Автор Тема: Философска тема за размисъл  (Прочетена 60246 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #180 -: Март 10, 2012, 06:40:20 pm »
За мен лично първата е по-хубава. Не мисля, че красотата на човек( или това какъве  той) се определя по цвета на косата, броя на татуировките и пиърсингите или каквото и да било друго. Особено, ако говорим за нещо добре направено и изпипано(винаги има изключения). Красивото си е красиво както и да го гледаш.
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #181 -: Март 10, 2012, 06:54:03 pm »
Сега се сетих , а за обеците на езика , ко ше кажеш ??? Пак ли са за изруди ???  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #182 -: Март 10, 2012, 07:00:02 pm »
болна тема, недей  :freak:
The weak will always obey the master

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #183 -: Март 10, 2012, 07:00:47 pm »
Нито едно от двете  :freak: :freak: :freak: .
Иначе ако русото има 7-8% симпатичност черното има между 0.35-0.4%.


Иначе аз те питах в другата тема за твоите или Естелка, тоест:


VS.



Тук вече съотношението в проценти ми изглежда така:
0.35% към 99.35%, тоест сметнато към 1:284.

Не казвам нищо лошо за татуировките, нито пък толкова за цвета на косaта, стига да не са чак пък толкова контрастни, различни и страшни, но не мога да приема хора, които са се продупчили навсякъде и дори да има такива не бих изписал ужас, но като вземат всички крайности вече става страшно, тези които поствате и двамата им няма нещо толкова лошо просто въпрос на вкус, но просто аз имам в предвид за други, които не бих ги постнал тук, като сложат от всичко на max.


Е тва за мен е крайността на слагане на Tattoos, дори ми изглежда прекалено, но ще се преглътне заради други черти, които се открояват, но пак казвам това за мен е прекалено вече...

Сега се сетих , а за обеците на езика , ко ше кажеш ??? Пак ли са за изруди ???  :freak:
Мисля, че се сещам какво имаш в предвид и ще се цензурирам чрез загадъчно писане както теб, ами колкото и да си мислиш, че е добра прищявка, според мен е много грозно. Много мъчно ми стана, когато една много умна моя състудентка, която наистина беше приятелски настроена, обичаше ни всичките, си сложи, стана ми мъчно, че е изоставиха всички, за да не ги засрамвала и само аз е подкрепях, но мога да кажа, че никога не успях да го приема, но накрая като и отмина вълната си е махна и в момента даже било регенерирало и се закле, че няма да прави повече подобни глупости...
Мисля, че всеки се оправя, но аз лично, както и повечето хора, с които съм общувал, асоциирам много обеци, странна коса, страшен грим със дрогата, не казвам, че са наркомани, просто асоциация.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #184 -: Март 10, 2012, 07:08:35 pm »
Ами между предните две, ако трябва да съм честна пак избирам първата :smart: И ето къде идва проблема: много умна, приятелски настроена, но си сложила обица и БАМ всичко отива на кино. Все едно когато си сложи обица човек се променя, ами не, не е така. Абсолютно същият си е, с разлика, че е имал смелостта да направи нещо нестандартно. Но понеже има толкова много ограничени хора, които не могат да приемат нещо такова за нормално и се стига до там, че дори хората, които искат да направят нещо подобно се спират, защото някой би им обърнал гръб. За мен лично се изисква доста смелост да се противопоставиш на общоприетите нормни, било то и по такъв начин. От тези снимки, които пусна Иво в предната тема не видях да има някоя с кой знае колко много пиърсинги или каквото и да били други 'крайности'.
« Последна редакция: Март 10, 2012, 07:17:30 pm от PrincessOfHate »
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #185 -: Март 10, 2012, 07:19:31 pm »
Значи , попринцип човек си прави татус , като символ на нещо което е преживял или преживява , защо трябва да е наркоман или нещо подобно ? Глупава асоциация.  Пък и в последно време е бая модерно . И кво , таз твойта позната кат си сложила пиърсинг на езика( нали там ? ) , и кво , изоставили я да не ги засрамва ??? Е това са говеда !!! Сега ше шокирам Абкен , дано го преживее ... отивам на рожден ден на една мацка , която на едното рамо има таурани карти таро ( огромен татус ) , на лявата гърда има саламандърче и на носа има пиърсинг.  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #186 -: Март 10, 2012, 07:24:07 pm »
Освен какa Jolie има и много други така симпатични (меко казано) актриси със Tattoos. Не познавам актриса прекалила с подобни неща да е известна с красота или прочие, Rooney Mara няма чар, но на Оскарите е хвалиха, че била толкова симпатично момиче, а в последния си филм успешно се превъплътила в грозно момиче...


Ооооо, изпуснах бе, вместо Естелка само да рекламирам не съм показал една друга личност, на която и рекламирах песента като поздрав за 8 март де, таа да не говоря много а да покажа и сега ако има човек, който да ми каже, че и тя не е по-красива от онова.. Айде да не казвам пак обидни думи.



Това е за реклама на парфюм.


Hа лявата гърда има саламандърче и на носа има пиърсинг.  :freak:
Е тя ти показа, гърдите си ?

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #187 -: Март 10, 2012, 08:41:13 pm »
Е на това му викам различен:



 :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak:

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #188 -: Март 10, 2012, 08:59:15 pm »
вече казах, че за всяко правило си има икзлючения, но лично аз не видях да има такива индивиди в горепоказаните снимки. :freak:
The weak will always obey the master

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #189 -: Март 10, 2012, 09:06:35 pm »
Че тая си е съвсем нормална.
The pain is my best friend.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #190 -: Март 10, 2012, 09:06:52 pm »
Но понеже има толкова много ограничени хора
Това го приемам, като персонална обида, така да знаеш!

Няма как да сложите думите "татуировки", "пиърсинги" и "философия" в едно изречение. Нелепо е!

Да, съгласен съм, че е интересно и нестандартно. Имам опит с такива булки, но той се свежда до моментен флирт, лупкане, пием чай и праЙм чал. Консервативно настроен съм най - вече към тези с продупчените носове, гъзове и всякакви репродуктивни органи. Винаги съм смятал, че такива хора са комплексирани от нещо (било то външен вид) и търсят промяна с такова желязо, забито в тялото им. Реален случай - една, понеже и е голям носът, реши, че слагайки си обеца нему, той ще стане по - малък и привлекателен. Стоя, седя, мисля и на ум ми дойде само - бе, да ти евем добитъка прост :doh: Та, мисълта ми е, че хората, които търсят да са различни с железа, нямат нужното ментално ниво, за да бъдат такива, каквито искат с разум.
Другото което е, коя сериозна институция приема хората с флешове и нарисувани гердани? Коя? Един ден, какъв пример, ще дадете на децата си, когато ви запитат "тате/мамо, ама аз защо нямам такова желязо на езикът"?

Мислете пичове, само с тичане през глава не става.
« Последна редакция: Март 10, 2012, 09:10:02 pm от Караконджул »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #191 -: Март 10, 2012, 09:26:21 pm »
Искаш да ми кажеш, че щом мацката има обици или татуси не става за нищо сериозно? Може някои и да го правят, за да избият комплекси, не отиричам, но не мисля, че една обица би променила това. Човек може да си е прост и без обици. Мислила е, че ще помогне, направила го е. Не виждам нищо лошо да опита да прикрие недостатъците си. Има ли установена връзка между менталното състояние и броя обици? Правопропорционално ли е? Именно факта, че доста голяма част от хората не приемат такъв вид 'изразяване' на личността е виновен за това да няма хора с флешове и пиърсинги  в сериозните инситуции. А, ако детето ми ми зададе този прос ще му обясня точно и ясно защо няма обица, какви са рисковете и кога ще може да си я направи, ако прецени, че иска. Пак казвам: винаги съм се мъчила да не съдя човек по външния вид. Това дали имаш обици, татуировки или изчанчени прически не определя що за човек си.
The weak will always obey the master

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #192 -: Март 10, 2012, 09:38:21 pm »
Правиш ли съществената разлика от това, какво ти мислиш и какво е всеобщо прието? Защото аз винаги ще защитавам тезата, че един продупчен и нарисуван прекалено, ще бъде изкуствено различен. Такъв човек, не би имал тежест никъде, освен в ъдърграунд обществата! Защо същият човек, не се покаже, като различен с уменията си по математика, история или нещо друго, ами с това, че си е вкарал в ухото, метален пръстен с диалетър на чиния? Ще кажеш, защото това си е негово право и може да избира, какво и как да прави, нали така? Аз ще се съглася и с нескрита неприязън, ще ти шушна, че същият този човек, няма да стане лекар, адвокат, прокурор, полицай! Обяснима е и твоята позиция - мъничка си! Това не го казвам, за да те изкарвам неука и неразбираща, не се обиждай. Казвам го, защото ти липсва житейски опит, а той е едно от най - важните неща в този живот! Повярвай ми!

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #193 -: Март 10, 2012, 09:48:29 pm »
Границите ги поставяме ние(обществото). Времето минава и обществото се променя. Жените не винаги са имали право да гласуват, гей двойките да сключват брак, жените и целия бански или пък късите поли и така нататък.
The pain is my best friend.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Философска тема за размисъл
« Отговор #194 -: Март 10, 2012, 09:56:55 pm »
Да, но тук не говорим за съществуването на такива, а на възприятието. Гейове и голота има откакто съществуваме, като раса, татуировки и обеци също. Преди е съществувала рязка дискриминация на доста от тези неща. В момента обществото стана доста по - либерално. Обаче - надявам, никога да не идва момента, в който доктора, който ще оперира мен или някой мой близък да се окаже някой бесен хипар с тефлони, железа и всякакви производни "неща" по себе си!

Най - мразим някой да ми умнее!