Автор Тема: Амнистия за прегрешилите !!!  (Прочетена 2558 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Амнистия за прегрешилите !!!
« -: Юни 09, 2012, 01:04:10 pm »
С оглед на фактите , че не влизат достатъчно хора , каквото и да се опитваме да направим , мисля ,че е време да се направи Амнистия на баннатите играчи!
Може пък това  да накара повечето играчи да се завърнат.
И без това  повечето банове бяха абсурдни.
Uno Sanctum

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #1 -: Юни 09, 2012, 02:03:37 pm »
Дефинирай "абсурдни банове"?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #2 -: Юни 09, 2012, 02:35:20 pm »
Дефинирай "абсурдни банове"?
Ще цитирам един случай.
Когато Лич Кинга имаше проблем с биенето и мобовете те хвърляха извън арената , не ти даваше Титла.Имаше един играч , на който му се случи точно това и той си поиска титлата.Може да е бил груб или по-настоятелен , но така и не получи титлата. За сметка на това получи банн, а имаше случай , в които след това се добавяше титлата на други играчи при същите обстоятелства.

Банове за спамм в чата или по време на "рбг".

Това стига ли ти ??? Мога да се поровя из темите и да намеря още такива банове но няма смисъл да убеждавам теб , нали.... ????
Uno Sanctum

untaught

  • Гост
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #3 -: Юни 09, 2012, 02:45:33 pm »
Бан се слага на този, който си го е изпросил.
От искане на титла аз защо не получих бан!? Явно съм си я поискал както трябва, а не да настоявам и да хуля администраторите, че не си вършат работата. Да вметна, че тогава още не бях станал GM.
 Всеки, който се държи с администраторите все едно са му длъжни, точно на него, за нещо може да получи и допълнителни награди.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #4 -: Юни 09, 2012, 03:52:31 pm »
На тогавашната популация, да не говорим на сегашната, банове за нещо различно от ползване на бъгове, е абсурдно да се слагат. За псуване има mute, зануляване на gold, 10 часов curse и така нататък. Псувал бил админ... този админ/gm команда ignore Няма ли? Да сме 2к разбирам да има такива банове, ама при положение, че тогава нямахме 200 човека, а сега нямаме и 50, просто е абсурдно да се слагат банове защото някой е накърнил достойнството на админа. Има къде къде по-добри наказания и по-безболезнени за популацията, че да се пребягва до такива абсурди.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #5 -: Юни 09, 2012, 05:18:58 pm »
Това че сме 100 човека он не значи че трябва да пусна тези които не заслужават да са тук. Смисъл от подобни индивиди няма.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #6 -: Юни 09, 2012, 05:59:32 pm »
Това че сме 100 човека он не значи че трябва да пусна тези които не заслужават да са тук. Смисъл от подобни индивиди няма.
Може да им дадеш втори шанс , пък те ако са си взели поука , няма да повторят грешката си.

За тези , които се провинят повторно, винаги можеш да баннеш отново.
Uno Sanctum

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #7 -: Юни 11, 2012, 11:06:51 am »
Пейчо, един съвет: довери се на това, което ти казваме, защото в сървъра сме вложили доста часове на игра, и когато виждаме, че всичко ще замине на вятъра (защото се отказват хора, и аз съм на път да го направя вече), понеже доста неща изглеждат малоумни! Ще изброя някои от тях, за да разбереш, че наистина е така.

• Куест ивента 20 човека те бяхме помолили предната седмица да пуснеш моба за още 2 минути - ти не даде. Не смяташ времето, за което някой може да се залута насам натам. Имаш какво да спечелиш от малко разчупено мислене. Другото - ако си помислиш, че може да има някаква отешителна награда на края за половин един час с друго NPC (щом си направил това да работи, не виждам колко ще ти е трудно да направиш и другото) ще ти е от полза, понеже единия час хвърлен за търсене на предмети няма да е напразен. Взел си идеята от Fishing Event-ите, но си го развил наполовина :doh:

• Шибаната карта не е наред от няколко месеца, откакто и LoS се бъгна супер яко. Уж беше временно, тогава те карахме да върнеш старата версия на ядрото - не. Реших да влизам в арени, парта ми пишеше докато берях цветя (правя го с друид и ползвам Flight Form, че да е по-бързо). Когато влизах в арена бях на съвсем малка височина над земята, но винаги пропадах, т.е. докато правим арени трябва да сме си безполезни :doh:. LoS в момента е изключително тъпо нагласен: има проблем когато трябва да хийлнещ или бъфнеш приятел, или да удариш противник, дори да седиш до него, но между вас на пода има някаква черта. Проблем са ледчетата на Sindragosa. Не защитават от бомбите, но когато трябва да се бият с меле герой - и да се качваш по тях е трудно да уцелиш как да го биеш.

• Насочвате се към оправянето на куести, вместо към гледането на геймплея. Не е нормално от вече поне месец Frost Resist при Lord-а в ICC да не бачка изобщо за огньовете, като не резиства нищо, а да разбирам, че GM се размъква с разни играчи, че да им помага за The Loremaster, a когато се опитам да намеря 1 път в месеца GM - то да няма никой :doh:


Пейчо, един съвет от човек, който иска да остане в сървъра заради хората, с които играе: гледай как да върнеш поне част от старите играчи, защото новите няма да направят нищо. Ти гледаш, че има по около 100 активни акаунта, но вече не малко хора са с по 2 акаунта. В момента има хора, които се радват на едно ICC 10 normal, защото през повечето време няма как да отидат никъде (ние от ордата и още един гилд от алианса сме изключение). Новите играчи няма къде да се развият. Не търси само нови играчи. Предложих ти и едно нещо - направи така, че старите играчи да имат интерес да помагат на нови, като ги обучават. В момента раздаването на арена точки през 4 дни е мазохистично и за нас, защото няма арени. Преди 2 седмици имаше 2-3 дни където имаше BG-та, единия ден даже правихме постоянно. В момента ако има 3 за един ден е рай, но през повечето време няма.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #8 -: Юни 12, 2012, 09:36:10 am »
Цитат
Куест ивента 20 човека те бяхме помолили предната седмица да пуснеш моба за още 2 минути - ти не даде. Не смяташ времето, за което някой може да се залута насам натам. Имаш какво да спечелиш от малко разчупено мислене. Другото - ако си помислиш, че може да има някаква отешителна награда на края за половин един час с друго NPC (щом си направил това да работи, не виждам колко ще ти е трудно да направиш и другото) ще ти е от полза, понеже единия час хвърлен за търсене на предмети няма да е напразен. Взел си идеята от Fishing Event-ите, но си го развил наполовина.
За 20-ти път ще го кажа/напиша надявам се да се изразя ясно.
Куест евента не е само куест - това е автоматизиран евент който spawn-ва и despawn-ва npc-то което дава куеста.
Не можете да виждате npc-то докато евента не е пуснат. (както в случая му е изтекъл тайминга.).
+ това какъв е смисъла от пускането му 2 мин. след като времето му е изтекло. То тогава да го направя без време и готово, или да дава предметите директно за 10 злато и ок.

Цитат
Шибаната карта не е наред от няколко месеца, откакто и LoS се бъгна супер яко. Уж беше временно, тогава те карахме да върнеш старата версия на ядрото - не. Реших да влизам в арени, парта ми пишеше докато берях цветя (правя го с друид и ползвам Flight Form, че да е по-бързо). Когато влизах в арена бях на съвсем малка височина над земята, но винаги пропадах,

Ако си писал в бъг тракера за това и съм го пропуснал, ми дай линк да видя.
Синдрагоза знаеш че не пиша аз скриптовете.

Цитат
Насочвате се към оправянето на куести, вместо към гледането на геймплея. Не е нормално от вече поне месец Frost Resist при Lord-а в ICC да не бачка изобщо за огньовете, като не резиства нищо, а да разбирам, че GM се размъква с разни играчи, че да им помага за The Loremaster, a когато се опитам да намеря 1 път в месеца GM - то да няма никой

Ако присъствието на ГМ за теб означава да ти complete някой друг неработещ куест = грешен телефон имаш.

За арените го направих по искане на играчите на 4 дни. Не ми пречи да е на 7.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Амнистия за прегрешилите !!!
« Отговор #9 -: Юни 13, 2012, 12:49:29 pm »
Според мен,проблема е в хората,как да има хора като си трагват, главните лица в сървара са играчите,неможе за всичко да се търси сметка на Пейчо,все пак играем без пари,тва си е една добра екстра,сървъра е на прилично ниво,останалото е въпрос на желания,както си го направим така ще е !