Автор Тема: Donate system  (Прочетена 1770 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Donate system
« -: Юли 31, 2011, 10:03:35 pm »
Всичко е чудесно, но с този нова ,достъпна всеки, донаторска система, загубих почити всякакво желание да играя в сървъра. Окей, да си представим, че аз съм един нов играч, влизам, левелинга - супер, винаги ми е бил интересен, ставам 80-ка, влизам в бг и всичко full wrath - бати гредата. Какъв ще ми е стимула да правя арени и бг-та, като пълното обличане ми е на ~25 смс-а ?  Сега всеки се разкарва с wrath рамене, а колко от тях някога въобще са виждали 3vs3, да не говорим за рейтинг. Днес влязох в едно бг, голяма грешка, няколко играча, който до преди седмица бяха по 17-21к hp сега са full wrath  :doh:. Нема нищо лошо в донейт системата, но лично според мен, новата уби всякаква интрига в играта.

Преди ми правеше удоволствие да седя по няколко часа в играта, сега влизам за по 15-20 минути и то само да си поговоря с познати и приятели.

Успех все пак, дано сървъра събере популация.

п.с. преди някой да почне да ми развива теории - това е моя лична гледна точка и колкото и да ми изкарвате от девет кладенеца вода - тя няма да се промени.
п.с.2 за да бъда напълно честен аз също си донейтнах нещо - един маунт, а не за разлика от някой хора - целия gerar :>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Donate system
« Отговор #1 -: Юли 31, 2011, 10:29:55 pm »
Zerafule щях да пиша нещо пободно, но ме изпревари. Напълно съм съгласен и смятам, че сървъра скоро ще остане без популация. Изключително грешно решение с тези смси. В момента 50% от сървъра са донатори, което убива интереса от играта.
Blackthorn lvl 80 Warlock

untaught

  • Гост
Re: Donate system
« Отговор #2 -: Юли 31, 2011, 10:43:26 pm »
Zerafule щях да пиша нещо пободно, но ме изпревари. Напълно съм съгласен и смятам, че сървъра скоро ще остане без популация. Изключително грешно решение с тези смси. В момента 50% от сървъра са донатори, което убива интереса от играта.
Важно е да има "развитие". :freak:

Snik4er

  • Гост
Re: Donate system
« Отговор #3 -: Юли 31, 2011, 11:12:27 pm »
И какво общо има с темата?
Аз никога не съм пращал смс-и и не мисля и да пращам, въпрос на избор е. Преценяват, че не могат да се справят с играта и пращат смс и кво? Като имат пари за виртуални неща нека дават, кой ги спира.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Donate system
« Отговор #4 -: Юли 31, 2011, 11:37:59 pm »
Имате право на мнение , но не спамете грешните теми.
Untaught да не те изпратя да си "развиваш" форумчето ?
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard