове и разрушаваш катапулти,но явно полетите в ДК зоната са забранени,може би ги е страх от терористична заплаха :freak: и дракона,който трябва да лети ходи пеша.... има и други куестове от поредицата,който се нуждаят от внимание. :clover:

П.с:не бих рапортнал всичко това тук,но все пак за Дк-то това са куестове от голяма значимост за самия клас(особено за куеста с коня,който го няма) :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

untaught

  • Гост
Кажи ми кое не лети, а куеста за коня си го има.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
куеста за коня така и не ми го даде и сега ДК-то ми е без кон,за да излезеш от зоната на ДК-то трябва да минеш всички куестове,за да те пусне в това число влиза и куеста за коня,а за това което не лети е този куест http://www.wowhead.com/quest=12779,а преди него има един,където трябва да се качиш в една количка и да те закара някакво нпц до плажа,за да можеш да се качиш на кораба и да ги избиеш тези на плажа,само,че те бият през количката,което не трябва да е така,естествено те смъкват от количката и те убиват :eek: става въпрос за този куест http://www.wowhead.com/quest=12701 , но след като ги убиеш на кораба на самото оръдие има една магия която ти писка един грифон и те прибира автоматично в базата и тя не работи  :clover:

П.с: коня на ДК-то си мога ли да го получа по някакъв начин или да го трия и наново да си го вдигам  :blink:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Пропуснал си куест, защото си бил high lvl :doh: Tрябва допълнително да се даде да се гледа за lol lvl quest на картата

Неактивен victor?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -6
  • wow user
Аз дигах ДК но се отказах и го изтрих защото пропуснах куест и от там няма как да се върнеш, но това е единственото гадно иначе всичко си работеше :-)
ево те кара да бъдеш изобретателен ;)

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Аз моето го вдигнах преди около 2-3 седмици и всичко работеше на 30% от това, което е в Blizzard :woot: Не знам за какво се оплаквате