Автор Тема: Предложение с цел подобряване на съотношението Алианс/Орда  (Прочетена 2353 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Предлагам да се даде право на всички орди да могат безплатно да минават към страната на Алианса. Предложението ми е с оглед да се подобри pvp балансът в сървъра, тъй като от страната на Ордата винаги има с около двадесетина играчи, чакащи на опашка за RBG. Алиансите никога не достигат, защото са по-малко наброй. Никога няма хора, за да се играе повече от един Battleground в едно и също време (като има опашки от страна на играчи от Ордата), а доста често се случва bg-то да затвори поради липса на играчи от страна на Алианса (Battleground-ите Alterac Valley и Ise of Conquest не могат да се играят пълноценно, защото винаги затварят след петата минута, понеже за тях трябват минимум по 20 човека от двете фракции. Излишно е да казвам, че тези 5 минути игра в съответните bg-та са загуба на време). Принципно ордите побеждават в Battleground-ите, като когато това се случи няколко поредни пъти, малкото алианси се отказват да пишат и bg-та не се играят с часове. Алиансите са толкова малко, че дори не могат да се съберат за дуели. Пред столицата на Алианса винаги е пусто, което не е нормално за pvp сървър.
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 09:09:06 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Проблема не е толкова в липсата на хора, колкото в това, че по-голямата част от съюза не записват BG-та, по една или друга причина. Здравков, недей изказва мнение "принципно" коя фракция побеждава по BG-тата, защото цялата тема ще се превърне в мерене на виртуалното его.

Колкото за безплатното прехвърляне - не мисля, че ще е от голяма помощ.

п.с. и аз имам някакво желание да се прехвърля да поцъкам малко време ордичка ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Нещо ме кара да си мисля,че ако се пусне безплатно сменяне от хорди към алианси скоро след това ще трябва да се пусне от алианси към хорди,защото повечето ценители на BG ще искат да са алианси и когато минат хордите ще са дефицит :confused:

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Блеска, това не би било добра идея.Има хорди които михана алианси, но мисля че и без тяхна помощ алиансите се сабирата за Battleground. А и не винаги хордите бият по БГ, има дни когато алиансите са с повече победи е има и такива в които нямаме  но неса чак толкова много.Тази идея не е много добра, може да се намали цената на услугата, но не и тя да става безплатна.

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Принципно ордите побеждават в Battleground-ите, като когато това се случи няколко поредни пъти, малкото алианси се отказват да пишат и bg-та не се играят с часове.
Еха  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Timewizard

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Не се приема. Има много предпоставки за фармене на 1 герой, чрез други герои. Повишава се риска за загуба на предмети, куестове, гилдии, арена отбори и др. Цената за тази опция е сложена с цел да откаже наплива от желаещи за подобни ротации.