Автор Тема: Философска тема за размисъл  (Прочетена 60280 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #285 -: Април 02, 2012, 10:50:35 pm »
100 % съгласен с Никсер. Няколко пъти съм ходил в Истамбул , та той е в пъти по модерен от София , един истински мегаполис . От това което съм видял там мога да гарантирам , че на средностатистическия турчин му е през резаната патка ( извинявам се за израза , ма не се сдържах  :freak: простак съм си , ко да прая ) за турците в България . Също така и на тяхното правителство . В Гърция например , се усеща в пъти по - голяма злоба отколкото в Турция. Тия индивиди , които действат тука са си некви чисто политически формирования , дето искат да се докопат до някаква власт , с всякакви методи . Като не им се обръща внимание , нема да постигнат нищо.   
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #286 -: Април 03, 2012, 10:43:38 am »
Аз искам да кажа само, че турците не са с нищо по-различни от нас българите, това че сме били поробени, не значи, че сегашните турци имат вина. Според мен всичко направено от комунизма е пълна каша, затова съм против всякакви тeхни действия. Това е било грозна постъпка от тяхна страна. Но искам да кажа, че в момента България няма за нищо какво да се извинява на турците, защото нито това правителство има вина, нито ще се гледа някакви стари факти. Ако иска някой да им се извини нека това бъдат поколенията на онази напаст Божия (макар че и те нямат вина, че бащите им са били простаци, но някои са продължили пътя им, така че...).
За да не правим расови спорове искам да ви попитам нещо, което наистина ще ми бъде необходимо, защото имах морален спор с няколко души и ако някой ме подкрепи с доказани мнения би ми помогнало, а и това е, това което ще ви попитам е нещо като Mod-ната тема за евдемонизма и прочие.

Темата е да бъдеш хедонист или евдемонист, но не ми трябва някакви банални разсъждения, затова ви задавам много житейска тема, която не знам, голяма дилема си е... Взимаме следния случай:
Установяваме, че ако не ходим 3 години по морета и "балкани" (почивки) и спестим всякакви разходи ще успеем да купим по-голямо жилище за семейството си (или ако вече имаме за някоя по-хубава кола), та дилемата е дали да спестим от всякакви удоволствия (повечето, които искат пари) и да си купите по-голямо жилище (което би помогнало на себе си, на семейството си и прочие) или ще предпочитете да си се забавлявате, но да живеете по-скромно. И двете тези са ту скромни, ту нескромни. Голямо жилище & "без ходене по почивки" VS. малко жилище & ходене по "балкани" и "морета" ?

Просто спорът е следния: да живееш за удоволствието или да живееш, за да търсиш щастието (според мен е по-неегоистично, защото това щастие може да не го намериш ти самия, но може да оставиш едно "щастие" на поколенията ти, тоест може да живееш, за да създадеш среда за живот на поколенията ти).


Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #287 -: Април 03, 2012, 12:04:04 pm »
Доберманче :) , защо требва да цитираме изявените философи ? Всеки тук е писал по някъв въпрос, който малко или много го е засегнал и си е изказъл собственото виждане . Требва ли да се превърне и тая тема в цитат след него пак цитат , посредата , кво ........ пак цитат . Все пак тая тема я започнахме , за да не Ви спамиме другите теми с наще "глупости" . Ае да си имаме уважението , а ?
И по - интересното , казваш да цитираме философи , а даваш една чисто политическа тема ??? Май си противоречиш :) Отивам да ям и после ше пиша за "турците" които искат България да им се извини .

1. Защото е по - добре да цитираш фраза на някой философ, мислител, писател и прочие, в която има толкова смисъл, че е нужно поне няколко часа разсъждаване, за да стигнеш до истината скрита в нея ( да не кажа дни ). А не както правите вие да разсъждавате над изказванията на някой тинейджър, за което ще са ви нужни няколко минути, за да стигнете до истината ( часове са много ). Нали все пак това е целта на тая тема ?
2. Това за цитатите стана в темата след 3-4-5 страница някъде. Просто се върни назад и виж хронологията
3. Уважението си го имаме, не се съмнявай в това  ;-)
4.
Докато търсите фрази и мисли ето ви една тема от ежедневието
Кое не разбра мойто момче да ти го преведа ?  :unsure:

5. Ако не ти се търси просто ми виж подписа и си кажи мнението  :freak:

Турци има в Турция, в България има само Българи. Турция предявява ли някакви искове към България? Ако отговора е НЕ, значи става въпрос за някакви съчинения с някаква цел и разни врътки.
По твойта логика румънци има и в България, но това не попречи на Румъния да предяви претенции към Българското черноморие нали ? Въпреки, че тези претенции трябваше да са разрешени преди приемането ни в ЕС както се оказа

Тия индивиди , които действат тука са си некви чисто политически формирования , дето искат да се докопат до някаква власт , с всякакви методи . Като не им се обръща внимание , нема да постигнат нищо.   
Точно като не ми се обръща внимание може да стане по - лошо. Ей така за малко да учредят партия Отоман преди 2 години ( а за ситуацията по селата ако тръгне да се говори ... ). Даже наскоро НС гласува и прие декларация, с която осъжда възродителния процес. ДОбре, че имам интернет и кабелна, че да разбера това понеже по националните телевизии не го отбелязаха
« Последна редакция: Април 03, 2012, 12:18:07 pm от dobermana »
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #288 -: Април 03, 2012, 12:05:16 pm »
Аз искам да кажа само, че турците не са с нищо по-различни от нас българите, това че сме били поробени, не значи, че сегашните турци имат вина. Според мен всичко направено от комунизма е пълна каша, затова съм против всякакви тeхни действия. Това е било грозна постъпка от тяхна страна. Но искам да кажа, че в момента България няма за нищо какво да се извинява на турците, защото нито това правителство има вина, нито ще се гледа някакви стари факти. Ако иска някой да им се извини нека това бъдат поколенията на онази напаст Божия (макар че и те нямат вина, че бащите им са били простаци, но някои са продължили пътя им, така че...).
За да не правим расови спорове искам да ви попитам нещо, което наистина ще ми бъде необходимо, защото имах морален спор с няколко души и ако някой ме подкрепи с доказани мнения би ми помогнало, а и това е, това което ще ви попитам е нещо като Mod-ната тема за евдемонизма и прочие.

Темата е да бъдеш хедонист или евдемонист, но не ми трябва някакви банални разсъждения, затова ви задавам много житейска тема, която не знам, голяма дилема си е... Взимаме следния случай:
Установяваме, че ако не ходим 3 години по морета и "балкани" (почивки) и спестим всякакви разходи ще успеем да купим по-голямо жилище за семейството си (или ако вече имаме за някоя по-хубава кола), та дилемата е дали да спестим от всякакви удоволствия (повечето, които искат пари) и да си купите по-голямо жилище (което би помогнало на себе си, на семейството си и прочие) или ще предпочитете да си се забавлявате, но да живеете по-скромно. И двете тези са ту скромни, ту нескромни. Голямо жилище & "без ходене по почивки" VS. малко жилище & ходене по "балкани" и "морета" ?

Просто спорът е следния: да живееш за удоволствието или да живееш, за да търсиш щастието (според мен е по-неегоистично, защото това щастие може да не го намериш ти самия, но може да оставиш едно "щастие" на поколенията ти, тоест може да живееш, за да създадеш среда за живот на поколенията ти).



Отговори си на въпроса от картинката и ще намериш отговора и тук  ;-)
« Последна редакция: Април 03, 2012, 12:54:27 pm от dobermana »
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #289 -: Април 03, 2012, 12:11:49 pm »
Дали да пестиш , според мен , зависи от това дали си сериозно обвързан с некоя мома . Ако имате съвместни планове за живот , е нормално да се лишите от почивки за няколко години и да си свиете свое гнездо . Докато си сингъл , или имаш връзка , но по - освободена ( както аз в момента ) , твой дълг е да си търсиш някаква по стабилна работа , за да може на по - късен етап , когато връзката е прераснала в нещо сериозно ,  да имаш фундамента , за изграждане на "гнездо" . На този етап , аз лично , не пестя много много ( за което ме е яд до накаква степен ) , но се стремя да работя за CV , както се казва . Иначе  , много ясно , че докато сме млади трябва да избухваме на 100 % . Тва е живота , трябва да се изживее колкото се може по - добре . Тук вече се намесва чисто субективната преценка на различните хора , кое е добре и кое не . Някои пестят за в бъдеще. Скоро се чудех на един от мойте хора ( IT то) , та пича може би печели най - много от целата компания , но почти не избухва . Седи си вкъщи и си цъка LoL . На зададения въпрос :  " Дебел , що не ходиш по жени бе ?" ( смисъл , не е некъв ръб , изкарва пари , интелигентен е , има си предпоставки да си забие много качествена мадама ) . Той отговори : " Има време за живот след 30те , сега се развивам и пестя " . С тоя човек сме приятели от деца , и съм убеден , че е прав , може би в дългосрочна перспектива.  Та мисълта ми беше , че има различни гледни точки .
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #290 -: Април 03, 2012, 12:21:14 pm »
Доби , тука едва ли някой учи философия ( пък и да учи , едва ли другите ше го разберът за кво говори , ако изпадне в писане на "реферати" и навлезе в професионален жаргон ) та да се занимаваме  чак толкова професионално . Преди 2 седмици бях на някъв семинар по философия на фотографията ( отворен , не за професионалисти) . Водеше го някакъв "динозавър" от филосовската катедра към СУ. Нужно ли е да ти казвам , че тоя бастун говореше на такъв жаргон , с специфичните им термини , че аз и момата дето ме отведе там ( професионална операторка в БТВ ) схванахме само чисто фотогравските термини . Ако има некой който се занимава с философия тука , нека напише нещо професионално , да видиме колко ше го разбереме ??? И отделно , че мислите на Платон и Сенека ( например ) ше ни се сторят яко скучни !!!  И по интересно ми е , какъв е точно проблема с турците от ежедневието , че аз не го виждам . Виждам само некви хора които използват етническите групи , за да си правят PR.
« Последна редакция: Април 03, 2012, 12:23:43 pm от IvoArsov »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #291 -: Април 03, 2012, 12:33:12 pm »
Не ти говоря за реферати и задълбочени слооизлияния. Просто малко по - задълбочено. За Платон и Сенека и аз не съм съгласен, но виж другите има какво да предложат

Пример за лоша тема - кое е първото яйцето или кокошката ? Това е все едно да питаш - защо пилето е пресякло пътя ?

Учителката от детската градина:
- За да отиде от другата страна на пътя.

Платон:
- За свое добро.

Аристотел:
- Това е в природата на пилетата - да пресичат пътища.

Карл Маркс:
- Исторически неизбежно е.

Садам Хюсеин:
- Посоченото действие е непровокиран акт на бунт и ние съвсем справедливо ще изсипем пет тона нервно-паралитичен газ върху него.

Роналд Рейгън:
- Забравих.

Хипократ:
- Заради излишък на флегма в неговия панкреас.

Мойсей:
- И дойде господ от небето и каза на пилетата - "Пътят ще требва да се прекоси". И пилетата започнаха да прекосяват пътя и настъпи радост.

Ричард Никсън:
- Пилетата не са прекосявали пътя. Повтарям! Пилетата НЕ СА прекосявали пътя.

Симеон II
- Пилето ще пресече пътя! Вервайте ми!

Фройд:
- Фактът, че вие изобщо сте загрижени за това, че пилетата прекосяват пътя, разкрива вашата сексуална несигурност.

Дарвин:
Още от векове пилетата съвсем естествено са се селектирани по такъв начин, че те в момента генетично са предразположени да пресичат пътя.

Исак Нютон:
- Всяко пиле във вселената винаги ще може да пресича пътя перпендикулярно на дължината на пътя в една безкрайно дълга права линия с постоянна скорост, освен ако пилето не спре в резултат на небалансирани противодействащи сили от противоположната на пилешкото движение посока.

Айнщайн:
- Дали пилето пресича пътя или пътя се движи под краката на пилето зависи от гледната точка.

Хайзенберг:
- Никой никога не знае със сигурност дали в действителност то ще стигне до другата страна на пътя.

Буда:
- Задаването на този въпрос отрича природата на пилето.

Ърнест Хемингуей:
- За да умре в дъжда.

Снупи:
- Беше тъмна, бурна нощ. Някъде в дъжда едно пиле пресичаше пътя.



И преди да се обади Abken-чо ето линка  http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=32732&st=20  :freak:
« Последна редакция: Април 03, 2012, 12:36:08 pm от dobermana »
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #292 -: Април 03, 2012, 12:44:16 pm »
За кокошката и яйцето не е толкова лоша темата , стига отговорите да не са " мноо ясно , че яйцето , преди е имало яйца и динозаври , а не е имало кокошки , значи яйцето "  :doh: Имаше такъв отговор и аз кат го прочетох се замислих от къде да се хвърля .  :freak:

Спирам да пиша , защото ми предстои пътуване . Довечера в хотела , ако има интернет и свободно време, ше ти обясня метафората за яйцето и кокошката ( накрая ще опрем до кво ?......... до метафизика :) )
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #293 -: Април 03, 2012, 06:40:54 pm »
Цитат
Докато си сингъл , или имаш връзка , но по - освободена ( както аз в момента ) , твой дълг е да си търсиш някаква по стабилна работа , за да може на по - късен етап , когато връзката е прераснала в нещо сериозно ,  да имаш фундамента , за изграждане на "гнездо" . На този етап , аз лично , не пестя много много ( за което ме е яд до накаква степен ) , но се стремя да работя за CV , както се казва . Иначе  , много ясно , че докато сме млади трябва да избухваме на 100 % . Тва е живота , трябва да се изживее колкото се може по - добре .

Съгласен съм с това на 100%.

Цитат
За кокошката и яйцето не е толкова лоша темата , стига отговорите да не са " мноо ясно , че яйцето , преди е имало яйца и динозаври , а не е имало кокошки , значи яйцето " 

Е за този отговор не се бях сетил, много е як!
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #294 -: Април 03, 2012, 08:39:54 pm »
Аз ще се хвърля от някъде в момента... Само ще кажа да прочетете за Археоптерикса и мутационните процеси в генетичния материал на яйцето...  :doh:
Ако някой иска да го обясня с прости думи без сложни терминологии от net-а да каже.

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #295 -: Април 03, 2012, 10:50:46 pm »
Аз по темата горе малко да поразсъждавам за "гнезденцето".

Радвам се на тази работа (в момента работя всичко - хамал, общ строителен работник и разбивач на стени с чук, берач на грозде, чистач - защото дипломата ми за "Бакалавър Счетоводство и контрол" е българска и във Франция не знаят дори къде е България на картата, поради което не са и запознати с качеството на образованието ни и моята диплома не значи за тях повече от 12тия им клас), и като цяло на живота тук (липсват ми някои неща), но се научавам и че живота не е само "розови приказки" ("fairy-tiles"), а и борба, и почивка, и "живот" (като радост от живота). Започвам да уважавам всяка професия. Браво на който си е устроил гнезденцето и живота, и се издържа, и успява. Плюс е че направих мускули и заяквам. Вечер като се разхождам и си мисля за нещата, които съзрявам и за борбеността ми и за плановете ми (може да намеря и "чиракуване", което е 2 години с договор и 80%това минимална заплата, които са ми пре-достатъчни) и което ще ми осигури виза за още година и след това директно за години напред. Като се разходих и не ми е толкова тежко дали имам приятели тук или не - уча се на важни неща, сега ще гледам филм. Една позната от тук ми писа смс - тя си има гадже - сега кара "стаж" в магазина, в който работих. Почна да носи и по-сексапилни дрехи - новото й гадже добре й влияе! И аз се радвам, че започвам да си планирам моя и да имам мускули и че си трупам трудов стаж. Постепенно, докато изкарам книжка (шофьорска) и или проговоря перфектен френски или се докажа пред повече работодатели (тук имат обичая да наемат работници само за дадена поръчка за ден-два-седмица-месец) и да натрупам по този начин препоръки и стаж в различни професии (което показва, че мога всичко да работя и съм интелигентен).

"Хубавото в живота е и да усещаш удоволствието от: допира, галенето, другите по-интимни неща, разходките и прохладния вятър, който развява косата ти и разхлажда лицето ти, топлата/студената вода в морето, майтапите, смехът, топлината пред запалената камина, приятелите, ..." (Аз)

И коментара на един приятел от България:
"Само с положителна нагласа нещата се получават със самосъжаление не се стига доникъде/се тъпче на едно място така че вече си изяснил перспективите пред себе си и остава само да се бориш затова да имаш някоя от по-хубавите от тях :) "

Та така :)
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #296 -: Април 04, 2012, 05:25:25 pm »
Последен пост за яйцА , кокошки , петли , трътки и т.н.
Въпросът "Кое е първо , яйцето или кокошката?" нема нищо общо с биологията , мутацията и историята . Тва са лесно доказуеми по нАучен път неща . По скоро тва е въпрос , отнасящ се до причинно - следствените връзки . Кое е първично и т.н.
Кво е bin bang ? ( от физична гледна точка отгора е " едно време нямаше нищо .... и то избухна ...... момент , то и "време" нямаше , така че ... " )
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #297 -: Април 04, 2012, 06:47:24 pm »
По темата за яйцето и кокощката и физиката - препоръчвам ви книгата "Кратка история на времето" на Стивън Хокинг.

Професор Стивън Уилям Хокинг е английски физик, до 2009 - Лукасов професор по математика на Кеймбриджкия университет (пост, заеман преди от Исак Нютон)[1]. Роден на 8 януари 1942 в Оксфорд, Англия. Занимава се основно с космология и квантова механика, известен е и като популяризатор на науката. Въпреки тежкото си заболяване — амиотрофична латерална склероза — Хокинг не престава да се труди в областта на науката, показвайки, че физическото увреждане не прави никого по-малко способен да твори.
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #298 -: Април 04, 2012, 06:53:19 pm »
Ще пусна нова тема, доста интересна, подтикнат от три неща: мнението, което ще цитирам от една друга тема (доколко играта WoW развива мозъчните клетки); един филм, който ще пусна и тук с линк на тази тематика; както и мои лични размишления по темата:

(15 - 22) години + (7- 10)часа игра на ден за 3 мессеца = асоциални злобни дебили . Тва и аз ше ти го кажа , без да имам дисертация в университет от бръшляновата лига. А да и най - вероятно сексуалния им живот ше е равен на 0 , освен ако не се оправят помежду си ( става въпрос за жени и мъже ) .
От 35 - 50 , могат да си стимулират мозъка с различни дейности ( лов , риболов , туризъм ) .  Имам чувството че тая игра има нещо като 25тия кадър в киното .

Сексуалният живот е и да си доставя човек сам кефа, не е само мисионерската - човек в живота трябва и сам да може да оценява удоволствието си, а не само да чака на другите - има хора дето и на риба не ходят, но са пълноценно щастливи и жизнени и емоционални и общителни, било то и без секс 1 година (понякога обстоятелствата го налагат) - секс по начина, по който се влага мъж-жена (затова казах, че може и сам). Пък и за мъж-жена не всеки ден е "яко е***е, има и милувки, и целувки, и разходки за ръка, и смучки, и натискане в някой тъмен ъгъл по улицата след 22:00).

"Хубавото в живота е и да усещаш удоволствието от: допира, галенето, другите по-интимни неща, разходките и прохладния вятър, който развява косата ти и разхлажда лицето ти, топлата/студената вода в морето, майтапите, смехът, топлината пред запалената камина, приятелите, ..." (Аз)

Ето и фълмът, който много ми хареса:
A Girls Guide To 21st Century ***
http://www.youtube.com/watch?v=SnE3CEKjCYk&feature=related
« Последна редакция: Април 04, 2012, 06:56:48 pm от vnmilenhunte »
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #299 -: Април 04, 2012, 06:55:46 pm »
Да , браво , мисля че точно Хокинг имаше нещо за създаването на вселената ( преди бях линквак едни филми на Дискавъри по темата )
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост